Elektronika Laboratoryjna - Monitoring temperatury i wilgotności
www.label.pl | LAB-EL Logo | tel. +48 22 753 61 30 | fax +48 22 753 61 35
LAB-EL » Oprogramowanie
Kategoria Oprogramowanie

Oprogramowanie

Jednym z obszarów działalności firmy LAB-EL jest rozwój i sprzedaż oprogramowania do monitoringu klimatu. Program SCADA LBX to kompletny system monitoringu klimatu umożliwiający rejestrację temperatury, wilgotności oraz innych parametrów powietrza. Oprogramowanie SCADA LBX wyposażone jest w takie funkcje, jak generowanie wykresów, raportów i histogramów na podstawie zgromadzonych danych pomiarowych oraz alarmowanie w przypadku przekroczenia założonych progów za pośrednictwem wyjść przekaźnikowych, e-maili i SMS-ów. Program dostępny jest na trzech poziomach licencji, w zależności od zapotrzebowania Klienta.

W naszej ofercie znajdą Państwo także inne programy: oprogramowanie Logger pozwalające na komunikację z urządzeniami kontrolno-pomiarowymi mikroklimatu oraz prezentacji zgromadzonych danych pomiarowych, jak również program GECKO przeznaczony do higrometrów punktów rosy wyprodukowanych przez szwajcarską firmę MBW Calibration.

Oprócz programów płatnych udostępniamy do pobrania darmowe oprogramowanie przeznaczone do komunikacji z wieloma urządzeniami pomiarowymi dostępnymi w naszym asortymencie. Poszczególne programy, w zależności od modelu urządzenia, z którym współpracują, wyposażone są w różne funkcje, takie jak:

  • konfiguracja przyrządu,
  • monitorowanie wyników pomiarów,
  • rejestracja danych do pliku,
  • odczyt i zapis rejestrów.

W archiwum znajdą Państwo poprzednie wersje i historie zmian poszczególnych programów.

Zachęcamy również do pobierania naszych darmowych aplikacji na urządzenia z systemami Android i iOS. Jesteśmy autorem programów STORE-LOGGER i TRANS-LOGGER, umożliwiających – odpowiednio – kontrolę temperatury i wilgotności w magazynach oraz warunków transportu, jak również kalkulatora wilgotności względnej i innych parametrów klimatu.

LBX w chmurze

Usługa LBX w chmurze

Program SCADA LBX jako usługa w chmurze w modelu SaaS. Oprogramowanie do monitorowania, wizualizacji i archiwizowania i raportowania pomiarów.
Demo LBX on-line

Demo on-line programu LBX i urządzeń LAB-EL

Aby zapoznać się z pracą programu LBX należy zainstalować program LBX na swoim komputerze, a następnie skonfigurować połączenie z bliźniaczym programem LBX (o tym samym numerze wersji) pracującym na dostępnym w sieci WWW komputerze w firmie LAB-EL. Program LBX udostępnia zbierane dane na wiele sposobów. Jednym z nich jest Serwer WWW, którego przykładowa strona dostępna jest w Internecie.