Elektronika Laboratoryjna - Monitoring temperatury i wilgotności
www.label.pl | LAB-EL Logo | tel. +48 22 753 61 30 | fax +48 22 753 61 35
LAB-EL » Przyrządy » Terminale i drukarki
Kategoria Terminale i drukarki

Urządzenia do prezentacji danych pomiarowych: terminale i drukarki

LAB-EL posiada szeroki asortyment produktów przeznaczonych do prezentacji danych pomiarowych. Naszym Klientom proponujemy przenośne terminale z wbudowaną drukarką termiczną pracujące pod kontrolą systemu Android oraz samodzielne drukarki termiczne z interfejsem Bluetooth i USB współpracujące z komputerami klasy PC, smartfonami oraz tabletami.

Nasza oferta obejmuje również wyświetlacze tablicowe LED przeznaczone do instalacji wewnątrz pomieszczeń, które umożliwiają wizualizację wybranych pomiarów i komunikatów z programu LBX, a także elektroniczne panele odczytowe oraz wyświetlacze pomiarów z różnymi kolorami podświetlenia współpracujące z szeregiem sond pomiarowych z naszego asortymentu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją techniczną oferowanych produktów do prezentacji danych pomiarowych, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.

Tablet z LBX
Tablet z LBX

Tablet z LBX

  • tablet dla klienta programu LBX
  • mobilny dostęp systemu regulacji
  • połączenie przez lokalną sieć WiFi
LB-851
LB-851

Moduł przekaźników LB-851

LB-851 jest modułem wyposażonym w osiem niezależnych przekaźników. Sterowanie odbywa się z zewnętrznego urządzenia współpracującego.