www.label.pl | LAB-EL Elektronika Laboratoryjna
Laboratory Electronics

LAB-EL reference list


  Nasi drodzy klienci


1 Okręgowe Warsztaty Techniczne Grudziądz
1 Ośrodek Metrologii Radom
1 Specjalistyczny Ośrodek Metrologii Warszawa
19 RWT Kraków
21 Rejonowe Warsztaty Techniczne Rzeszów
3 Okręgowe Warsztaty Techniczne Nowy Dwór Mazowiecki
5o1 international Mirosław J. Waluś Bielsko Biała
AB Bechcicki Sp. z o.o. Wrocław
ABAS R, Komar, M. Komar Wrocław
ABB ALSTOM POWER Sp. z o.o. Elbląg
ABB Elta Sp. z o.o. Łódź
ABB Kent Metr Polska Sp. z o.o. Łódź
ABB Zamech Ltd Sp. z o.o. Elbląg
Achem P. Lisowski Koszalin
ADAMED PHARMA S.A. Ksawerów
ADAMED Sp. z o.o. Czosnów
Addmetal Sp. z o.o. Węgrów
ADJUSTAR Firma Napraw i Kalibracji Aparatury Pomiarowej Mgr inż. Ryszard Grzybowski Tarnów
ADVISER Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Poznań
Aeroklub  Ziemi  Piotrkowskiej Piotrków Trybunalski
Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o. Pabianice
AGAT - OPOLE S.C. W. Maćków, K. Mende Opole
AGAT Barbara i Zbigniew Bartczak Sp. J. Stargard Szczeciński
Agencja Anticorr Sp. z o.o. Gdańsk
Agencja Handlowo-Serwisowa „MEGAZEC” G. Karnowski, D. Siódmiak Sp. J. Toruń
Agencja Handlowo-Usługowa „MERASERW-12” S.C . Sosnowiec
Agencja Ochrony Osób i Mieni „ART-SECURITY”  Warszawa
AGRIKUR Sp. z o.o. Krypno
AGROPEX POLAND Sp. z o.o. Jastrowie
AGROPEX-POLAND Sp. z o.o. Gdańsk
Akademia Ekonomiczna im. Oskara Langego Wrocław
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica Kraków
Akademia Marynarki Wojennej Gdynia
Akademia Obrony Narodowej Warszawa
Akademia Podlaska Siedlce
Akademia Rolnicza im. A.  Cieszkowskiego Poznań
Akademia Rolnicza Katedra Geodezji i Fotogrametrii Wrocław
Akademia Rolnicza Wrocław
Akademia Rolnicza Wydział Techniki Rolniczej Katedra Fizyki Lublin
Akademia Sztuk Pięknych im. J. Matejki Kraków
Akademia Świętokrzyska im. J. Kochanowskiego Kielce
Akademia Techniczno-Humanistyczna Bielsko-Biała
Akademia Techniczno-Rolnicza im. J. J. Śniadeckich Bydgoszcz
AKRONET Sp. z o.o. Wrocław
Alchem Grupa Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski
Alchem Grupa Sp. z o.o. Tarnowskie Góry
Alchem Grupa Sp. z o.o. Warszawa
Alchem Grupa Sp. z o.o. Wrocław
Alchem S.C. Rzeszów
Alchem Sp. z o.o. Płock
Alfa-net Communication Systemy Komputerowe Zakopane
ALLNET Sp. z o.o. Piastów
Alltrade Pharma Sp. z o.o. Warszawa
ALPINA Sp. z o.o. Stare Jabłonki
ALSTOM T&D S.A. Świebodzice
Altadis Polska S.A. Radom
Alutech Sp. z o.o. Kręty
Amcor Polska Sp. z o.o. Łódź
AMICA WRONKI S.A. Wronki
ANBA A. Sułowska Warszawa
ANDERS Sp. z o.o. Krzepice
ANKO-SYSTEM Toruń
ANTAP Grupa Sp. z o.o. Łomianki
Antoni Jan Piwowoński Sp. z o.o. Jarosław
ANTYKOR-Controls S.C. Warszawa
APOFARM GROUP Unia Hurtowni Aptekarskich Sp. z o.o. Kielce
Apollo-Rida Poland Sp. z o.o. Warszawa
APS Antoni Dmowski i Wspólnicy Sp. J. Warszawa
Apteka "PARADYŻ" S.C. J. Szuster, T. Galas Jaworzno
Apteka Gdańska mgr farm. A., M. Bieske, Warszawa
Apteka Grunwaldzka A. Gracz Praszka
AQUARIUS R. Dederko Bytom
ARAM Sp. z o.o. Warszawa
Archiwum Państwowe w Katowicach
ARCUS Sp. z o.o. Warszawa
Areszt Śledczy Zielona Góra
ARGO Spółdzielnia Pracy  Białystok
Armatura Przemysłowa (2) B. Biegańska Koszalin
Armatura Przemysłowa (2) Z. Osowska Bydgoszcz
ARTMOT TRUCK Sp. z o.o. Warszawa
ASA Sp. z o.o. Głubczyce
ASK Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała
ASKOM Sp. z o.o. Gliwice
ASPEL S.A. Zabierzów
ASSECURO Sp. z o.o. Wólka Kosowska
Astra Pharmaceuticals Poland Sp. z o.o. Warszawa
AstraZeneca Pharma Poland Sp. z o.o. Warszawa
ASU E. Suchecki Piaseczno
ATEST Sp. z o.o. Kielce
Audio Color S.J. Warszawa
Audio Service Polska Sp. z o.o. Poznań
Automatyka i Regulacja M. Rydz Warszawa
Automatyka Przemysłowa „LABOR” S.C. Warszawa
Automatyka Przemysłowa W. Świderski Otwock
AVA Sp. z o.o. Piła
AVON Cosmetics Polska Sp. z o.o. Warszawa
AXIS Sp. z o.o. Gdańsk
A-Z MEDICA Sp. z o.o. Gdańsk
B&L International Sp. z o.o. Warszawa
B.H. BIOCHEFA Kędzierzyn Koźle
BAĆ-POL Sp. z o.o. Rzeszów
Badawczo-Rozwojowa Spółdzielnia Pracy Mikroprocesorowych Systemów Automatyki „MIKRONIKA” Poznań
BAGARA PHARMACY Sp. z o. o. Warszawa
Baltic Malt Sp.z o.o. Gdańsk
Bank Ochrony Środowiska S.A. Warszawa
BARLINEK S.A. Barlinek
BBF Spółka z o.o. Poznań
BCP Sp. z o.o. Łódź
BELOIT POLAND S.A. Jelenia Góra
BENO Sp. z o.o. Skrzyszów
Berger Sp. z o.o. Częstochowa
Beskidzka Energetyka S.A. Bielsko-Biała
BEST CHAMP S.C. Sypniewo
Bestfoods Polska Sp. z o.o. Poznań
BESTPOL Sp. z o.o. Stary Sącz
BETTS POLAND Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna
Będziński Zakład Elektroenergetyczny S.A. Będzin
Bialskie Wodociągi i Kanalizacja „WOD-KAN” Sp. z o.o. Biała Podlaska
Białowieska Stacja Geobotaniczna Białowieża
Biblioteka Narodowa Warszawa
Bieszczadzkie Zakłady Przemysłu Drzewnego S.A. Rzepień
BIOTON Sp. z o.o. Warszawa
Biuro Badawcze d/s Jakości Warszawa
Biuro Inwestycyjne "KONTUR" Sp. z o.o. Pabianice
Biuro Konsultacyjno-Projektowe Budownictwa inż. J. Oliflerowicz Warszawa
Biuro Projektów i Zastosowań Systemów Informatycznych BP i ZSI "MICROSYSTEM" Sp. z o.o. Sopot
Biuro Usług Informatycznych "FEN" Koszalin
Biuro Usług Informatycznych „FEN” Koszalin
Biuro Usług Komputerowych "DRACO" Warszawa
BLUBIT Sp. z o.o. Warszawa
BmB S.C. Tachografy L. Niedzielczyk, W. Kamiński, C.K. Janiszewski Warszawa
BMsonic Biotechnika Warszawa
Boehringer Ingelheim Sp. z o.o. Warszawa
Bombardier Transportation (ZWUS) Polska Sp. z o.o. Katowice
Boren Energia Nova Sp. z o.o. Wrocław
Bosman Browar Szczecin S.A.
