www.label.pl | LAB-EL Elektronika Laboratoryjna
Elektronika Laboratoryjna

Pomiar temperatury punktu rosy

LB-580
Miernik klimatu LB-580: barometr, anemometr, termometr, higrometr, ...
Panel odczytowy do współpracy z różnymi zewnętrznymi sondami do pomiaru prędkości przepływu, temperatury i wilgotności powietrza. Zawiera wbudowany czujnik ciśnienia barometrycznego. Podświetlany graficzny wyświetlacz LCD. Pamięć pomiarów, odczyt przez interfejs USB. Zasilany z wbudowanego akumulatora.
LB-706
Termometr higrometr - przenośny rejestrator LB-706z sondą LB-701
Opcjonalne panele: LB-706T do pomiaru temperatury zewnętrzną sondą Pt100/Pt1000 albo LB-706B z wbudowanym barometrem. Zewnętrzne sondy pomiarowe na kablu. Wyświetlacz LCD. Pamięć pomiarów, interfejs. Zasilany z wbudowanej baterii lub zewnętrznego zasilacza "kalkulatorowego". Przeznaczony do laboratoriów.
Higrometry MBW
Wilgotnościomierze z chłodzonym lustrem MBW
Wilgotnościomierze z chłodzonym lustrem produkcji MBW (Szwajcaria) przeznaczone jako wzorce do precyzyjnych pomiarów laboratoryjnych - przegląd oferty.
MBW 373
Higrometr MBW 373 - higrometr punktu rosy z chłodzonym lustrem
Laboratoryjny higrometr punktu rosy z chłodzonym lustrem, spełnia najwyższe wymagania w technice pomiaru wilgotności, do zastosowań w laboratoriach wzorcujących.
MBW 473
Higrometr MBW 473 - higrometr punktu rosy z chłodzonym lustrem
Przenośny higrometr, wyposażony w zewnętrzną głowicę pomiarową z chłodzonym lustrem oraz zewnętrzny czujnik temperatury. Do zastosowań w laboratoriach, korzystna cena.
MBW 973
Higrometr MBW 973 - higrometr punktu rosy z chłodzonym lustrem
Higrometr stworzony z myślą o pomiarach wykonywanych w terenie, mocna i stabilna konstrukcja. Typowym zastosowaniem higrometru jest pomiar w sulphurhexafluoridzie (SF6).