Elektronika Laboratoryjna - Monitoring temperatury i wilgotności
www.label.pl | LAB-EL Logo | tel. +48 22 753 61 30 | fax +48 22 753 61 35
LAB-EL » Dokumenty » Różności
Kategoria Różności

Informacje różne i ciekawostki

Ciekawostki

Ciekawostki

Ponieważ nie samą pracą się żyje, dlatego w tym miejscu prezentujemy różne ciekawostki, prawie zupełnie nie związane z działalnością firmy LAB-EL. Umieszczone w tym miejscu dokumenty, zdjęcia, prezentacje dotyczą jednak ludzi związanych z firmą LAB-EL tj. pracowników i/lub sympatyków, ich spraw, przeżyć, ciekawych przygód, estetycznych doznań, turystycznych zauroczeń, itp.

Android

Mapa z nawigacją na urządzenia mobilne ANDROID

OsmAnd+ (Open Street Maps Android) OsmAnd to aplikacja open source do nawigacji używająca szerokiej gamy otwartych danych mapowych. Aplikacja dostępna jest na smartfony i tablety z systemem Android. Ze SklepPlay należy zainstalować aplikację OsmAnd+. Po zainstalowaniu należy pobrać mapę wybranego kraju. Wersja demo umożliwia pobranie do 10 map, wersja za 30 PLN ma drobne dodatkowe opcje i brak limitu ilości map. Są dostępne mapy prawie całego Świata.

Muzeum Wenecja

Muzeum Kolei Wąskotorowej w Wenecji

Muzeum Kolei Wąskotorowej w Wenecji koło Żnina, otwarte w 1972 roku, przyczyniło się do wznowienia kursowania Żnińskiej Kolei Powiatowej Obecnie Muzeum w Wenecji otrzymało więcej terenu. Do Muzeum przybyły nowe eksponaty. Zdjęcia wykonał A. Ł. podczas wakacji w sierpniu 2001.

Toni Felino

Toni Felino - Tomasz Krzymowski

Toni Felino, to pseudonim artysty plastyka średniego pokolenia Tomasza Krzymowskiego. Tomasz Krzymowski, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, jest wszechstronnie uzdolnionym plastykiem, który posiada duże doświadczenie w wielu dziedzinach sztuki, takich jak: malarstwo, portret, rzeźba, wzornictwo przemysłowe (liczne projekty sprzętu RTV, sprzętu gospodarstwa domowego i zabawek), rysunek satyryczny (jest twórcą wielu satyr prezentowanych w prasie, jest autorem naszych maskotek:

Błąd zegara w LB-731

Poprawka błędu zegara RTC w koncentratorach LB-731 w 2014 roku

Problem dotyczy wewnętrznej reprezentacji czasu w urządzeniu. W tej wersji obsługiwane są daty od 1950 do 2013 roku. Nowy program od wersji LBX 1.7.80 potrafi w specjalny sposób traktować obsługę dat dla koncentratora LB-731 - cała obsługa urządzenia przez LBX będzie prawidłowa, natomiast na urządzeniu ze starym firmwarem lata będą cofnięte o 48 lat, w szczególności zamiast 2014 roku będzie wyświetlany rok 1966.