BREMBO Sp. z o.o. Częstochowa
BRIDGESTONE Poland Sp. z o.o. Poznań
BRILUX S.A. Warszawa
Bristol-Myers Squibb Polska Sp. z o.o. Warszawa
British American Tobacco Polska S.A. Augustów
Browary Żywiec S.A. Żywiec
BSH Sp. z o.o. Warszawa
BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. Warszawa, Łódź
BTM R. Jurkiewicz Warszawa
BUDIMEX DROMEX S.A. Oddział Południowy Mostostal Kraków
BUKPOL Sp .z o.o. Łodygowice
BUTZ-IEPER POLSKA Sp. z o.o. Tychy
Bydgoska Hurtownia Pracownicza „BEHAPEX” Z. Osowska Bydgoszcz
Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne "BELMA" S.A. Bydgoszcz
Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego "STOMIL" S.A. Bydgoszcz
Bytomski Dom Inwestycyjny Sp. z o.o. Bytom
BZM WARMEX Sp. z o.o. Warszawa
C.P.W. PoLiCryst Sp. z o.o. Otwock
C.Witt-backaldrin Sp. z o.o. Warszawa
Cadbury Wedel Sp. z o.o. Warszawa
CANBERRA PACKARD Sp. z o.o. Warszawa
CARBO-INVEST Sp. z o.o. Tychy
CCS Komputer Control Systems S. Wojtas Błonie
CEFARM ŚLĄSKI Sp. z o.o. Katowice
Cementownia "Chełm" S.A. Chełm
Central European Engine Services Sp. z o.o. Warszawa
Centrala Farmaceutyczna "CEFARM" S.A. Warszawa
Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego Bytom
Centralne Laboratorium Chłodnictwa Łódź
Centralne Laboratorium Kryminalistyczne Komendy Głównej Policji Warszawa
Centralne Laboratorium Ochrony Radiologicznej Warszawa
Centralny Instytut Ochrony Pracy Warszawa
Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Opakowań Warszawa
Centralny Szpital Kliniczny MSWiA Warszawa
Centrum Badań Ekologicznych Polskiej Akademii Nauk Łomianki
Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. z o.o. Łędziny
Centrum Badawczo-Analityczne RACER Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice
Centrum Elektryfikacji i Automatyzacji Górnictwa "EMAG" Katowice
Centrum Informacji Biznesu Sp. z o.o. Pabianice
Centrum Informatyki „ZETO” S.A. Białystok
Centrum Informatyki, Telekomunikacji i Automatyki "ITA" Sp. z o.o. Częstochowa
Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu
Centrum Mechanizacji Górnictwa "KOMAG" Jednostka Badawczo - Rozwojowa Gliwice
Centrum Metrologii „KALIBRATOR” Łódź
Centrum Naukowo - Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej im. J. Tuliszkowskiego Józefów
Centrum Naukowo-Techniczne Kolejnictwa Warszawa
Centrum Onkologii-Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie Gliwice
Centrum Usług Motoryzacyjnych "GŁOTECH-PKS" Sp. z o.o. Głogów
Centrum Zaopatrzenia Przemysłu Spożywczego „ECO FOOD” Sp. z o.o. Poznań
CERSANIT I Sp. z o.o. Krasnystaw
CF GOMMA POLAND Częstochowa
CHEMILAB Tarnobrzeg
Chłodnie Star Fruits Sp. z o.o. Starachowice
Chr. Hansen Poland Sp. z o.o. Czosnów
CHRISTIAENS CONTROLS B.V. Holandia
CIEPŁO-SERVICE Sp. z o.o. Będzin
Clima Komfort A., A. Witkowiak Sp. J. Grudziąc
Clima Technology Gdynia
Cloetta Fazer Polska Sp. z o.o. Gdańsk
Coca-Cola Beverages Polska Sp. z o.o. Warszawa
COFFEE SERVICE J.V. Sp. z o.o. Warszawa
COFINEC POLSKA Sp. z o. o. Baniocha
COMMON S. A. Łódź
ComputerLand Serwis Sp. z o.o. Białystok
COMTECH RDE Sp. z o.o. Warszawa
CONNECT S.C. S. Mitura, R. Sadurski Lublin
Conrolmatica ZAP-Pnefal Sp z o.o. Ostrów Wielkopolski
CONTIPASZ S.A. Grodków
Controlmatic Sp.z o.o. Katowice
CONTROLMATICA ZAP-PNEFAL Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski
CRO Poland Sp. z o.o. Warszawa
Cukiernictwo-Piekarnictwo G. Owczarek Gomunice
Cukrownia "ROPCZYCE" S.A. Ropczyce
Cukrownia „BOROWICZKI” S.A. Płock
Cukrownia „GLINOJECK” S.A. Glinojec
Cukrownia „OTMUCHÓW” S.A. Otmuchów
D&D Sp. z o.o. Gliwice
DAEWOO ELECTRONICS MANUFACTURING POLAND Sp. z o.o. Pruszków
Daewoo-FSO MOTOR Sp. z o.o. Warszawa
DANEW Sp. J. A. Gapiński , J. Sułkowski Mochowo
DANFOSS Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki
DANONE Sp. z o.o. Warszawa
DARFRUIT Sp. z o.o. Mysłowice
DCS Computer Consultants Group Warszawa
DE VILLE BIOTECHNOLOGY A. Kawałkowska Raszyn - Rybie
De ville Wrocław
DELKO MS Kraków Sp. z o.o. Kraków
Delphi Automotive Systems Poland Sp. z o.o. Kraków
Delphi Automotive Systems Polska Sp. z o.o. Warszawa
Delphi Polska Automotive Systems Sp. z o.o. Tychy
DERMIKA Sp. z o.o. Warszawa
DEVCOR Sp. z o.o. Łomianki
DEXTER Krzysztof i Leszek Piekarscy Kraków
DGT Sp. z o.o. Gdańsk
DIAG-TEST R. Tabisz Rzeszów
DistriLand Sp. z o.o. Warszawa
DOBROPASZ - GRUPA ROLIMPEX Sp. z o.o. Łowicz
DODP Olsztyn ZARZĄD DRÓG Kętrzyn
DOKUMENTA S.A. Warszawa
Dolina Łąk Sp. z o.o. Małaszewicze
Dom Handlowy Nauki Sp. z o.o. PAN Warszawa
DOMINA-ROL Sp. z o.o. Sława
DONSERV W. Kaca Warszawa
DORWIN-MATIK B. Paszkowski Warszawa
Dr Witt S.A. Warszawa
DRABPOL P. Drabczyński, J. Ludwin Sp. J. Częstochowa
DRACOM COMPUTER SYSTEMS Gdynia
Drukarnia Księży Werbistów Dragacz
DST Polska Sp. z o.o. Grudziąc
DYRUP Sp. z o.o. Łódź
DYS-PAK Sp. z o.o. Ciecierzyn
Dystrybucja i Marketing Andrzej Szczygieł Łódź
DZG POLSKA Sp. z o.o. Brzeg Dolny
EADS PZL "Warszawa-Okęcie" S.A. Warszawa
ECCO-PAPIER Sp. z o.o. Warszawa
Echo Investment S.A. Kielce
ECO Energetyka Cieplna Opolszczyzny S.A. Opole
EFEKT Software Sp. z o.o. Katowice
EKO-DRUK S.C. Andrzej Kowalik & Marek Kufirski Warszawa
EKO-MET Paweł Rudziński  Bratoszewice
EKOTECH Sp. z o.o. Szczecin
EKOWITA P.P.H.W. Warszawa
EKSPERT Systemy Informatyczne S.C. Zielona Góra
ELANA S.A. Toruń
ELBAR-KATOWICE Sp. z o.o. Katowice
Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Elbląg
Elbląskie Zakłady Energetyczne S.A. Elbląg
ELBREWERY Co. Ltd. Elbląg
ELBUD Katowice Sp. z o.o. Katowice
ELBUS M. Borowik Białystok
Electronic Power And Market Sp. z o.o. Szczecinek
ELEKTRIM KABLE S.A. Oddział Fabryka Kabli "ZAŁOM" Szczecin
Elektrociepłownia Kielce S.A. Kielce
Elektrociepłownia Lublin - Wrotków Sp. z o.o. Lublin
Elektrociepłownie Warszawskie S.A. Warszawa
Elektromechanika Chłodnicza G. Skibiński Warszawa
Elektromechanika Pojazdowa A. Zięcina Szczytno
Elektromechanika Pojazdowa J. Stachowiak Gąbki
Elektromontaż Poznań S.A. Poznań
Elektrownia "KOZIENICE" S.A. Świerże Górne
Elektrownia "RYBNIK" S.A. Rybnik
ELLERT Sp. z o.o. Wiązowna
ELMARK S.C. Olsztyn
EL-SAT Elektronika - Serwis A. Kozikowski Giżycko
Emerson Process Management Power and Water Solutions Sp. z o.o. Warszawa
EMILGRANA POLAND Sp. z o.o. Pępowo
Energetyka Cieplna Opolszczyzny S.A. Zakład Energetyki Cieplnej Krapkowice
Energetyka Kaliska S.A. Kalisz
Energetyka Poznańska S.A. Poznań
Energetyka Poznańska S.A. Zakład Obrotu Energią Oddział Obrotu Leszno
Energetyka Poznańska S.A. Zakład Obrotu Energią Oddział Obrotu Piła
Energetyka Poznańska S.A. Zakład Obrotu Energią Oddział Obrotu Września
Energetyka Szczecińska PUPH ELMAS Sp. z o.o. Maszewo
ENERGO-MARKET Biuro Handlowo-Usługowe ZET Sp. z o.o. Tarnów
Energomontaż - Południe S.A. Katowice
ENTEL Sp. z o.o. Piła
ENTER Sp. z o.o. Gorzów Wlkp.
ESI Polska Sp. z o.o. Zakład Dar Natury w Warszawie
ESKA-SERW Elektryczne i Elektroniczne Przyrządy Pomiarowe Grodzisk Mazowiecki
ESPEFA Chemiczno-Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy Kraków
ETC-PZL AEROSPACE INDUSTRIES Sp. z o.o. Warszawa
EURO CRISTAL S.A. Wesoła
EURO-FIS Sp. z o.o. Warszawa
EUROKLIMAT Z. Ostrowski, W. Sikorski Poznań
EUROSOFT S.C. Z. i L. Hajdarowicz Leszno
EXBUD S.A. Kielce
EXBUD SKANSKA S.A. DEVELOPMENT Kielce
EXPORT-IMPORT E. Sternicka, A. Sternicki S.C. Malinówek
F.H.U. Control Process 2 Sp. z o.o. Tarnów
F.H.U. LABSERW Tarnów
Fabryka Akcesoriów Meblowych S.A. Chełmno
Fabryka Aparatów Elektrycznych "APENA" S.A. Bielsko Biała
Fabryka Aparatury Elektromechanicznej „FANINA” S.A. Przemyśl
Fabryka Dywanów „KOWARY” S.A. Kowary
Fabryka Kabli "OŻARÓW" S.A. Ożarów Mazowiecki
Fabryka Kotłów RAFAKO S.A. Racibórz
Fabryka Materiałów i Wyrobów Ściernych „KORUND” S.A. Koło
Fabryka Narzędzi Chirurgicznych i Dentystycznych "MIFAM" S.A. Milanówek
Fabryka Okien "Norma 2000" Częstochowa
Fabryka Osłonek Białkowych "FABIOS" Białka k/Makowa Podhalańskiego
Fabryka Palenisk Mechanicznych S.A. Mikołów
Fabryka Pieczywa Cukierniczego "KALISZANKA" Sp. z o.o. Kalisz
Fabryka Plastików Kwidzyń Sp. z o.o. Kwidzyń
Fabryka Wyrobów Runowych „BIRUNA” S.A. Białystok
FAREL - MAZURY Sp. z o.o. Kętrzyn
FARINA Sp. z o.o. Warszawa
Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy „FILOFARM” Bydgoszcz
FARMACOL S.A. Katowice
FARMACOM Sp. z o.o. Kraków
FARMANT Sp. z o.o. Warszawa
FEDERAL-MOGUL GORZYCE S.A. Gorzyce
FELIX POLSKA Sp. z o.o. Słomniki k/Krakowa
FERMA DROBIU H. Woźna Olszanka
Ferma OLDAR A. Dębska Michałowice
FF POLMEX Sp. z o.o. Gryfów Śląski
Filmoteka Narodowa w Warszawie
Firma Bracia Urbanek J.A.W. Urbanek Sp. J. Łowicz
Firma Chemiczna "DWORY" S. A. Oświęcim
Firma Handlowa "ELMI" Giżycko
Firma Handlowa "MERALTI" S.C. Z. Altieri Łódź
Firma Handlowo-Usługowa „AUTO-TACHO” A. Kaczorowska Żyrardów
Firma Handlowo-Usługowa „DOMEL” Artykuły Budowlano-Elektryczne B. Trynka Kętrzyn
Firma Handlowo-Usługowa „PIKSEL” J. Łukowicz Lidzbark
Firma Handlowo-Usługowa „SAS” J. Waśkowski Gorlice
Firma Handlowo-Usługowa „SEMI-PAK” Suwałki
Firma Inżyniersko - Handlowa „CONBEST” Sp. z o.o. Kraków
FIS M. Strzałkowski Białystok
Flora Sp. z o.o. Praszka
FM Polska Sp. z o.o. Mszczonów
FORMAPLAN MIELEC Sp. z o.o. Mielec
FORMAT J. Borzuchowski Ostróda
FORTIS BANK POLSKA S.A. Warszawa
Foster Wheeler Energia Polska Sp. z o.o. Warszawa
FPC Systemy Fiskalne i Komputerowe P. Dziedzianowicz, M. Olejniczak Łódź
Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o. Warszawa
FRIGOOPOL S.A. Opole
FRILABO Portugalia
Frito Lay Poland Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki
FROST Warszawa
FUH "METRO" Szczecin
FUH KAGRO Sp. z o.o. Toszek
Fundacja Bezpieczeństwa Żeglugi i Ochrony Środowiska Iława-Kamionka
Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii Kraków
Fundacja na Rzecz Rozwoju Ochrony Zdrowia Gniezno
Fundacja NUBIA Warszawa
Fundacja Ochrony Zabytków Zakład Wyrobów Chemicznych Wisznice
FUNGIS Sp. z o.o. Maków
FUNGIWAR R. Łapiński Stargard Szcz.
