Elektronika Laboratoryjna - Monitoring temperatury i wilgotności
www.label.pl | LAB-EL Logo | tel. +48 22 753 61 30 | fax +48 22 753 61 35
LAB-EL » Oprogramowanie » Aplikacje Android
Kategoria Aplikacje Android

Programy monitorujące dla systemu Android

Przedsiębiorstwo LAB-EL zajmuje się rozwojem kilku programów do monitoringu mikroklimatu przeznaczonych do instalacji na urządzeniach z systemem Android. Naszym Klientom udostępniamy oprogramowanie STORE-LOGGER, pozwalające na bezprzewodową kontrolę temperatury i wilgotności w pomieszczeniach magazynowych, jak również aplikacji TRANS-LOGGER do kontroli warunków transportu dla systemu pomiarowego wyposażonego w czujniki WiFi albo Bluetooth. Do monitorowania i rejestracji temperatury i wilgotności w przesyłkach została przygotowana specjalna aplikacja PARCEL-LOGGER.

Wszystkie powyższe aplikacje na system Android, służące do monitoringu temperatury i wilgotności, wysyłają zebrane dane pomiarowe do programu SCADA LBX, prowadzącego bazę danych na komputerze z systemem Windows, tworząc kompletną instalację do jednoczesnego nadzoru warunków środowiskowych w wielu miejscach, zarówno stałych jak i ruchomych.

Wygodne przeliczanie różnych wielkości fizycznych z termodynamiki, takich jak: temperatura, temperatura punktu rosy czy szronu, temperatura termometru mokrego, wilgotność względna i bezwzględna, zapewnia aplikacja Kalkulator Wilgotności LAB-EL.