www.label.pl | LAB-EL Elektronika Laboratoryjna
Elektronika Laboratoryjna

Kolorowy wyświetlacz tablicowy LED LB-111


  • funkcje: tablica świetlna LED
  • przeznaczenie: wizualizacja pomiarów i komunikatów z programu LBX
  • interfejs RS-232
Kolorowy wyświetlacz tablicowy LED LB-111

Opis wyświetlacza - tablicy LED

Kolorowy wyświetlacz tablicowy LED LB-111Kolorowy wyświetlacz tablicowy LED LB-111 jest przeznaczony do wizualizacji w systemach pomiarowych wybranych wyników pomiarów i oraz sygnalizowania dodatkowych komunikatów np. o zaistniałych sytuacjach alarmowych. W tym celu  wyświetlacz może być sterowany z programu SCADA LBX nadzorującego pracą systemu pomiarowego do monitorowania i regulacji klimatu w pomieszczeniach przemysłowych, rolniczych lub magazynowych. 

Wyświetlacz LB-111 jest zbudowany z matrycy kolorowych diod LED i umożliwia zobrazowanie jednego wiersza tekstu o długości około 15 znaków. Dłuższe teksty są automatycznie przewijane. Wyświetlacz jest przeznaczony do instalacji wewnątrz pomieszczeń. Jest zasilany z dodatkowego zewnętrznego zasilacza sieciowego. Wyświetlacz jest dołączany bezpośrednio do interfejsu COM (RS-232) komputera PC z zainstalowanym programem SERWER LBX, lub do urządzenia pośredniczącego, np. do koncentratora LB-480 z modułem dodatkowego interfejsu RS-232.

Dane techniczne wyświetlacza tablicowego

Wyświetlacz LB-111
Interfejs do sterowania  RS-232C
Zasilanie tablicy
 5 Vdc / 3A
Zasilacz zewnętrzny
 230 Vac
Kolory diod  czerwony, zielony
Rozmiar matrycy tablicy
 7 x 80 punktów
Wymiary zewnętrzne
 660 x 98 x 35 mm
Waga
 1,5 kg

See also
Zobacz również
Wyświetlacz LB-114 Wyświetlacz LB-114
Jest zbudowany z matrycy kolorowych diod LED RGB i umożliwia zobrazowanie do dwu wierszy tekstu, każdy o długości do około 20 znaków alfanumerycznych.
Tablet 10 Tablet 10" z programem SCADA LBX
Tablet CityTab Supreme 10” marki Colorovo z systemem Windows 8 i programem SCADA LBX znakomicie nadaje się do zastosowania w profesjonalnych systemach monitoringu warunków mikroklimatycznych/środowiskowych we wszystkich tych pomieszczeniach, w których troska o wartość i jakość przechowywanych produktów, wymusza ciągłą kontrolę/monitoring panujących warunków mikroklimatycznych.
Ocena produktu
Jest przeznaczony do wizualizacji w systemach pomiarowych wybranych wyników pomiarów i oraz sygnalizowania dodatkowych komunikatów z programu LBX.
Ocena: 5/5, liczba głosów: 14
  • dodaj swoją ocenę
  •