www.label.pl | LAB-EL Elektronika Laboratoryjna
Elektronika Laboratoryjna

Higrometry punktu rosy

Higrometry z chłodzonym lustrem to najdokładniejsze przyrządy pomiarowe stosowane w laboratoriach akredytowanych do wzorcowania wszystkich innych higrometrów.

Higrometry MBW
Wilgotnościomierze z chłodzonym lustrem MBW
Wilgotnościomierze z chłodzonym lustrem produkcji MBW (Szwajcaria) przeznaczone jako wzorce do precyzyjnych pomiarów laboratoryjnych - przegląd oferty.
MBW 373
Higrometr MBW 373 - higrometr punktu rosy z chłodzonym lustrem
Laboratoryjny higrometr punktu rosy z chłodzonym lustrem, spełnia najwyższe wymagania w technice pomiaru wilgotności, do zastosowań w laboratoriach wzorcujących.
MBW 473
Higrometr MBW 473 - higrometr punktu rosy z chłodzonym lustrem
Przenośny higrometr, wyposażony w zewnętrzną głowicę pomiarową z chłodzonym lustrem oraz zewnętrzny czujnik temperatury. Do zastosowań w laboratoriach, korzystna cena.
MBW 973
Higrometr MBW 973 - higrometr punktu rosy z chłodzonym lustrem
Higrometr stworzony z myślą o pomiarach wykonywanych w terenie, mocna i stabilna konstrukcja. Typowym zastosowaniem higrometru jest pomiar w sulphurhexafluoridzie (SF6).
GECKO MBW
GECKO MBW
Program do komunikacji z dołączonymi urządzeniami: termometrami, higrometrami, rejestratorami firmy MBW, prezentacja bieżących odczytów z urządzeń, sterowanie urządzeniami, dostęp do nastaw i niezbędnych funkcji, prezentacja danych, wykresy, raporty.

Higrometry punktu rosy MBW są stosowane przez najlepsze laboratoria zajmujące się pomiarami wilgotności na całym Świecie.

LAB-EL jest autoryzowanym przedstawicielem firmy MBW na Polskę.