Elektronika Laboratoryjna - Monitoring temperatury i wilgotności
www.label.pl | LAB-EL Logo | tel. +48 22 753 61 30 | fax +48 22 753 61 35
LAB-EL » Dokumenty

Publikacje poświęcone monitoringowi powietrza

W dziale „Dokumenty” znajdą Państwo wiele informacji dotyczących zagadnień powiązanych z monitoringiem temperatury, wilgotności oraz innych parametrów powietrza. W kategorii „Publikacje” zamieściliśmy książki i artykuły, których autorami lub współautorami są nasi pracownicy. Poruszają one takie zagadnienia, jak sposób działania i wykorzystania przyrządów pomiarowych do badania mikroklimatu, konstrukcja systemów pomiaru mikroklimatu dla różnych branż czy rozwój branży stacjonarnej i przenośnej aparatury pomiarowej.

Zachęcamy również do zapoznania się z działem „Porady”, w którym przeczytają Państwo m.in. o wymaganiach, które muszą zostać spełnione przy przechowywaniu określonych produktów, w tym leków i szczepionek, właściwościach czujników nadzoru wilgotności powietrza i temperatury czy terminologii metrologicznej. Mamy nadzieję, że nasze teksty umożliwią Państwu poszerzenie wiedzy na temat mikroklimatu i jego monitoringu.

Kategoria O firmie LAB-EL

O firmie LAB-EL

Sprzedaż aparatury kontrolno-pomiarowej. Serwis, instalacje oferowanych przyrządów. Usługi wzorcowania przyrządów. Badania mikroklimatu pomieszczeń.
Kategoria Publikacje

Publikacje na temat mikroklimatu

Pracownicy LAB-EL są autorami i współautorami wielu publikacji z zakresu monitoringu mikroklimatu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi tekstami.
Kategoria Porady z naszej branży

Porady z naszej branży

Dlaczego trzeba mierzyć temperaturę? Co to jest temperatura odczuwalna? Jak powinna być zbudowana stacja meteo?
Kategoria Protokoły komunikacji

Protokoły komunikacji

Komunikacja z przyrządami LAB-EL. Formaty komunikatów. Komunikacja przez port szeregowy RS-232C, RS-485, ethernet. Formaty S300.