www.label.pl | LAB-EL Elektronika Laboratoryjna
Elektronika Laboratoryjna

Deszczomierze do profesjonalnych stacji meteorologicznych

ARG100
Deszczomierz - pomiar ilości opadów atmosferycznych
Niezawodny i wytrzymały deszczomierz ARG100, pomiar opadów atmosferycznych, współpraca z rejestratorami wyposażonymi w interfejs Ethernrt i GSM-GPRS.
RG50
Deszczomierz - pomiar ilości opadów atmosferycznych
Niezawodny i wytrzymały deszczomierz RG50, opcja zimowego ogrzewania, współpraca z rejestratorami wyposażonymi w interfejs Ethernrt i GSM-GPRS.
YOUNG 50202
Czujnik opadu atmosferycznego
W przeciwieństwie do konwencjonalnych deszczomierzy z pojemnikiem wywrotowym i czujnikiem wagowym, wskaźnik opadu YOUNG 50202 nie ma żadnych ruchomych części, co czyni go idealnym do użycia na ruchomych platformach, takich jak boje i statki.
YOUNG 5220x
Czujnik opadu YOUNG 52202/52203 - deszczomierz
Dla prostego i skutecznego pomiaru opadów deszczomierze YOUNG 52202 i 52203 wykorzystują sprawdzony mechanizm pojemnika wywrotowego. Geometria i materiał pojemnika pomiarowego są specjalnie dobrane w celu minimalizacji uwalniania wody, zmniejszając w ten sposób błędy pomiaru oraz podatność na zanieczyszczenia.
YOUNG 52260
Kalibrator czujników opadu YOUNG 52260
Kalibrator zawiera specjalną butelkę na wodą ze stałym adapterem głowicy i dyszami przepływowymi dla różnych prędkości przepływu. Stały adapter głowicy zapewnia, że natężenie przepływu pozostaje stałe niezależnie od poziomu wody w butelce kalibratora.