www.label.pl | LAB-EL Elektronika Laboratoryjna
Elektronika Laboratoryjna

Przenośne i kieszonkowe stacje meteo - anemometry z dodatkowymi pomiarami

Kestrel
Anemometry, wiatromierze Kestrel - przegląd oferty anemometrów
Anemometry oraz wiatromierze Kestrel - pomiar przepływu powietrza, pomiar prędkości powietrza. Oferujemy anemometry, stacje meteorologiczne, serwis
Kestrel 2000
Przenośny anemometr - pomiar prędkości powietrza: Kestrel 2000
Anemometr, przenośny miernik prędkości powietrza i temperatury. Pomiar prędkości powietrza. Oferujemy także inne przenośne anemometry i wiatromierze.
Kestrel 3000
Anemometr skrzydełkowy, miernik przepływu powietrza Kestrel 3000
Anemometr skrzydełkowy - miernik przepływu powietrza, temperatury, temperatury odczuwalnej. W ofercie inne anemometry skrzydełkowe, wiatromierze.
Kestrel 3500
Anemometr Kestrel 3500, anemometry i wiatromierze
Anemometr Kestrel 3500 to doskonały i niezawodny miernik prędkości wiatru, jest wodoodporny. Inne anemometry przenośne i stacjonarne. Zapraszamy
Kestrel 5000
Anemometr miernik warunków środowiskowych - Kestrel 5000, 5100, 5200
Kestrel serii 5000 nie tylko mierzy aktualne dane atmosferyczne, ale również umożliwia zapis ponad 10000 pakietów danych z sygnaturą czasu. Dane można bezprzewodowo przesyłać do urządzeń przenośnych lub PC/MAC za pomocą opcjonalnego Dongla Kestrel LiNK, albo wodoodpornego kabla do transferu danych przez port USB (oba interfejsy są dostępne oddzielnie).
Kestrel 5500
Anemometr wiatraczkowy miernik meteorologiczny Kestrel 5500
Kestrel 5500 Weather Meter jest urządzeniem do pomiaru warunków atmosferycznych nowej generacji. Kestrel umie naprawdę wiele. Kestrel 5500 jest równie precyzyjny, niezawodny i wszechstronny, jak wcześniejszy model Kestrel 4500. Mierzy wszystkie wskaźniki atmosferyczne, kierunek wiatru, wiatr boczny, przeciwny, wiatr od tyłu. Przydaje się przy grze w golfa, żeglarstwie, lataniu, opryskach i innych czynnościach. Jest odporny na uderzenia, kurz i wodę i odporny na uszkodzenia w każdych warunkach i w każdym terenie, w który odważysz się wyruszyć. Duży wybór futerałów pozwala dopasować ochronędo konkretnego zastosowania.
Kestrel Balistic
Anemometry wiatraczkowe Kestrel Sportsman i Elite z balistyką
Kestrel Sportsman i Elite Weather Meter z Applied Ballistics jest miernikiem atmosferycznym z funkcjami balistycznymi nowej generacji. Kestrel Sportsman i Elite jest wyposażony w funkcje kalkulatora balistycznego, który eliminuje ze strzelania długodystansowego element przypadku i staje się idealnym towarzyszem strzelców i myśliwych, operujących w zakresie prędkości naddźwiękowych. Poprzez bezprzewodowe łącze LiNK (Bluetooth) umożliwia łączność z kompatybilnym dalmierzem i z urządzeniami mobilnymi z systemami iOS lub Android.
LB-755
Przenośna stacja meteorologiczna, stacja pogodowa z rejestratorem
Przenośna stacja meteorologiczna z rejestratorem. Wiatromierz, termometr, higrometr ... Mobilne i stacjonarne stacje pogodowe, stacje meteorologiczne.
LB-755A
Rejestrator temperatury i wilgotności z drukarką LB-755A
Przenośny rejestrator temperatury i wilgotności powietrza z drukarką. Rejestracja ciśnienia, wiatru. Rejestratory temperatury, świadectwa wzorcowania.