www.label.pl | LAB-EL Elektronika Laboratoryjna
Elektronika Laboratoryjna

Książki

Recenzja książki 'Klimat pomiary regulacja' Kostyrko, Łobzowski
Książka przeznaczona jest dla inżynierów, techników i studentów zajmujących się problematyką pomiaru i utrzymania wymaganego mikroklimatu pomieszczeń.
Książka: 'Technika chłodnicza dla praktyków PRZECHOWALNICTWO ŻYWNOŚCI'
Obiegi chłodnicze, zastosowania do obliczeń programów komputerowych. Urządzenia pomiarowe do monitorowania mikroklimatu w przechowalnictwie.
Książka „Regulacja Mikroklimatu Pomieszczenia"
Książka pt. „Regulacja Mikroklimatu Pomieszczenia" jest siódmą pozycją z serii książek popularno-naukowych wydanych przez AGENDĘ Wydawniczą PAK, obejmujących obszar tematyczny automatyki i pomiarów. Nowa książka autorstwa Zdzisława Kabzy, Krystyny Kostyrko, Sławomira Zatora, Andrzeja Łobzowskiego i Wojciecha Szkolnikowskiego stanowi nowe opracowanie w stosunku do wydanej w 2002 roku książki „Klimat Pomiary Regulacja". Jest to trzecia książka sponsorowana przez firmę LAB-EL. W książce przedstawione zostały zagadnienia dotyczące mikroklimatu w pomieszczeniach rozumianych w sposób szeroki.
Książka: 'Nowa ochrona pieczarki' - pieczarkarnie, uprawa pieczarek
Pieczarkarnie - książka: Nowa ochrona pieczarki. Producent sterowników do pieczarkarni i czujników do nadzoru uprawy pieczarek zaprasza do lektury.
Książka: 'Produkcja pieczarki na podłożu fazy 3'
Pieczarkarnie - książka "Produkcja pieczarki na podłożu fazy 3". Producent regulatorów do pieczarkarni i czujników pomiarowych LAB-EL. Zapraszamy!
Książka: 'Zielone Pleśnie w Uprawie Pieczarki'
Książka "Zielone Pleśnie w Uprawie Pieczarki" - producent sterowników do pieczarkarni zaprasza do lektury. Sterowniki do uprawy pieczarek, czujniki.