www.label.pl | LAB-EL Elektronika Laboratoryjna
Laboratory Electronics

This page is not translated yet


Under construction

The page you request is not translated yet. The LAB-EL pages in English language are under construction now. If the requested page  seems to be important to you, please contact directly to us. We will try to help you as fast as possible.

 GOOD CLIMATE IS FAVORABLE
FOR THE PROCESSES AUTOMATION

See also
See also
LB-760A LB-760A
A set for mushroom cultivation - climate regulator LB-760 and LB-760A are designed for measurement and climate regulation (temperature, humidity, ...
LB-760C LB-760C
Zestaw do produkcji podłoża do uprawy grzybów. Jest przeznaczony do pomiaru, regulacji i rejestracji temperatury, stężenia tlenu i przewiewu w procesach fermentacji podłoża metodą "indoor" lub podczas przerostu podłoża w masie.
LB-760D LB-760D
Do kontroli pracy chłodni przeznaczonej do przechowywania pieczarek i owoców zgodnie z wymogami HACCP. Pomiar, regulacjia i rejestracji wilgotności względnej powietrza w chłodni, pomiar i rejestracja temperatury powietrza w chłodni, pomiar i rejestracja dodatkowych 6 temperatur.
LB-762 LB-762
Do sterowania halą uprawy pieczarek. Zapewnia wszystkie niezbędne pomiary oraz sterowanie odpowiednimi urządzeniami wykonawczymi w celu zapewnienia optymalnych warunków klimatycznych do uprawy grzybów. Możliwość sterowania wielu hal w jednym systemie, zdalny nadzór programem LBX.