FUTURA M. Socik Warszawa
Gabinet Stomatologiczny, Kaszak Anna Wołomin
Galvatek Polska Sp. z o.o. Warszawa
GAMBRO POLAND Sp. z o.o. Warszawa
GAZEX - Drzewicki Sp. J. Warszawa
Gdańska Kompania Energetyczna „ENERGA” S. A. Gdańsk
Gdańska Stocznia "Remontowa" im. J. Piłsudskiego S.A. Gdańsk
GEA Technika Cieplna Sp. z o.o. Opole
Gellwe Sp. z o.o. Zabierzów
GEOCLIMA Sp. z o.o. Warszawa
GEPOL PPHU Pruszków
GETINGE POLAND Ltd Warszawa
Gimnazjum Nr 1 Józefów
Gimnazjum Nr 46 Warszawa
GIRAUD Polska Sp. z o.o. Warszawa
GLAS Woźniakowski Jankowiak Sp. J. Koszalin
GLAVERBEL WIGLAV S. A. Warszawa
Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. Gliwice
Główny Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych Centralne Laboratorium Poznań
Główny Instytut Górnictwa Katowice
Główny Urząd Ceł Warszawa
Główny Urząd Miar Warszawa
Głuchołaskie Zakłady Papiernicze Sp. z o.o. Głuchołazy
Gospodarstwo Ogrodniczo-Pieczarkarskie I. Nawrot Wolsztyn
Gospodarstwo Pieczarkarskie H. Wawrzkiewicz Chobienice
Gospodarstwo Pomocnicze Kancelarii RM Warszawa
Gospodarstwo Pomocnicze przy Narwiańskim Parku Narodowym Kobylin Borzymy
Gospodarstwo Pomocnicze przy Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej Rzeszów
Gospodarstwo Rolne "Baranowski i Woch" Ciosaniec
Gospodarstwo Rolne H., K. Komar Krześlin
Gospodarstwo Rolne J. Kłopotek Trzebieszów
Gospodarstwo Rolne K. Skrzypczak Wolsztyn
Gospodarstwo Rolne M. Głuchowski Łosice
Gospodarstwo Rolne M. Hałuszczak Siedlec
Gospodarstwo Rolne P. Głuchowski Łosice
Gospodarstwo Rolne Pieczarkarstwo K. Mozga Maków Kol.
Gospodarstwo Rolne R. Cios Goleniów
Gospodarstwo Rolne Uprawa Pieczarek B. Ociepka Kłobuck
Gospodarstwo Rolne Uprawa Pieczarek B., S. Dubaniewicz Tuchorza
Gospodarstwo Rolne Uprawa Pieczarek J. Witański Pszczyna
Gospodarstwo Rolne Uprawa Pieczarek Maciej Andrzejewski Rakoniewice
Gospodarstwo RolneJ. Butkiewicz Sulechów
Gospodarstwo Rolniczo-Pieczarkowe W., J. Kaczmarek Sława
Gospodarstwo Rolno-Ogrodnicze S. Furmaniak Siedlce
Gospodarstwo Rolno-Sadownicze Uprawa Grzybów Jadalnych G. Zabost Skierniewice
Gospodarstwo Specjalistyczne PIECZARKARNIA A. Tatarowicz Wręczyca Wielka
Gospodarstwo Specjalistyczne Uprawa Grzybów Michał Płaszczewski Zbąszyń
Gospodarstwo Specjalistyczne Uprawa Pieczarek B. Krasowski Ukta
Gospodarstwo Specjalistyczne Uprawa Pieczarek H. Obiegała Wolsztyn
Gospodarstwo Suflidowo Józef Suflida Dłutów
GOTH-B.F.C. Logistic Sp. z o.o. Odrzywołek k/ Grójca
GREEN LAND Sp. z o.o. Warszawa
GREKOP K. Kopański Zaborów
Grodziskie Zakłady Farmaceutyczne POLFA Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki
GROSSMANN POLSKA Sp. z o.o. Wałbrzych
Grupa Energetyczna ENEA S.A. Oddział w Bydgoszczy Rejon Energetyczny Mogilno
Grupa Wydawnicza INFOR Sp. z o.o. Warszawa
GRYFSKAND Sp. z o.o. Hajnówka
GRZYBY - KLUJ SP. J. Zbąszyń
GURBISZ i Spółka Kazimierz Wielki
H.Z. TRANSPORT POLAND Sp. z o.o. Kamienica Polska
HADEX S.A. Gdynia
HAJDUK PIECZARKARNIA Sława
HARPER HYGIENICS Sp. z o.o. Warszawa
Hays H.Z. Logistics Sp. z o.o. Warszawa
Heel Polska Sp. z o.o. Warszawa
HELTKOPOL Sp. J. Królikowska A., Królikowski B., Skarszewska B. Lublin
Henkel Bautechnik (Polska) Sp. z o.o. Stobno
Henkel Polska S.A. Warszawa
HEPOL Sp. z o.o. Warszawa
HEWALEX L. Skiba Bestwinka
HEWLETT PACKARD POLSKA Warszawa
HEXAL POLSKA Sp. z o.o. Warszawa
Hodowla Pieczarek J. Mianowski Drwalew
Hodowla Roślin Strzelce Sp. z o.o. Strzelce
HORNMEDICAL Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna
HORTIMEX Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej Konin
HSBC Securities Polska S. A. Warszawa
Hurtownia Artykułów Spożywczych E. Falarz Leszno
Hurtownia Chemiczna Sp. z o.o. Poznań
Hurtownia Farmaceutyczna „ESKULAP” Sp. z o.o. Tarnów
Hurtownia Farmaceutyczna „PARAFARMACJA” A. Tarasiewicz Izabelin
Hurtownia Farmaceutyczna „PROFARM” Sp. z o.o. Stara Iwiczna
Hurtownia Farmaceutyczna „RAFA” dr farm. K. Radecki Warszawa
Hurtownia Farmaceutyczna „WALCZAK” B. Boros-Bieńko Raszyn
Hurtownia Farmaceutyczna P.H.A.M. I M.O. MEDAN Sp. J. Bydgoszcz
Hurtownia Leków "PIGUŁA" Sanok
Hurtownia Leków Weterynaryjnych Zbigniew Skrzek i wspólnicy Sp. J. Piotrków Trybunalski
Hurtownia Nasienno-Ogrodnicza „JARNAS” mgr inż. M. Król - Lemanik Jarocin
Hurtownia Preparatów Weterynaryjnych S. Leszczyński Siedlce
Hurtownia Spożywcza "LEMAR" L. Żarów Tarnobrzeg
Hurtownia” IGLO” Jan Karbowiak i spółka S.J. Tomaszów Mazowiecki
HUTA FERRUM S. A. Katowice
HUTA SZKŁA w JAŚLE Sp. z o.o. Jasło
HVD Holding AG Sp. z o.o. Warszawa
HYDROBUDOWA S.A. Gdańsk
HYDROBUDOWA-1 Betoniarnia-Laboratorium Sp. z o.o. Warszawa
I.K.A.TECHNIK Sp. z o.o. Kraków
IBM Polska Sp. z o.o. Warszawa
IKA S.C. I., A. Piątkowscy Piotrków Trybunalski
IMG Information Management Polska Sp. z o.o. Wrocław
IN-COM K. Suchwałko Iława
INCO-VERITAS S.A. Grupa Artykułów Ściernych Pruszków
INFORM-TECH Sp. z o.o. Zabrze
INFOSYSTEM Profesjonalne Systemy Komputeowe Gostyń
INFRA -SERWIS Sp. z o.o. Klimatyzacja - Wentylacja Warszawa
INKOM Instruments Co. W. Kuliński & R.Kłosiński Sp. J. Warszawa
INNOVA S.A. Warszawa
Innowacyjno Wdrożeniowe Laboratorium Farmaceutyczne LABOFARM - mgr farm. T. Pawełek Starogard Gdański
INSTER Sp. z o.o. Łomianki
Instytut Agrofizyki im. B. Dobrzańskiego PAN Lublin
Instytut Architektury Tekstyliów Łodź
Instytut Badawczy Leśnictwa Warszawa
Instytut Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej PAN Warszawa
Instytut Biotechnologii i Antybiotyków Warszawa
Instytut Budownictwa Mechanizacji i Elektryfikacji Rolnictwa Warszawa
Instytut Budownictwa Mechanizacji i Elektryfikacji Rolnictwa Zakład Ergonomii Kłudzienko
Instytut Budownictwa Mechanizacji i Elektryfikacji Rolnictwa, Europejskie Centrum Energii Odnawialnej Warszawa
Instytut Budownictwa, Mechanizacji i Elektryfikacji Rolnictwa Górskie Centrum Badań i Wdrożeń w Tyliczu
Instytut Budownictwa, Mechanizacji i Elektryfikacji Rolnictwa Poznań
Instytut Chemii i Techniki Jądrowej Warszawa
Instytut Chemii Przemysłowej im. prof. I. Mościckiego Warszawa
Instytut Energetyki Warszawa
Instytut Farmaceutyczny Warszawa
Instytut Fizyki Jądrowej im. H. Niewodniczańskiego Kraków
Instytut Geodezji I Kartografii Warszawa
Instytut Geografii i Przestrzennego Zagospodarowania PAN Warszawa
Instytut Górnictwa Naftowego i Gazownictwa Kraków
Instytut Hodowli I Aklimatyzacji Roślin Błonie
Instytut Inżynierii Materiałów Włókienniczych Łódź
Instytut Leków Warszawa
Instytut Lotnictwa Warszawa
Instytut Łączności Warszawa
Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego Warszawa
Instytut Medycyny Morskiej i Tropikalnej Gdynia
Instytut Medycyny Pracy im. prof. dr med. J. Nofera Łódź
Instytut Melioracji i Użytków Zielonych w Falentach Zachodniopomorski Szczecin
Instytut Metali Nieżelaznych Gliwice
Instytut Metalurgii Żelaza im. S. Staszica Gliwice
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej Białystok
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej Gdynia
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej Kraków
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej Warszawa
Instytut Metrologii I Gospodarki Wodnej Kraków
Instytut Obróbki Skrawaniem Kraków
Instytut Problemów Jądrowych im. A. Sołtana Otwock
Instytut Roślin I Przetworów Zielarskich Poznań
Instytut Sportu Warszawa
Instytut Systemów Sterowania Chorzów
Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych Warszawa
Instytut Technicznych Wyrobów Włókienniczych „MORATEX” Łódź
Instytut Techniki Budowlanej Warszawa
Instytut Techniki Cieplej Łódź
Instytut Techniki i Aparatury Medycznej „ITAM” Zabrze
Instytut Technologii Drewna Poznań
Instytut Technologii Eksploatacji Radom
Instytut Technologii Eksploatacji w Radomiu
Instytut Technologii Materiałów  Elektronicznych Warszawa
Instytut Transportu Samochodowego Warszawa
Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa Puławy
Instytut Warzywnictwa Skierniewice
Instytut Włókien Naturalnych Poznań
IntegraKom S.A. Warszawa
INTELSTER Sp. z o.o. Staszów
INTERCELL S.A. Ostrołęka
INTERCOM D. Jarosz Jelenia Góra
INTERIA.PL S.A. Kraków
INTER-PROFI Sp. z o.o. Warszawa
INVENTO J. Sokołowski Warszawa
INVIT Sp. z o.o. Warszawa
IRMECO IRREK Sp. z o.o. Bielsko-Biała
ISPOL Sp. z o.o. Kielce
ISUZU MOTORS POLSKA Sp. z o.o. Tychy
Izba Celna w Białymstoku
Izba Celna we Wrocławiu
Izba Skarbowa w Gdańsku
Janoschka Polska Sp. z o.o. Góra Kalwaria
Jarocińskie Fabryki Mebli S.A. Jarocin
Jason MacKenzie Sp. z o.o. Łódź
JC Auto sp. z o.o. Warszawa
JESTIC J.K. Cykowiak, S.M. Cykowiak Sp. J. Stęszew
JLM Sp. z o.o. Rzeszów
JMP Gospodarstwo Ogrodnicze M., J. Ptaszek Stężyca
JOHNSON & JOHNSON POLAND Sp. z o.o. Warszawa
JSC "APS" Ukraina
JULI-SPEC S.C. Opole
Jednostka Wojskowa
K. Yuśćius "KEMIKA" Litwa
KARIMA P.P.H. Sp. J. P. Karmański, J. Mazur Łódź
Karol Kania i Synowie Sp. z o.o. Piasek
KAROLINA Sp. z o.o. Tychy
Karpacka Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. w Tarnowie o/Krakowie
Karpacka Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. w Tarnowie o/Rzeszowie
KARPAP Sp. z o.o. Jelenia Góra
KART-PAK R., M. Drągowscy S.C. Otwock
Katolicki Uniwersytet Lubelski
Katowicki Holding Węglowy S.A. Kopalnia Węgla Kamiennego "MURCKI" Katowice
Katowickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego „BUDUS” S.A. Katowice
KAWA.SKA M. T. Kawczyński Zalesie Górne
KENDROMED Sp. z o.o. Warszawa
KERAM Sp. z o.o. Kaletnik
KESTUTIS JUSCIUS Łotwa
KGHM Polska Miedź S. A. Oddział Huta Miedzi Legnica
KIMBALL ELECTRONICS POLAND Sp. z o.o. Poznań
KINOMAX Sp. z o.o. Warszawa
Kirchhoff Polska Sp. z o.o. Mielec
KLIMATEX S.C. Złotów
KOBICO Sp. z o.o. Warszawa
KOLME Kruszewski i inni Sp. J. Warszawa
KOMINET P. Grzelak Gniewkowo
KOMNET S.C. K., M. Pawlak Płock
Komunalne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Bydgoszcz
Kongsberg Automotive Sp. z o.o. Pruszków
KONSMETAL Sp. z o.o. Warszawa
KONTUR Sp. z o.o. Konstantynów
Kopalnia Soli "WIELICZKA" Wieliczka
Kopalnia Węgla Brunatnego „TURÓW” S.A. Bogatynia
Kopalnia Węgla Brunatnego” BEŁCHATÓW” S. A. w Rogowcu
KOPEL Sp. z o.o. Toruń
KORONA Sp. z o.o. Wieluń
KORONKI S.A. Brzozów
KPW Gdynia
Kraft Foods Polska Sp. z o.o. Warszawa
Krakowskie Zakłady Farmaceutyczne „POLFA” S. A. Kraków
Krośnieńskie Huty Szkła "KROSNO" S.A. Krosno
KROTON 1 Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza
KRUGER POLSKA Sp. z o.o. Ostrów Mazowiecki
Księgarnia "Współczesna" Łobez
Księgarnia Akademicka Józefa Naguszewska w Płock
KTS ELPOM S.A. Nadarzyn
Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy
L.B.S. ARGON Sp. z o.o. Stare Babice
LABART Sp. z o.o. Gdańsk
Laboratorium Analiz Mleka "RYPIN" Sp. z o.o. Rypin
Laboratorium Badań Środowiskowych „EKOPERFEX” S.C. R. Grochocki, J. Zasztoft Słupsk
Laboratorium Badawcze „ATOMIK” E. Cholewa Warszawa
Laboratorium Drogowe w Białymstoku Gospodarstwo Pomocnicze Generalnej Dyrekcji Dróg Publicznych Kleosin
Laboratorium Grzybni P. Spyra Ćwiklice
LabStand Przedsibiorstwo Produkcjno-Usługowe M. Bebejewska Poznań
LANEX S.A. Lublin
Leaf Poland Sp. z o.o. Warszawa
Lear Automotive Poland EEDS Sp. z o.o. Mielec
Lear Corporation Poland Sp. z o.o. Tychy
Lear Corporation Poland Sp. z o.o. Z/S o/Bielsku-Białej
Lear Corporation Poland Sp. z o.o. Z/S o/Płocku
Lear Corporation Poland Sp. z o.o. Z/S o/Świdnicy
Lecznica Dla Zwierząt J. Rajkowski Węgorzewo
LESAFFRE bio-corporation Sp. z o.o. Wołczyn
LEWACO Clima Komfort Biuro Projektów i Wdrożeń Grudziąc
Liceum Ogólnokształcące im. marsz. S. Małachowskiego Płock
LINDNER Polska Sp. z o.o. Warszawa
LINEA LIBERA Łotwa
LINK INTEGRATOR Sp. z o.o. Gdańsk
LONTEX P. Londzin Czechowice-Dziedzice
LUBAWA S.A. Lubawa
Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Lublin
Lubelskie Zakłady Energetyczne S.A. Zakład Energetyczny Biała Podlaska
Lubelskie Zakłady Farmaceutyczne "POLFA" S. A. Lublin
Lubuski Urząd Wojewódzki w Gorzowie Wielkopolskim
Lubuskie Zakłady Energetyczne „LUBZEL” S.A. Lublin
LUMEN Sp. z o.o. Warszawa
Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi Drozdowo
Łódzka Wytwórnia Szkła Laboratoryjnego i Medycznego „LABMED – HK” Łódź
M&M Logistik Sp. z o.o. Warszawa
MADEX S.C. Zakład Pracy Chronionej Wiązowna
MAGA-HERBA S.C. M. Stępniak, M. Haver, M. Stępniak Legionowo
MAGUREX Zakład Elektroniczny Piastów
MAKRONET S.C. Goleniów
MALEXIM 2 Sp. J. A. Górzyński, Z. Męczarski, K. Taładaj Warszawa
MALKO S.C. Warszawa
MANOMEX S.C. H. Jabłoński, E. Jabłońska-Roman Sokołów Podlaski
MAP - P. Groszyk Legionowo
MARBAD DOLNY ŚLĄSK Świdnica
MASPEX Sp. z o.o. Wadowice
MATRANS S.A. Starachowice
MATRIX.PL S.A. Warszawa
MATT S.C. Mechanika-Automatyka R., P. Trączyńscy Kościan
Mazowieckie Przedsiębiorstwo "BM-System" Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki
Mechanika Pojazdowa S. Odziemczyk Latowicz
MEDAGRO INTERNATIONAL Sp. z o.o. Łazy
MEDAGRO INTERNATIONAL Sp. z o.o. Warszawa
MEDDENT Lewicka, Perek, Wojaczyńska Sp, J. Kraków
MEDIA EXPRESS Sp. z o.o. Warszawa
Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o. Częstochowa
Medical Diagnostic Systems Sp. z o.o. Warszawa
MEDICART HEALTHCARE Sp. z o.o. Warszawa
MEDMESS S.C. J., Z. Kropaczewscy Warszawa
MED-SERW, J. Knapa Piła
MEGASERW S.C. Palica Andrzej, Janik Artur Wrocław
MEGA-TECHNIK S.C. Artur Łosik & Piotr Nowakowski Czechowice-Dziedzice
MEPHA Ltd. Szwajcaria
MEPHA POLSKA Sp. z o.o Lublin
MERA Błonie
MERA Sp. z o.o. Warszawa
MERATRONIK S.A. Warszawa
MERAZET S.A. Poznań
MERCK Sp. z o.o. Warszawa
MERITUS 2 Jerzy Rzewuski, Bogusław Winsztal Sp. J. Warszawa
MES-EKO Sp. z o.o. Wrocław
METALEXPORT Odlewnia Koluszki Sp. z o.o. Koluszki
METALPLAST-CZĘSTOCHOWA S.A. Częstochowa
Metro Warszawskie Sp. z o.o. Warszawa
METRON - SERVICE R. Glanc Konin
METRON-SERVICE Sp. z o.o. Toruń
METTLER-TOLEDO Sp. z o.o. Warszawa
MGM soft Sp. z o.o. Suwałki
Miejska Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gliwicach
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gdańsku
Miejski Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Świdnica
Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. Koszalin
Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Bochnia
Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Włocławek
Miejskie Przedsiębiorstwo Energii Cieplnej Sp. z o.o. Piekary Śląskie
Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej - 2B Poznań
Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej ZB Łomża
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S. A. Warszawa
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. Kraków
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Leszno
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Lublin
Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia Sp. z o.o. Grudziąc
Miejskie Wodociągi Sp. z o.o. Chojnice
Międzynarodowe Centrum Kultury Kraków
Międzynarodowy Związek Wodociągów i Kanalizacji Wiejskich w Strzelcach Wielkich
MIGRA S.C. Trzeboszowice
Mikal Sp. z o.o. Warszawa
MIKROBI Błonie
MIKROLAB T. Gągała Lublin
MILKO Sp. z o.o. Kobylin
MILO S.A. Warszawa
Ministerstwo Infrastruktury Warszawa
Mławskie Przedsiębiorstwo Budowlane „INSBUD” S.A. Mława
Młyn Prochowice Sp. z o.o. Prochowice
MOBITEL Sp. z o.o. Warszawa
Model Tek-Pak Sp. z o.o. Czosnów
Morska Obsługa Radiowa Statków MORS Sp. z o.o. Gdynia
MOSTOSTAL WARSZAWA S.A. Warszawa
MTZ Clinical Research Sp. z o.o. Warszawa
Muzeum Etnograficzne Kraków
Muzeum Górnośląskie Bytom
Muzeum Gross-Rosen Wałbrzych
Muzeum Łazienki Królewskie Warszawa
Muzeum Narodowe w Poznaniu
Muzeum Narodowe we Wrocławiu
Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu
Muzeum Pałac w Wilanowie Warszawa
Muzeum Zamkowe w Malborku
Nadleśnictwo Celestynów
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego Warszawa
Nature Gift Ltd. Sp. z o.o. Grójec
Neupack Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz
Niepubliczny Ortopedyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 55 Olsztyn
NOBIPHARM Sp. z o.o. Warszawa
NOKIA Poland Sp. z o.o. Warszawa
NordGlass Sp. z o.o. Koszalin
NOVO NORDISK Pharma Sp. z o.o. Warszawa
NOWBUD Września
Nowosolska Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowa Sól
NS Automatyka Sp. z o.o. Nowa Sarzyna
NTT System Sp. z o.o. Ltd. Warszawa
OCP Outsource Center Poland Sp. z o.o. Pruszków
Odlewnia Żeliwa "ŚREM" S. A. Śrem
OERLEMANS FOODS Siemiatycze Sp. z o.o. Siemiatycze
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Lubinie
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu
Okręgowe Warsztaty Naprawy Techniki Wojskowej Żurawica
Okręgowy Urząd Miar w Gdańsku
Okręgowy Urząd Miar w Katowicach
Okręgowy Urząd Miar w Łodzi
Okręgowy Urząd Miar w Poznaniu
Okręgowy Urząd Miar w Szczecinie
Okręgowy Urząd Miar w Warszawie
Okręgowy Urząd Miar we Wrocławiu
OK-TEAM Sp. z o.o. Warszawa
OLBRYSZ Electronic S.C. Piotr i Michał Olbrysz Warszawa
OPTeam S.A. Rzeszów
OPTICAL & LASER SYSTEMS SERVICE S. C. Warszawa
OPTIROC Sp. z o.o. Warszawa
ORBIS S.A. Oddział Hotele "Victoria-Europejski" w Warszawie
ORFE S.A. Warszawa
ORION Sp. z o.o. Dzierżoniów
ORLEN Automatyka Sp. z o.o. Płock
ORLEN Laboratorium Sp. z o.o. Płock
ORSA - MOTO Sp. z o.o. Ozorków
OSTAR ELECTRONICS S.C. A. Ostajewski, J. Płotka Szczecin
Ośrodek Badawczo -Rozwojowy Aparatury i Urządzeń Komunalnych „BIOWOGAZ” Sp. z o.o. Poznań
Ośrodek Badawczo Rozwojowy Przemysłu Rafineryjnego w Płocku
Ośrodek Badawczo Rozwojowy Samochodów Małolitrażowych "BOSMAL" Bielsko Biała
Ośrodek Badawczo-Rozwojowy „PREDOM OBR” Warszawa
Ośrodek Kształcenia Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej Trzebowisko
Ośrodek Metrologii Pomorskiego Okręgu Wojskowego Bydgoszcz
Ośrodek Metrologii Śląskiego Okręgu Wojskowego Wrocław
Ośrodek Naukowo-Dydaktyczny Płock
P.B.E. „ELBUD” Sp. z o.o. Warszawa
P.F. „ANPHARM” S.A. Warszawa
P.H. „COMPUTER” M. Hołda Świnoujście
P.H. „FOX” Sp. J. J. J. D. Tołoczmańscy Stargard Szczeciński
P.H. „GUTKOWSCY” Błonie
P.H. „HAGED” K. Kaczorowski Milanówek
P.H. „KASPO” A. Potulski, K. Dutkiewicz Sp. J. Łódź
P.H. „TAL-HURT” J. Talik Lękawica
P.H.P. "KIRKE" Hurtownia Farmaceutyczna Łomianki
P.H.U.P. "DOM-EL-SERWIS" A., M. Mieczysław  Warszawa
P.H.U.P. „KEY ELECTRONICS” Bartoszyce
P.O.D. "PINUS" Sp. z o.o. Sandomierz
P.P. BIEGPOL G. Biegańska Wolszyn
P.P.B. „ZETBEER” Sp. z o.o. Kwilcz
P.P.H. "DRABPOL" Sp. J. Częstochowa
P.P.H. „KERANISS” Sp. z o.o. Warszawa
P.P.H. „KOMPASZ” Sp.J. M.Tkaczyk St. Pawłowski Iława
P.P.H.” LINOA” Łódź
P.P.H.U. "AKJAX" J., K. Anzorge Rędziny
P.P.H.U. "JAN - POL" Ożarów Maz.
