www.label.pl | LAB-EL Elektronika Laboratoryjna
Elektronika Laboratoryjna

Transport - przykłady aplikacyjne

Monitoring
Monitoring temperatury i wilgotności w transporcie - rózne rozwiązania
Różne rozwiązania bezprzewodowych rejestratorów do monitoringu temperatury w środkach transportu, rejestratory mobilne z ANDROID, transmisja GSM.
TRANS-LOGGER
Bezprzewodowy mobilny system kontroli temperatury transportu z ANDROID
System TRANS-LOGGER jest zestawem urządzeń i oprogramowania służącym do dokumentowania warunków transportu, kontrolując temperaturę i otwarcie drzwi. Jest niezbędnym wszędzie tam, gdzie nadzorowany jest łańcuch zimnych dostaw produktów wrażliwych na temperaturę, tzw. cold chain. Bezprzewodowa łączność z czujnikami, 4 czujniki temperatury i otwarcia drzwi, raporty warunków dostawy na drukarkę, raporty CSV i PDF wysyłane mejlem z rejestratora kierowcy, lokalizacja GPS, transmisja GSM do centralnej bazy danych
TRANS-LOGGER-B
Bezprzewodowy mobilny system kontroli temperatury i wilgotności
System TRANS-LOGGER-B jest zestawem urządzeń i oprogramowania na smartfon Androidowy służącym do dokumentowania warunków transportu, kontrolujący temperaturę i wilgotność względną jednocześnie nawet w 30 punktach przestrzeni ładunkowej lub w poszczególnych paczkach. Jest niezbędnym wszędzie tam, gdzie nadzorowany jest łańcuch dostaw produktów wrażliwych warunki klimatyczne.