Elektronika Laboratoryjna - Monitoring temperatury i wilgotności
www.label.pl | LAB-EL Logo | tel. +48 22 753 61 30 | fax +48 22 753 61 35
» Dokumenty

Dokumenty – publikacje, porady, materiały video | LAB-EL

W dziale „Dokumenty” znajdą Państwo wiele informacji dotyczących zagadnień powiązanych z monitoringiem temperatury, wilgotności oraz innych parametrów powietrza. W kategorii „Publikacje” zamieściliśmy książki i artykuły, których autorami lub współautorami są nasi pracownicy. Poruszają one takie zagadnienia, jak sposób działania i wykorzystania przyrządów pomiarowych do badania mikroklimatu, konstrukcja systemów pomiaru mikroklimatu dla różnych branż czy rozwój branży stacjonarnej i przenośnej aparatury pomiarowej.

Zachęcamy również do zapoznania się z działem „Porady”, w którym przeczytają Państwo m.in. o wymaganiach, które muszą zostać spełnione przy przechowywaniu określonych produktów, w tym leków i szczepionek, właściwościach czujników nadzoru wilgotności powietrza i temperatury czy terminologii metrologicznej. Mamy nadzieję, że nasze teksty umożliwią Państwu poszerzenie wiedzy na temat mikroklimatu i jego monitoringu.

Kategoria O firmie LAB-EL

O firmie LAB-EL

Sprzedaż aparatury kontrolno-pomiarowej. Serwis, instalacje oferowanych przyrządów. Usługi wzorcowania przyrządów. Badania mikroklimatu pomieszczeń.
Kategoria Porady

Porady

Dlaczego trzeba mierzyć temperaturę? Co to jest temperatura odczuwalna? Jak powinna być zbudowana stacja meteo?
Kategoria Protokoły komunikacji

Protokoły komunikacji

Komunikacja z przyrządami LAB-EL. Formaty komunikatów. Komunikacja przez port szeregowy RS-232C, RS-485, ethernet. Formaty S300.