P.P.H.U. "KAMPOS" Adamówek Czosnów
P.P.H.U. "SANMARKET" Sp. z o.o. Sanok
P.P.H.U. J & P M. Jaworski Warszawa
P.P.H.U. 'TRELPOL" Z. Trela Łódź
P.P.U. TRAX ELEKTRONIK A. Moryc, M. Tomecki, L. Turczyński Kraków
P.P.U.H Filplast Dobra
P.P.U.H. "ATMO-CONTROL" Siedlce
P.T.H. KRESIM II Sp. z o.o. Warszawa
P.U. MAGIC S.C. Iława
P.U.H. MEDEA Sp. z o.o. Gliwice
P.U.P SKAMER - ACM Sp. z o.o. Kraków
P.U.P.H. "STEMARK"S.C. Rybnik
P.W. STALREM J. Kacperowski Płock
P.W. ULMEX Zielona Góra
P.W. VEMAT Z. Mateja Tomaszów Lubelski
PACK DRUK Poligrafia Uszok & Uszok S.A. Toruń
Państwowa Agencja Radiokomunikacyjna Zarząd Krajowy Warszawa
Państwowa Inspekcja Ochrony Środowiska Toruń
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Kaliszu
Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu
Państwowy Instytut Weterynaryjny Puławy
Państwowy Zakład Higieny Instytut Naukowo - Badawczy Warszawa
Parafia Katedralna pw. Św. Zygmunta Płock
PBUPH OPAL Sp. z o.o. Siemianowice Śl.
PC Direct (D-TECH) Sp. z o.o. Warszawa
PERFETTI VAN MELLE POLSKA Sp. z o.o. Tarczyn
Pfeifer & Langen Polska S.A. Gostyń
Pfizer Polska Sp. z o.o. Warszawa
pH - Redox S.C. Wrocław
PHILIPS CONSUMER ELECTRONICS INDUSTRIES POLAND Sp. z o.o. Kwidzyn
PHILIPS LIGHTING - FAREL MAZURY Sp. z o.o. Kętrzyn
PHU "JACEK" J. Elert Pruszków
PHU "NA-TA" T. Baka Mszczonów
PHU „ANGRA” A. Skubel Łódź
PHU „CENREX” Sp. z o.o. Warszawa
PHU „ELMAT” S.C. B., K. Matczak Wałacz
PHU „GENETRON” M., W. Gdański Marcinowice
PHU „JAGR” Warlubie
PHU „LEGAT” K. Zając Trzebinia
PHU „OKMAR” E. Haberka Piastów
PHU „PABENESK” Warszawa
PHU „SISKO” Trzcianka
Pieczarkarnia B. Bartosik, I. Szewczak - Bartosik Piotrków Trybunalski
Pieczarkarnia B. Zawistowski Siedlce
Pieczarkarnia E. i J. Przybylakowie Gołańcz
Pieczarkarnia J. Marciniak Rakoniewice
Pieczarkarnia L., W. Skrzypczyk Ułęż
Pieczarkarnia M., R. Jachimowicz Wierzbno
Pieczarkarnia R. Kowalski Bukowiec
Pieczarkarstwo B. Brąś Bogdaniec
Pieczarkarstwo J.Górny Czempiń
Piekarnia - Ciastkarnia Maria i Paweł Walenciak Sp. J. Kościan
Pierre Fabre Medicament Polska Sp. z o.o Warszawa
PILKINGTON AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o. Sandomierz
PILKINGTON POLSKA Sp. z o.o. Sandomierz
PlantiCo Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze Gołębiew Sp. z o.o. Szymanów
Plast - System Radom
PMP "Wiktoriya i K" Anatolij Michalczuk Ukraina
PMP Fast -Service Sp. z o.o. Świecie
PNOS w Ożarowie Mazowieckim
Podanfol Sp. z o.o. Chodzież
Podlaski Oddział Straży Granicznej im. gen. dyw. H. Minkiewicza Białystok
Pogotowie Chłodnicze W. Krzymowski Warszawa
POINTE SCIENTIFIC POLSKA Sp. z o.o. Warszawa
POLAN Polsko-Francuska Sp. z o.o. Zabno
POLAR S.A. Wrocław
POL-CAN Sp. z o.o. Raszyn
POL-DISC Sp. z o.o. Częstochowa
POL-EKO APARATURA Sp. J. A. Polok-Kowalska, S. Kowalski Wodzisław Śl.
POLFA TARCHOMIN S.A. Oddział Logistyki Technicznej Warszawa
POLFARMEX S. A. Kutno
POLFER S.A. Zakłady Podzespołów Indukcyjnych Łosice
POLIFARB Cieszyn-Wrocław S.A. Cieszyn
Politechnika Białostocka
Politechnika Częstochowska
Politechnika Gdańska
Politechnika Lubelska
Politechnika Opolska
Politechnika Poznańska
Politechnika Rzeszowska
Politechnika Szczecińska
Politechnika Śląska
Politechnika Świętokrzyska
Politechnika Warszawska
Politechnika Wrocławska
POLKOMTEL S.A. Warszawa
POLMARS R. Ziółkowski i s-ka Spółka Komandytowa Warszawa
POLPARTY Sp. z o.o. Skoczów
Polska Akademia Nauk Instytut Podstaw Inżynierii Środowiska Zabrze
Polska Akademia Nauk Warszawa
Polska Akademia Nauk Zakład Badania Ssaków Białowieża
Polska Akademia Nauk Zakład Doświadczalny Agrobiologii w Baranowie
Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. Warszawa
Polski Koncern Naftowy „ORLEN” S.A. Gdańsk
Polski Koncern Naftowy „ORLEN” S.A. Płock
Polskie Centrum Badań I Certyfikacji Piła
Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. Warszawa
Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. Zielonagóra
Polskie Linie Lotnicze LOT S.A. Warszawa
Polskie Młyny S.A. PZZ Brzeg, ZPZ Szymanów, PZZ Bydgoszcz Warszawa
Polskie Radio S.A. Warszawa
Polskie Sieci Elektroenergetyczne Zachód Sp. z o.o. Poznań
Polskie Zakłady Optyczne S.A. Warszawa
POLVIS Sp. z o.o. Warszawa
Południowy Koncern Energetyczny S.A .Elektrownia Łagisza Katowice
PORR INTERNATIONAL AG Austria
Port Handlowy Świnoujście Sp. z o.o. Świnoujście
POWEN S.A. Zabrze
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Brzegu
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Brzesku
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Jarosławiu
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kluczborku
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kraśniku
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Legionowie
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miechowie
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Płocku
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Radzyniu Podlaskim
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Toruniu
Poznańska Energetyka Cieplna S.A. Poznań
PPH "AMIKA" Chełm
PPH BOM Sp. J. W. Brzosko, A. Muszyński Wrocław
PPH ELMAR S.J. M., R. Będzikowski Sierpc
PPH HOGER Lubliniec
PPH KLIMEKO B. Klimczak Zduńska Wola
PPH KRISMARK M. Herdzik Pysznica
PPH PIEKARNIA PIECZYWA EXPORT - IMPORT Ireneusz Łaguna & Wojciech Łaguna Grajewo
PPH WIT-POL W. Chojak, W. Hajduk, U. Pastuszka Sp. J. Radom
PPHU "CARMEN" S.C. D.M.S. Bińkowscy Sochaczew
PPHU AMPER Sp. J. A., R., J. Opała Bolesławiec
PPHU CELMAR Zakład Pracy Chronionej Piła
PPHU EKOPAK Sp. z o.o. Celestynów
PPHU JOLIMPEX Mińsk Mazowiecki
PPHU KWANT Łódź
PPHU MATBOR Sp. z o.o. Sosnowiec
PPHU RAPID S.C. J. Ziółek, R. Szwajkowski Słupsk
PPHU UNITOP Warszawa
PPU ALMAR B&C S.C. C. Czapla, D. Dudziński Sosnowiec
PPU ENERGO-INWEST Sp. z o.o. Rybnik
PPU System i Urządzenia Komputerowe „TELDREAM A”. Kusiuk, D. Krukowski Gdańsk
PPUH "ALFIMPEX" Sp. z o.o. Warszawa
PPUH "KOTREM" Kłobuck
PPUH ALFA S. J. Stanisław i Janusz Sosnowscy Poczesna
PPUH BASTRA S.J. Jerzy Weindich i s-ka Świętochłowice
PPUH COLD Bogdan Chwastek i Włodzimierz Chwastek Sp. J Bochnia
PPUH LEGAL S. Rzepka Łaziska Górna
PPUH SONOPAN Sp. z o.o. Białystok
PPUP POCZTA POLSKA Dyrekcja Okręgu Poczty w Warszawie
Pracownia Projektowo-Technologiczna Systemów Automatyki „FALMER” Sp. z o.o. Warszawa
Prajsnar i Matuszewski Sp. J. Warszawa
Praktiker Polska Sp. z o.o. Warszawa
PRATERM Otwock
PRATERM S.A. Warszawa
PREMA S.A. Warszawa
PRETOR Sp. z o.o. Gdańsk
PRETTL Elektrotechnika Polska Sp. z o.o. Opalenica
PricewaterhouseCoopers Polska Sp. z o. o. Warszawa
Prime Food Sp. z o.o. Przechlewo
ProCar A. Woźniak, W. Skierski Warszawa
Procter & Gamble Operations Polska Sp. z o.o. Warszawa
Produkcja Artykułów Spożywczych R. Hankiewicz, M. Zabawa Lwówek Śląski
Produkcja Grzybów Jadalnych E. Przywara Bratkowice
Produkcja i sprzedaż pieczarek „AGARIKOS” M. Kosińska Boryszewo Nowe k/Płocka
Produkcja i Sprzedaż Pieczarek „FUNGUS” S.C. Rakoniewice
Produkcja i Sprzedaż Pieczarek W. Przech Zakrzówek Nowy
Produkcja i Sprzedaż Pokarmów dla Zwierząt „KOLIBER” M., S Zawiślak Zduny
Produkcja Pieczarek A. Zając Lębork
Produkcja Pieczarek A.Flis Kornica
Produkcja Pieczarek B. Zawistowski Siedlce
Produkcja Pieczarek E. Pawłowska Łosice
Produkcja Pieczarek K. Szewczuk Łosice
Produkcja Pieczarek L. Skoczeń Tłuszcz
Produkcja Pieczarek M. Kosińska Rogoźno
Produkcja Pieczarek M. Kot Siedlce
Produkcja Pieczarek P. Roczek Wołomin
Produkcja Pieczarek R. Zyska Świebodzice
Produkcja Pieczarek Specjalistyczne Gospodarstwo Rolne A. Bramska-Trawicka Strzebielino
Produkcja Pieczarek T. Tabor Poświętne
Produkcja Pieczarek W. Mitura Rogozino
Produkcja Podłoża Pod Uprawę Pieczarek R. Wrona Pszczyna
Produkcja-Handel-Usługi Kobylnica
PROFI Sp. z o.o. Turek
Projektowanie i Nadzory M. Jankiewicz Kędzierzyn-Koźle
Projektowanie i Nadzory S. Bakalarz Nowy Targ
Projektowanie Sieci i Instalacji Sanitarnych „PRO-EKO” G. Kot Gorzów Wlkp
PRO-LAB T. Rongiers Brwinów
PROSOFT S.C. Warszawa
PROVIMI POLSKA BIEGANÓW Sp. z o.o. Cybinka
Prywatna Wyższa Szkoła Businessu i Administracji Warszawa
Przeds. Prod.- Handl. - Usług. "BAREL"  Romuald Bartkowicz Pruszków
Przedsiębiorstwo "ALFA-TECH" J. Kasprzyk Kraków
Przedsiębiorstwo "BUDMOS" Włocławek
Przedsiębiorstwo „INSTAL-BUD” Sp. z o.o. Konin
Przedsiębiorstwo „TOP-CONTROLS” Sp. z o.o. Gorzów Wlkp.
