www.label.pl | LAB-EL Elektronika Laboratoryjna
Elektronika Laboratoryjna

Pirometry - termometry bezdotykowe

Oferta pirometrów przenośnych oraz stacjonarnych. Pirometry wykonują pomiar temperatury metodą bezkontaktową - są to termometry bezdotykowe.
LB-520TI
Pirometr bateryjny, przemysłowy rejestrator temperatury LB-520TI
Bezkontaktowy pomiar temperatury, wbudowana długowieczna bateria, duża pamięć, odczyt przez interfejs IR-USB.
LB-522TI
Pirometr stacjonarny LB-522TI - bezdotykowy termometr bateryjny
Pirometr stacjonarny do pomiaru temperatury metodą bezkontaktową z wyświetlaczem, oprogramowanie, wykresy. Pirometry, rejestratory temperatury, serwis
LB-525AI
Pirometr rejestrator temperatury LB-525AI
Bezdotykowy termometr z wyświetlaczem LCD, wbudowana długowieczna bateria, duża wewnętrzna pamięć pomiarów, odczyt przez interfejs radiowy EL-WAVE, zasięg do 100m, zakres pomiaru temperatury -70...380 °C.
LB-525TI
Bateryjny pirometr, rejestrator z interfejsem radiowym - LB-525TI
LB-525TI służy do pomiaru i rejestracji temperatury metodą bezkontaktową (pirometryczną). Zmierzone dane prezentowane są na wyświetlaczu LCD
LB-535
Bezprzewodowy termohigrometr LB-535, rejestrator temperatury
Termometr i higrometr z wyświetlaczem LCD, wbudowana długowieczna bateria, duża wewnętrzna pamięć pomiarów, odczyt przez interfejs radiowy EL-WAVE, zasięg do 300m,
LB-710AI
Pirometr stacjonarny, termometr bezdotykowy - LB-710AI
Termometr bezdotykowy LB-710AI to solidny i precyzyjny pirometr z wyświetlaczem. Zapewniamy serwis, instalację. Pirometry i rejestratory temperatury.
AR320
Kieszonkowy ręczny pirometr bateryjny AR320
Pirometr kompaktowy AR320 jest przyrządem do bezkontaktowego pomiaru temperatury obiektów ruchomych, niedostępnych lub niebezpiecznych w dotyku. Charakteryzuje się szerokim zakresem pomiarowym, małymi rozmiarami, niewielką wagą oraz atrakcyjną ceną.
Fluke 62 Max
Pirometr ręczny - Fluke 62 Max, pirometr bateryjny
Pirometr Fluke 62 Mini jest przyrządem do bezkontaktowego pomiaru temperatury obiektów ruchomych, niedostępnych lub niebezpiecznych w dotyku. Charakteryzuje się szerokim zakresem pomiarowym.
Testo 830
Pirometry ręczne testo 830, przenośne pirometry
Pirometry ręczne testo serii 830 to przyrządy do bezstykowego pomiaru temperatury. Przenośne pirometry z wyświetlaczem oraz celownikiem laserowym.

Świadectwo wzorcowania

Przedstawione pirometry mogą posiadać świadectwo wzorcowania z akredytowanego laboratorium wzorcującego LAB-EL (każdy indywidualnie). Świadectwo wzorcowania jest czasem określane przez użytkowników jako świadectwo kalibracji.
Oferujemy także usługi wzorcowania innych termometrów bezdotykowych.

Rejestracja danych

Większość oferowanych pirometrów może stanowić część większego systemy pomiarowego, po podłączeniu do koncentratorów zapewniających nadzór i rejestrację temperatury oraz innych parametrów z dołączonych czujników pomiarowych.