www.label.pl | LAB-EL Elektronika Laboratoryjna
Laboratory Electronics

Zastosowania w farmacji

Firma LAB-EL od wielu lat zbiera doświadczenia z branży farmaceutycznej. Nasze sytemu monitoringu parametrów środowiskowych tj. temperatury, wilgotności i ciśnienia pracują niezawodnie w wielu miejscach związanych z produkcją i dystrybucją produktów farmaceutycznych w kraju jak i zagranicą.

Tworzymy aplikacje pod konkretne potrzeby klienta, a wielu z nich korzysta z naszych porad dotyczących nie tylko samych systemów, ale również ich szczególnych możliwości specyficznych dla miejsca ich aplikacji.

Posiadamy również duże doświadczenie w przeprowadzaniu walidacji i kwalifikacji systemów skomputeryzowanych zgodnie z zasadami GMP oraz przewodnikiem GAMP5.

Poniżej prezentujemy artykuły, jakie zostały napisane i opublikowane w prasie technicznej, dotyczące tematyki zastosowań systemów w ogólnie rozumianej farmacji.

Jeżeli natomiast macie Państwo pytania czy problemy do rozwiązania, zapraszamy do rozmów telefonicznych z naszymi fachowcami. Gwarantujemy rzetelność i poufność oraz oświadczamy, że żaden z Państwa problemów nie pozostanie bez rozwiązania.Przyrządy, przykładowe aplikacje oraz artykuły i inne opracowania dotyczące zastosowania aparatury produkcji firmy LAB-EL w produkcji i dystrybucji wyrobów farmaceutycznych