Przedsiębiorstwo Automatyzacji i Pomiarów „INTROL” S.C. Katowice
Przedsiębiorstwo Automatyzacji i Pomiarów „PAiP ALTEC”H Sp. z o.o. Konin
Przedsiębiorstwo Budowlane i Drogowe Psary Małe
Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A. Lublin
Przedsiębiorstwo Chłodniczo-Klimatyzacyjne” PROREM-AGRO” Sp. z o.o. Gdańsk
Przedsiębiorstwo Eksploatacji Rurociągów Naftowych "PRZYJAŹŃ" S.A. Płock
Przedsiębiorstwo Energetyczne Sp. z o.o. Siedlce
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplej Sp. z o.o. Ełk
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej "LEGIONOWO" Sp. z o.o. Legionowa
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej „GLIWICE” Sp. z o.o. Gliwice
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Tychy
Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne „JELFA” S.A. Jelenia Góra
Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne” LEK-AM” Sp. z o.o. Zakroczym
Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne OPGK Rzeszów S.A. Rzeszów
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. Łaziska Górne
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Słupsk
Przedsiębiorstwo Handlowe „AMA” S.A. Warszawa
Przedsiębiorstwo Handlowe „LAB-CENTRUM” F. Kowalów Chorzów
Przedsiębiorstwo Handlowe Wielobranżowe Import - Eksport „OKAPI” S.C. Piotrków Trybunalski
Przedsiębiorstwo Handlowo-Techniczne Sprzętu Pożarniczegoi i Ochronnego "SUPON" Białystok
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "RM" Myszkowski Wojciech, Rosa Zbigniew S.C. Piastów
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Wesoły Borsuk” P. Ślusarczyk  Tarnów Opolski
Przedsiębiorstwo Handlu Chemikaliami "CHEMAG" S.A. Gdańsk
Przedsiębiorstwo Handlu Sprzętem Rolniczym "AGROMA" Kalisz
Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe „EKOMET” Sp. z o.o. Warszawa
Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe „WIFAMA-PREXER” Sp. z o.o. Łódź
Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Ochrony Środowiska „EKOTEST” A.P. Socha i M. Gibas Andrychów
Przedsiębiorstwo Instalacji Przemysłowych i Sanitarnych "ALSI" Białogard
Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane „INSTALATOR” S.C. Przemyśl
Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Obsługowe „INSTEL” G. Piechowicz Biała Podlaska
Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-Remontowe Energetyki i Przemysłu Remak-Rozruch S.A. Opole
Przedsiębiorstwo Kompletacji i Montażu Systemów Automatyki "CARBOAUTOMATYKA" S.A. Tychy
Przedsiębiorstwo MAGNUS Arkadiusz Muszyński Pabianice
Przedsiębiorstwo Obrotu Odczynnikami Chemicznymi „MULTICHEM” Wrocław
Przedsiębiorstwo Obsługi Cudzoziemców DIPSERVICE Warszawa
Przedsiębiorstwo Państwowe Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "BIEŻANÓW" Kraków
Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej Gryfice
Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej Kluczbork
Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej Łomża
Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej Włocławek
Przedsiębiorstwo Produkcyjne „RADOPRZEM” B. Cz. R. Odrzywołek Sp. J. Chybie
Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe "FEDOR" Wiesław Fedor Mrągowo
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe „RURMET” Olsztyn
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "LJ CHAMP" IMPORT-EXPORT Tuchorza
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „GALFARM” Sp. z o.o. Kraków
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „MATRES REVCO” Sp. z o.o. Morzeszczyn
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "ATALIA-BIS" S.C. R. Noszczyk, M. Sowiński Koziegłowy
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "KONKRET" Goczyński, Lipiński, Żurada Płock
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "ELEKTROMEG" B. Budzik Tarnów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe „DRUTEX” Bytów
Przedsiębiorstwo Projektowania i Usług „PROCOM-SYSTEM” S.A. Wrocław
Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe "INSPRO" Kwidzyn
Przedsiębiorstwo Prywatne "R Projekt" R. Rynkiewicz Mierszów
Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych i Drogowych „TREBOR” Wołomin
Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjno-Budowlanych „HYDROPOL” S.C. Gostynin
Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Montażowych "KARBUD" Sp. z o.o. Gliwice
Przedsiębiorstwo Rolne "WAPLEWO" S. Kozdryk Olsztynek
Przedsiębiorstwo Rolno-Produkcyjne "KOZDRYK" Sp. z o.o. Stawiguda
Przedsiębiorstwo Rozwoju Miasta Sp. z o.o. Kielce
Przedsiębiorstwo Specjalistyczne „KLIMA BUD” A. Szymoniuk i Wspólnicy Sp. J. Lublin
Przedsiębiorstwo Specjalistyczno-Wdrożeniowe "SAP" S-ka z o.o. Bydgoszcz
Przedsiębiorstwo Techniczno Usługowe Sp. z o.o. Bydgoszcz
Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe "AVEX" Sp. z o.o. Kraków
Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe „ELTECH” M., R. Sieja Złotów
Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne „TELBUD” S.A. Poznań
Przedsiębiorstwo TIM-Jelenia Góra Sp. z o.o. Jelenia Góra
Przedsiębiorstwo Usług Technicznych „INTEL” Sp. z o.o. Kraków
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "JATRA" Lublin
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe” MERASERW” A. Kaźmierczak Bydgoszcz
Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne „KOLBUD” Sp. z o.o. Bydgoszcz
Przedsiębiorstwo Usługowo-Wytwórcze Instalacji i Urządzeń Elektrycznych „ELEKTROPIM” C. Szypryt Chojnice
Przedsiębiorstwo Wdrożeniowo-Hadlowe "MARAT" A. Ryba Zabrze
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "DOLMAX" Łęczna
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "VITROBUDOWA" Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „TERM” Sp. z o.o. Jakasice
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „TEXBUD” Sp. z o.o. Lublin
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Bolesławiec
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Gliwice
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Inowrocław
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Jelenia Góra
Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutycznego „CEFARM-POZNAŃ” S.A. Poznań
Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami Sp. z o.o. Warszawa
Przegląd i Legalizacja Wodomierzy R. Wieczorek Lewin Brzeski
Przemysłowe Centrum Optyki S.A. Warszawa
Przemysłowy Instytut Maszyn Budowlanych Kobyłak
Przemysłowy Instytut Maszyn Rolniczych Poznań
Przemysłowy Instytut Motoryzacji Warszawa
Przemysłowy Instytut Telekomunikacji Warszawa
PTK Centertel Sp. z o.o. Warszawa
Publiczne Gimnazjum w Celestynowie
Pudliszki S.A. Krobia
PUH ABAKUS J. Kamiński Bielsko Biała
PUH SAVANT A., P. Wyka Warszawa
PUP KARED Sp. z o.o. Gdańsk
PZ HTL S. A. Warszawa
PZU-CL Agent Transferowy S. A. Warszawa
Quality Goods Polska Sp. z o.o. Warszawa
QUERCUS ADAMUS, KOPYTKO Sp.J. Kraków
R. R. Donnelley Europe Sp. z o.o. Kraków
RADIOLOG S.C. T. Piotrowski, J. Rzepka Szczecin
RADIOTECHNIKA SERWIS Sp. z o.o. Wrocław
RAFINERIA CZECHOWICE S.A. Czechowice-Dziedzice
RAMSEC Warka
RAWIBOX S.A. Rawicz
Rejon Dróg Miejskich Sp. z o.o. Piła
Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Katowice
Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sosnowiec
REMAR M., J. Mielcarz Sulejówek
REMES Aparatura Pomiarowa S.C. K. i B. Sosińscy Gdańsk
RENAULT Vehicules Industiers S.C.M.I. Sp. z o.o. -SARL Piaseczno
RESTAURANTS INTERNATIONAL Sp. z o.o. Oświęcim
Rhodia Food „BIOLACTA” Sp. z o.o. Olsztyn
RMC Polska Sp. z o.o. Warszawa
Rockwool Polska Sp. z o.o. Cigacice
ROLIMPEX S.A. Oddział w Bloku Dobryszyce Wytwórnia Pasz w Łowiczu
ROLIMPEX S.A. Rawa Mazowiecka
Rolno - Przemysłowa Agencja Eksportowo - Importowa J. Lembicz Kamieniec
RTA Sp. z o.o. Warszawa
RUCH S.A. o/Katowice
Rzeszowska Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Rzeszów
Rzeszowski Zakład Energetyczny S.A. Rzeszów
SAI AUTOMOTIVE POLSKA Sp. z o.o. Legnica
SAINT-GOBAIN SEKURIT HANGLAS POLSKA Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza
SALOMON INDUSTRIES S.A. Stargard Szczeciński
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 Akademii Medycznej w Gdańsku
Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II Zamość
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Ośrodek Onkologii Opole
SANOFI-BIOCOM Sp. z o.o. Warszawa
SANTECH Sp. z o.o. Warszawa
Sapen Sp. z o.o. Bydgoszcz
SATER KAMIEŃSK Sp. z o.o. Kamieńsk
SAWEX Sp. z o.o. Warszawa
S-bis Firma Handlowo-Usługowa Lubicz
