www.label.pl | LAB-EL Elektronika Laboratoryjna
Elektronika Laboratoryjna

Przykładowe rozwiazania systemów pomiarowych

Oferujemy zarówno pojedyncze urządzenia pomiarowe, jak i rozbudowane wieloczujnikowe systemy pomiarowe, służące głównie do prowadzenia monitorowania (nadzoru) parametrów mikroklimatycznych (temperatury, wilgotności, ciśnienia i innych).

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się zaproponować optymalne rozwiązanie uwzględniające przeznaczenie systemu, miejsce instalacji, wymagania jakościowe i wymogi formalne. Dlatego większość urządzeń pomiarowych oferujemy z indywidualnymi świadectwami wzorcowania z akredytowanych laboratoriów wzorcujących.

Przykładowe aplikacje i zrealizowane wdrożenia przedstawiają sugerowane rozwiązania polecane dla naszych klientów.

Koncentratory
Systemy monitorowania bazujące na koncentratorach
W dokumencie przedstawiono podstawowe wersje systemów pomiarowych do monitorowania mikroklimatu zbudowane w oparciu o koncentratory.
Monitoring
Monitoring temperatury w środkach transportu
Prezentowane rozwiązania rejestratorów temperatury są szczególnie przydatne do monitoringu temperatury w środkach transportu. W opisie prezentujemy rożne rozwiązania techniczne rejestratorów.
Monitoring
Przykładowe systemy do monitoringu warunków środowiskowych
Systemy monitoringu (nadzoru) klimatu; monitoring klimatu w jednym punkcie – stacjonarne; monitoring klimatu w jednym punkcie - przenośne. Przedstawiono przykładowe rozwiązania najczęściej stosowanych konfiguracji systemów do monitoringu klimatu.
Telemetria
System telemetryczny w ofercie LAB-EL
System telemetrii wykorzystujący technologię GPRS; transmisja danych przez GSM/GPRS; przykładowe zastosowania: terenowe stacje meteorologiczne, ...
TRANS-LOGGER
TRANS-LOGGER – system kontroli warunków transportu
System TRANS-LOGGER jest zestawem urządzeń i oprogramowania służącym do dokumentowania warunków transportu, kontrolując temperaturę i otwarcie drzwi. Jest niezbędnym wszędzie tam, gdzie nadzorowany jest łańcuch zimnych dostaw produktów wrażliwych na temperaturę, tzw. cold chain. Bezprzewodowa łączność z czujnikami, 4 czujniki temperatury i otwarcia drzwi, raporty warunków dostawy na drukarkę, raporty CSV i PDF wysyłane mejlem z rejestratora kierowcy, lokalizacja GPS, transmisja GSM do centralnej bazy danych
Obsługa interfejsu Modbus w SCADA LBX
Program SCADA LBX - zbiera dane, wizualizuje, sygnalizuje i steruje urządzeniami MODBUS. Systemy do nadzoru temperatury i wilgotności pomieszczeń.

Składanie zamówień

Zajmujemy się produkcją, wdrażaniem, instalacją, serwisem i sprzedażą elektronicznych urządzeń i systemów pomiarowych.
W cenniku zawarto ceny standardowych produktów oraz usług wzorcowania. W celu złożenia zamówienia należy skontaktować się mejlowo lub telefonicznie z działem handlowym LAB-EL. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową termohigrometrów i innych mierników, zamówione urządzenia można także odebrać osobiście.
Udzielamy rabatów na jednoczesne wzorcowanie kilku urządzeń tego samego typu.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu obejmującą poza termohigrometrami szeroką gamę urządzeń pomiarowych.