www.label.pl | LAB-EL Elektronika Laboratoryjna
Elektronika Laboratoryjna

Rejestratory temperatury i wilgotności powietrza - bateryjne

Miniaturowe przenośne rejestratory temperatury i wilgotności powietrza z zasilaniem bateryjnym służą do kontroli warunków transportu i przechowywania żywności, leków, szczepionek.
Każdy prezentowany rejestrator temperatury i wilgotności powietrza może posiadać świadectwo wzorcowania z akredytowanego laboratorium wzorcującego LAB-EL. Do podstawowych funkcji rejestratorów należy pomiar aktualnej temperatury powietrza, wilgotności względnej powietrza, rejestracja danych do pamięci przyrządów oraz wywołanie alarmu w przypadku przekroczenia zadeklarowanych progów alarmowych. Wyniki zarejestrowanej temperatury i wilgotności, bieżące dane a także konfiguracja termometrów i higrometrów obsługiwane są za pomocą dedykowanego oprogramowania.
LB-532
Rejestrator temperatury i wilgotności LB-532
Wyświetlacz LCD, długowieczna bateria, duża pamięć do rejestrowanych pomiarów, odczyt przy pomoc USB.
LB-516T
Rejestrator temperatury, termometr rejestrator LB-516T
Miniaturowy rejestrator z wbudowaną baterią, odporny na wstrząsy, wilgoć, ciśnienie, odczyt zarejestrowanych pomiarów poprzez interfejs USB.
LB-523
Termohigrometr - rejestracja wilgotności i temperatury WiFi
Wyświetlacz LCD, interfejs WiFi, interfejs USB, wymienialne baterie, duża pamięć rejestracji
LB-515P
Miniaturowe rejestratory temperatury LB-515P
Miniaturowy rejestrator z wbudowaną baterią, w nierozbieralnej obudowie ze stali nierdzewnej, odporny na wstrząsy, wilgoć, ciśnienie. Wymaga specjalistycznego czytnika.
LB-516A
Rejestrator temperatury i wilgotności, termometr higrometr LB-516A
Miniaturowy rejestrator z wbudowaną długowieczną baterią, w obudowie z tworzyw, duża pamięć z odczytem przez interfejs USB.
LB-518
Termohigrometr rejestrator wilgotności i temperatury BLE-LOGGER
Termohigrometr-rejestrator LB-518 BLE-LOGGER wyposażony jest w interfejs bezprzewodowy BLE i dużą pamięć do przechowywania 15 tysięcy wyników pomiarów temperatury i wilgotności. Do odczytu bieżących lub zarejestrowanych w pamięci pomiarów z rejestratora przeznaczone są specjalistyczne aplikacje na telefon lub tablet system Android i interfejsem Bluetooth 4.0: STORE-LOGGER i TRANS-LOGGER-B.
LB-519
Rejestrator temperatury z raportem PDF
60-cio Dniowy Rejestrator Temperatury PDF USB logger LB-519 jest miernikiem i rejestratorem temperatury. Rejestrator tworzy raport z pomiarów w formacie PDF, który może być odczytany na dowolnym komputerze bez konieczności instalowania jakiegokolwiek oprogramowania. Rejestrator LB-519 jest przeznaczony do monitorowania temperatury w transporcie i podczas przechowywania towarów wrażliwych na temperaturę w tzw. zimnym łańcuchu dostaw (cold chain), np. farmaceutyków, szczepionek, żywności, chemikaliów i innych produktów.
LB-525AI
Pirometr rejestrator temperatury LB-525AI
Bezdotykowy termometr z wyświetlaczem LCD, wbudowana długowieczna bateria, duża wewnętrzna pamięć pomiarów, odczyt przez interfejs radiowy EL-WAVE, zasięg do 100m, zakres pomiaru temperatury -70...380 °C.
LB-525TI
Bateryjny pirometr, rejestrator z interfejsem radiowym - LB-525TI
LB-525TI służy do pomiaru i rejestracji temperatury metodą bezkontaktową (pirometryczną). Zmierzone dane prezentowane są na wyświetlaczu LCD
LB-535
Bezprzewodowy termohigrometr LB-535, rejestrator temperatury
Termometr i higrometr z wyświetlaczem LCD, wbudowana długowieczna bateria, duża wewnętrzna pamięć pomiarów, odczyt przez interfejs radiowy EL-WAVE, zasięg do 300m,