SCANDINAVIAN TOBACCO S.A. Myślenice
Schwarz Pharma Sp. z o.o. Łomianki
SDS KARAT T. Omiecina Oleśnica
SECURA BC Sp. z o.o. Warszawa
Septodont-Polska Sp. z o.o. Warszawa
SERTOP Spółka z o.o. Tychy
Servier Polska sp. z o.o. Warszawa
SEWS-POLSKA Sp. z o.o. Leszno
SGS Polska Sp. z o.o. Warszawa
Sieć Handlowa Hurt-Detal "REMONT" S.C. Kluczbork
SIGNALCO Ltd. Sp. z o.o. Kraków
Silcon Poland Ltd. Warszawa
SILFARM Sp. z o.o. Katowice
SIMA S.C. P. Sikora, M. Gniadzik Warszawa
SIMEX POŁUDNIE S.C. Jaworzno
SIMEX Sp. z o.o. Gdańsk
SimTel Sp. z o.o. Gdańsk
SKANSKA S.A. Warszawa
Sklep Zielarsko-Medyczny "URTICA" D. Jankowska Biała Podlaska
Skulski Enterprises Polska Sp. z o.o. Milanówek
Skup Surowców Wtórnych K. Kocięda Działdowo
Słodkie Upominki Ryszard Garmada Warszawa
Słodownia Soufflet Polska Sp. z o.o. Poznań
SŁOŃ S.C. Sopot
SMACZEK S.C. B.S. Stromeccy Michałów-Reginów
SMiOC FRENOPLAST Bułhak i Cieślawski Sp.J. Szczytno
SmithKline Beecham Polska Sp. z o.o. Warszawa
SOFTADAX Sp. z o.o. Kraków
Solco Basel PZ P. Woźniak Warszawa
SOLGAM Sp. z o.o. Jasło
SOLVAY AUTOMOTIVE POLSKA Sp. z o.o. Lublin
SOLVAY PHARMA Sp. z o.o. Piaseczno
SORAYA S.A. Radzymin
Specjalistyczne Gospodarstwo Rolne J. Kasperski Tuchorza Stara
Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Budowlane „TORKRET” W. Majchrzak Sp. J Swarzędz
Specjalistyczny Szpital im. dr A. Sokołowskiego Wałbrzych
Spectro-Lab Sp. z o.o. Warszawa
SPOLAND B. Piotrowski Warszawa
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa „BETA” Warszawa
Spółdzielnia Mieszkaniowa  im. I. J. Paderewskiego Katowice
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Rodzina Kolejowa" Białystok
Spółdzielnia Mieszkaniowa „POLFA” Lublin
Spółdzielnia Mieszkaniowa BRÓDNO Osiedle "Podgrodzie" Warszawa
Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa "PIĘKNA" Nysa
Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Jawor
Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Trzcianka
Spółdzielnia Mleczarska "MLEKPOL" Grajewo
Spółdzielnia Mleczarska Gostyń
Spółdzielnia Mleczarska Ryki
Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska Warszawa
Spółdzielnia Pracy Kierowców i Pracowników Samochodowych „AUTONAPRAWA” Zamość
Spółdzielnia Pracy Wyrobów Skórzanych im. J.  Kilińskiego Gdynia
Sprzęt Medyczny S.C. F. i M. Mikołajczak Gdynia
SPS. HANDEL S. A. Warszawa
Stacja Chemiczno-Rolnicza Oddział w Krakowie
Stacja Chemiczno-Rolnicza Oddział w Łodzi
STALGAST Sp. z o.o. Warszawa
STALPRODUKT S.A. Bochnia
Star Foods S.A. Warszawa
STAR TRUCKS Sp. z o.o. Starachowice
Stein-Pol Sp. z o.o. Łódź
STELMET Sp. z o.o. Niwiska
STER-PROJEKT S.A. Wołomin
STM REKLAMA Marek Staffa Chrząstowice Falmirowice
Stocznia Marynarki Wojennej Gdynia
STOEN INFO Sp. z o.o. Warszawa
STOEN S.A. Warszawa
Stollwerc Polska Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne
Stołeczne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. Warszawa
Stowarzyszenie Archiwistów Polskich Warszawa
Stowarzyszenie Elektryków Polskich Biuro Badawcze ds. Jakości Warszawa
STRAWA Sp. z o.o. Czosnów
Straż Miejska Miasta Stołecznego Warszawy
STRYKER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa
Sugarpol Toruń Sp. z o.o. Cukrownia w Unisławiu
SUPEŁEK A. Zygmunt Zabrze
SUPERDROB S.A. Zakłady Drobiarsko-Mięsne Karczew
Surfland Systemy Komputerowe Sp. z o.o. Wrocław
SVANTEK Sp. z o.o. Warszawa
Sydkraft EC Słupsk Sp. z o.o. Słupsk
SYLVAN POLSKA Sp. z o.o. Dopiewo
Systherm Chłodnictwo i Klimatyzacja Sp. z o.o. Poznań
Systherm Serwis Danuta Gazińska Sp. J. Poznań
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego Warszawa
Szpital Miejski w Dąbrowie Górniczej
Szpital Morski im. PCK Gdynia
Szpital Specjalistyczny w Brzozowie
Śląskie Zakłady Armatury Przemysłowej „ARMAK” Sp. z o.o. Katowice
Ślusarstwo Produkcyjno-Montażowe inż. S. Górczyński Łowicz
TACHO Mechanika Precyzyjna Regeneracja tachografów i liczników Z. Markiel Czechowice-Dziedzice
TAMADAR I Sp. z o.o. Warszawa
Tanewski HURTOWNIA CHEMICZNA Sp. z o.o. Bielsko Biała
Tania Klimatyzacja I Ogrzewanie W. Piecha Katowice
TARMONT-FRIGO Sp. z o.o. Tarczyn
Tarnowskie Zakłady Ceramiki Budowlanej „LEIER” S.A. Wola Rzędzińska
TARTACZNICTWO Danuta Hlawacz Sp. J. Jastkowice
TECHNICAL G. Tęgos Koło
Technika Chłodnicza i Klimatyzacyjna „TER-CHŁOD” P. Ciebiada Buczek
Technika Grzewcza M. Stachowski Grudziąc
TECHNIKABEL S.A. Warszawa
TECHNODIAMENT Sp. z o.o. Warszawa
TEDAR Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe EXPORT-IMPORT Wołomin
Teich Poland Zakład Pracy Chronionej Sp. z o.o. Rogowiec
TEKOM Sp. z o.o Radom
TELBIT Teleinformatyka Sp. z o.o. Starogard Gdański
TELEFONICA Sp. z o.o. Warszawa
Tel-Eko Projekt Sp. z o.o. Wrocław
Telekomunikacja Polska Obszar Telekomunikacji w Szczecinie
Telekomunikacja Polska S.A. Dyrekcja Spółki Warszawa
Telekomunikacja Polska S.A. Ośrodek Techniki Optotelekomunikacyjnej Lublin
Telekomunikacja Polska S.A. w Krakowie
TELPOL K. Gunia Stalowa Wola
TERMO ORGANIKA Sp. z o.o. Kraków
TES S.C. M. Kosiorowski, P. Kuczara, R. Tekieli Kraków
Thomson Multimedia Polska Sp.zo.o. Piaseczno
TKT Polska S.A. Warszawa
TOP 2000 PAPER Sp. z o.o. Włocławek
TOP-GLAS s.c. Firma Handlowo-Produkcyjna Lublin
TORELL Sp. J. K. Wingert, S. Fiedur, D. Wingert Pruszcz Gdański
ToRoPol Sp. z o.o. Warszawa
Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o. Toruń
TOYO SEAL POLAND Sp. z o.o. Tychy
TP EmiTel Sp. z o.o. Kraków
TRANSPRZĘT S.A. Tychy
TRANSTEAM Sp. z o.o. Warszawa
TREFL S.A. Sopot
TREND GLASS Sp. z o.o. Radom
TRW Polska Sp. z o.o. Częstochowa
TRW Steering Systems Poland Sp. z o.o. Automotive Electronics Division Pruszków
TRW Steering Systems Poland Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice
TTi PIAST S.C. Bielsko-Biała
TWP Polska Sp. z o.o. Piaseczno
TYMBARK S.A. Tymbark
Ubojnia Drobiu J. Kowal Wieluń
UNICHŁÓD W. Kosiorek Kiernozia
UNIMAX Sp. z o.o. Warszawa
UNIVERSALE INTERNATIONAL Poland Sp. z o.o Warszawa
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Uniwersytet Opolski
Uniwersytet Śląski
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Uniwersytet Warszawski
Uniwersytet Wrocławski
Uniwersytet Zielonogórski
UNO FRESCO TRADEX Sp. z o.o. ZPCh Warszawa
Uprawa Grzybów D. Obiegała Wolsztyn
Uprawa Grzybów J. Jaczeń Tuchorza
Uprawa Grzybów R. Czyżewski Poznań
Uprawa Pieczarek - Export W. Będkowski Siewierz
Uprawa Pieczarek „MYSZKOWIEC” Piotrków Trybunalski
Uprawa Pieczarek D. Jarmuszewicz Poniatowice
Uprawa Pieczarek E. Górski Sułkowice
Uprawa Pieczarek Gospodarstwo Rodzinne Anna i Jacek Walczak Łowicz
Uprawa Pieczarek H. Kozłowska Biała Podlaska
Uprawa Pieczarek J. Piórko Pszczyna
Uprawa Pieczarek K. Jurczuk Siemiatycze
Uprawa Pieczarek M. Krzesiński Wejcherowo
Uprawa Pieczarek M. Szemraj Radzymin
Uprawa Pieczarek R. Pawluk Huszlew
Uprawa Pieczarek Renata i Janusz Rutkowscy Gołańcz
Uprawa Pieczarek S. Kołaciński Niechcice
Uprawa warzyw-A. Piwowoński Włoszakowice
Urbańscy S.C. Ośrodek Wypoczynkowy „WIELKI BŁĘKIT” Kamień Pomorski
URSUS-MEDIA Sp. z o.o. Warszawa
Urząd Dozoru Technicznego Centralne Laboratorium Dozoru Technicznego w Poznaniu
Urząd Dzielnicy Praga Południe Gminy Warszawa-Centrum
Urząd Gminy Krzeszyce
Urząd Gminy Michałowice
Urząd Gminy Nadarzyn
Urząd Gminy Nieporęt
Urząd Gminy Warszawa - Włochy
Urząd Miasta i Gminy Strzelce Opolskie
Urząd Miasta w Przemyślu
Urząd Miejski w Będzinie
Urząd Miejski w Jędrzejowie
Urząd Miejski w Koszalinie
Urząd Miejski Wydział Działalności Gospodarczej i Rozwoju w Koninie
US Pharmacia Sp. z o.o. Wrocław
Usługi Motoryzacyjne „TACHO-TECH” H. Gośka Gniezno
VAK - POL Sp. J. Raszyn
VETin - Produtos Veterinarios, Lda Portugalia
VIPHARM S.A. Warszawa
VISCOPLAST S.A. Wrocław
VITA PLUS Sp. z o.o. Hurtownia Farmaceutyczna Warszawa
VOG Polska Sp. z o.o. Skierniewice
W.A.K.i P. "Elissa" Warszawa
Wałecka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa Wałcz
WARBUD S.A. Warszawa
Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej Kętrzyn
Warszawskie Przedsiębiorstwo Geodezyjne S.A. Warszawa
Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne  ‘POLFA” S.A. Warszawa
WAWEL S.A. Kraków
WERBATEX Sp. z o.o. Wadowice
Wernel Kenkel Sp. z o.o. Krzycko Małe
White Eagle Aviation S.A. Warszawa
Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „AGROLEX” A. Chuderska Rzepin
Wodociągi Białostockie Sp. z o.o. Białystok
Wodociągi Kieleckie Sp. z o.o. Kielce
Wodociągi Słupsk Sp. z o.o. Słupsk
Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna Gorzów Wlkp.
Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Białymstoku
Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bydgoszczy
Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gdańsku
Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielceach
Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lublinie
Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łodzi
Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Olsztynie
Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie
Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Tarnobrzegu
Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Warszawie
Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Warszawie o/Siedlce
Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna Wrocław
Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska Częstochowa
Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Krakowie Delegatura w Nowym Sączu
Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Opolu
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Katowicach
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii Z/S w Krośnie
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Opolu
Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II Krosno
Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego Warszawa
Wojskowa Akademia Techniczna Warszawa
Wojskowe Centralne Biuro Konstrukcyjno-Technologiczne Warszawa
Wojskowe Zakłady Elektroniczne Zielonka
Wojskowe Zakłady Inżynieryjne Dęblin
Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 Bydgoszcz
Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 3 Dęblin
Wojskowe Zakłady Łączności Nr 2 Czernica Wrocławska
Wojskowe Zakłady Uzbrojenia NR 2 Grudziąc
Wojskowy Instytut Chemii I Radiometrii Warszawa
Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej z Klinikami Warszawa
Wojskowy Instytut Techniczny Uzbrojenia Zielonka
Wojskowy Ośrodek Farmacji i Techniki Medycznej Celestynów
WPPS "POLMOS" Wrocław
Wrocławskie Zakłady Zielarskie „HERBAPOL” S. A. Wrocław
WROZAMET S.A. Wrocław
Wschodni Bank Cukrownictwa S.A. o/Przeworsk
Wspólnota Mieszkaniowa Maszewska 37 Warszawa
Wydawnictwo „WAG-TECH” K. Hahn Czerwięcice
Wydawnictwo Jagiellonia S.A. Kraków
Wydobywanie Kruszywa Naturalnego "CHOLAŚ" P. Cholaś Rzgów
Wytwórnia Podłoża Zastępczego M. Spychał Szczytno
Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego "PZL-Kalisz" S.A. Kalisz
Wytwórnia Surowic i Szczepionek „BIOMED” S.A. Kraków
Wytwórnia Suszarń K. Rokicki Wiskitki
Wyższa Szkoła Morska Gdynia
Wyższa Szkoła Morska Szczecin
Wyższa Szkoła Pedagogiczna TWP Warszawia
XOR Programy Andrzej Cebula Grabina Radziwiłowska
YAKUDO PLUS Sp. z o.o. Tychy
YUAPOL Sp. z o.o. Jelenia Góra
Z.E. TECHNIK P.U.H. Węgrów
Z.M.P. RADWAG W. Lewandowski Radom
Z.O.Z. "HERMES" Sp. z o.o. Warszawa
Z.P.U. AUTONADWOZIA A. Matczak Poznań
Zabrzańskie Zakłady Mechaniczne S.A. Zabrze
Zachodnie Centrum Dystrybucji Wody Mineralnej „EKOL-WOD” Sp. J. A. Makowski, J. Kordek Stary Kisielin
Zakład Aparatury Naukowej i Dydaktycznej Sp. z o.o. Wrocław
Zakład Aparatury Pomiarowej H. Iszczek Bestwinka
Zakład Automatyki K. Markowski Gdynia
Zakład Badań Ochrony Środowiska i Technologii Hutniczych Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza
Zakład Chemiczno-Farmaceutyczny „FARMAPOL” Sp. z o.o. Poznań
Zakład Elektromechaniki Pojazdowej Zakład Pracy Chronionej Świdwin
Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej Koszalin
Zakład Elektroniki „ELTRON” E. Kurasz Warszawa
Zakład Elektryczny „RATMAN” mgr inż. J. Ratman Kamienica Polska
Zakład Energetyczny „BYDGOSZCZ” S. A. Inowrocław
Zakład Energetyczny „JELENIA GÓRA” S.A. Jelenia Góra
zakład energetyczny „SZCZECIN” S.A. Szczecin
Zakład Energetyczny „TARNÓW” S.A. Tarnów
Zakład Energetyczny „TORUŃ” S.A. Toruń
Zakład Energetyczny S.A. Koszalin
Zakład Energetyczny S.A. Olsztyn
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. Drobin
Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Nr 1 Jelenia Góra
Zakład Górniczo - Energetyczny Sobieski Jaworzno III Sp. z o.o. Jaworzno
Zakład Instalacji i Urządzeń Przemysłowych „ELEKTRO-SYSTEM” S.C. Kutno
Zakład Instalacji Sanitarnych "TECH - INSTAL" Płock
Zakład Instalacji Sanitarnych i Gazowych R. Zarzycki Wrocław
Zakład Kominiarski A. Wysokulska Głuchołazy
Zakład Komunalny Sp. z o.o. Opole
Zakład Mechaniczno-Remontowy "CHEMREM - ORGANIKA" Sp.z o.o. Nowa Sarzyna
Zakład Mechaniki Precyzyjnej „AQMET” W. Nowiński Bielsko-Biała
Zakład Naprawy Wodomierzy Sp. z o.o. Gorzów Wlkp.
Zakład Pomiarowo - Badawczy Energetyki „ENERGOPOMIAR-ELEKTRYKA” Gliwice
Zakład Pomiarów i Automatyki Zakładów Azotowych "AUTOMATYKA" Sp. z o.o. w Tarnowie
Zakład Pracy Chronionej Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „NOWEX” T. Nowak Stalowa Wola
Zakład Produkcji Pieczarek Beata i Dariusz Wychowałkowie Tomaszów Mazowiecki
Zakład Produkcji Spożywczej "RAG" Górzyńscy Sp. J. Lublin
Zakład Produkcyjno-Handlowy „ŚLIWA” J. Śliwa Kielno
Zakład Projektowania Technologii i Automatyki "PRO-ZAP" Sp. J. Ostrów Wielkopolski
Zakład Projektowo-Usługowy "HI - EKO" Opole
Zakład Projektowo-Usługowy „NOWATOR” Wrocław
Zakład Przetwórstwa Mięsnego "CORRIDA" S.C. Nowe
Zakład Przetwórstwa Rolnego „JAHR AGROHANDEL” Sp. z o.o. & Co. Sp. Komandytowa Połczyn Zdrój
Zakład Rdzeni Magnetycznych "FERPOL" Sp. z o.o. Skierniewice
Zakład Remontowo-Budowlany Komendy Stołecznej Policji Warszawa
Zakład Remontowo-Usługowy „BISPOL” Sp. z o.o. Bielsko-Biała
Zakład Remontowy Sp. z o.o. Świdnik
Zakład Systemów Pomiarowych” MES-EKO-HYDRO” J. Hamberg, J. Wędzicha Wrocław
Zakład Techniki Biurowej „TECHNO-WATOR” P. Zalewski Gdynia
Zakład Tworzyw Sztucznych „TELWOLT” Sp. z o.o. Sandomierz
Zakład Ubezpieczeń Społecznych o/Krakowie
Zakład Usług Elektronicznych „ETI” S.C. Warszawa
Zakład Usług Informatycznych "ŁAPSA" Z. Łapsa Nowy Targ
Zakład Usług Kominiarskich A. Mozer Ząbki
Zakład Usług Kominiarskich B. Kozłowski Żyrardów
Zakład Usług Kominiarskich J. Tyczyński, A. Szymański Błonie
Zakład Usług Kominiarskich P. Marat Warszawa
Zakład Usług Kominiarskich Prudnik
Zakład Usług Kominiarskich R. Obuchowicz Brzeg
Zakład Usług Ogólnobudowlanych i Projektowych mgr nż. K. Hofman Milicz
Zakład Usług Ogólnobudowlanych K. Olender Mysłowice
Zakład Usług Poligraficznych "HARO" S.C. Warszawa
Zakład Usług Technicznych "MICHALIN" A. Modzelewski Józefów
Zakład Usług Technicznych „ERG” S.C. Wrocław
Zakład Usług Technicznych „MEGATECH” Sztum
Zakład Usług Technicznych Energetyki Radom
Zakład Usług Weterynaryjnych Z. Wydrych Lubsko
Zakład Usługowo-Handlowy „REM KĘPNO” Sp. z o.o. Łąka Opatowska
Zakład Usługowo-Handlowy Techniki Laboratoryjnej „MULTISERV” Lublin
Zakład Usługowo-Serwisowy LabMatic Sp. z o.o. Brzeg Dolny
Zakład Usługowo-Wytwórczy „WODOMIERZ” Kobylnica
Zakład Wielobranżowy "ANEK" K. Karpiński Ostrołęka
Zakład Wodociągów i Kanalizacji Dział Gospodarki Materiałowej i Administracji Zielona Góra
Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Szczecin
Zakład Wytwórczy Urządzeń Gazowniczych „INTERGAZ” Sp. z o.o. Tarnowskie Góry
Zakład Zastosowań Elektroniki Przemysłowej „LABORTRONIC” Bielsko-Biała
Zakłady Chemiczne "BONARKA" Sp. z o.o. Kraków
Zakłady Chemiczne "ORGANIKA" Sarzyna
Zakłady Chemiczne "POLICE" S.A. Police
Zakłady Chemiczne "ROKITA" S. A. Brzeg Dolny
Zakłady Drobiarskie „KOZIEGŁOWY” Sp. z o.o. Koziegłowy
Zakłady Elektrod Węglowych S.A. Racibórz
Zakłady Elektrotechniki Motoryzacyjnej „ELMOT” S.A. Świdnica
Zakłady Farmaceutyczne „PLIVA” S. A. Kraków
Zakłady Farmaceutyczne „POLFA” S.A. Łódź
Zakłady Farmaceutyczne „POLPHARMA” S.A. Stargard Gdański
Zakłady Kuźnicze Sp. z o.o. Skoczów
Zakłady Magnezytowe "ROPCZYCE" S.A. Ropczyce
Zakłady Mechaniczne "TARNÓW" S.A. Tarnów
Zakłady Mechaniczne "URSUS" Gorzów
Zakłady Mechanizmów Precyzyjnych „MERA-POLTIK” Sp. z o.o. Łódź
Zakłady Metalowe „FILA” A. Fila Sztum
Zakłady Mięsne "SOBKOWIAK" Siedlce
Zakłady Mięsne „PAMSO” S.A. Pabianice
Zakłady Mięsne „SKIBA” A. Skiba Chojnice
Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego "OPOLE" S.A. Opole
Zakłady Piekarskie "OSKROBA" D. Oskroba Celestynów
Zakłady Podzespołów Radiowych „MIFLEX” S.A. Kutno
Zakłady Produkcji Farmaceutycznej "BIOLEK" Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki
Zakłady Przemysłu Cukierniczego „SAN” S.A. Jarosław
Zakłady Przemysłu Dziewiarskiego „JARLAN” S.A. Jarosław
Zakłady Przemysłu Sklejek „BIAFORM” S.A. Białystok
Zakłady Przemysłu Wełnianego „TOMTEX” S.A. Tomaszów Mazowiecki
Zakłady Technicznych Wyrobów Włókienniczych "ŹYRATEX" S.A.  Źyrardów
Zakłady Tkanin Technicznych "BONITEX" S.A. Bolesławiec
Zakłady Tworzyw Sztucznych "GAMRAT"  S. A. Jasło
Zakłady Włókien Chemicznych "STILON" S. A. Gorzów Wlkp.
Zakłady Wytwórcze Aparatury Wysokiego Napięcia ZWAR S. A. Warszawa
Zamek Królewski na Wawelu Państwowe Zbiory Sztuki Kraków
Zamojska Korporacja Energetyczna S.A. Zamość
Zaopatrzenie Przedsiębiorstwa Budownictwa Ogólnego i Robót Inżynieryjnych "INŻYNIERIA" Sp. z o.o. Płońsk
ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A. Piastów
Zarząd Budynków Komunalnych - Mokotów Warszawa
Zarząd Budynków Komunalnych "Wola" ABK "Płocka" Warszawa
ZEHNDER Sp. z o.o. Bolesławiec
ZELMER Rzeszów
ZENNER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa
Zespół Elektrociepłowni Poznańskich S.A. Poznań
Zespół Elektrociepłowni w Łodzi S.A. Łódź
Zespół Elektrowni Ostrołęka S.A. Ostrołęka
Zespół Przedszkolno-Szkolno-Gimnazjalny Rostrzewo
Zespół Szkół Średnich i Zawodowych  im. chor. Jana Szymańskiego Piątnica
ZGM ZĘBIEC S.A. Starachowice
Zintegrowane Systemy Techniczne Sp. z o.o. Warszawa
ZOLTER Sp. z o.o. Piaseczno
ZPBE ENERGOPOMIAR Sp. z o.o. Gliwice
ZPHU JANTEX T. Ługowska Tuchorza
ZRI S.C. A., T., M. Wojciechowscy Przasnysz
ZTE RADOM Sp. z o.o. Radom
ZTiSZE Zakład Transportu Energetyki Warszawa
ZUH WODOMIAR M. Kosman Komorów
Żywiecka Fabryka Sprzętu Szpitalnego” FAMED” S.A. Żywiec