Elektronika Laboratoryjna - Monitoring temperatury i wilgotności
www.label.pl | LAB-EL Logo | tel. +48 22 753 61 30 | fax +48 22 753 61 35
LAB-EL » Oprogramowanie » LBX w chmurze

Usługa LBX w chmurze

Usługa LBX w chmurze
  • Brak konieczności posiadania komputera w miejscu instalacji
  • Wsparcie przy konfiguracji i utrzymaniu programu
  • Codzienne kopie bezpieczeństwa danych
  • Zdalny dostęp i pełna kontrola nad funkcjami programu
  • Pełna wersja programu LBX PRO
  • Bezpieczny dostęp przez klienta programu LBX
  • Rozwiązanie chmurowe w modelu SaaS

Opis usługi

Usługa "LBX w chmurze" to rozwiązanie chmurowe typu SaaS, które umożliwia klientom korzystanie z pełnej wersji programu LBX PRO bez konieczności posiadania własnego komputera w miejscu instalacji. Zamiast tego, klient może uzyskać dostęp do programu poprzez Internet z dowolnego z komputera w biurze czy w domu. Do łączenia się z Serwerem LBX wykorzystywany jest Klient programu LBX instalowany w systemie Windows.

Oprócz elastyczności i wygody, usługa "LBX w chmurze" oferuje także dodatkowe zalety. Jedną z nich jest brak konieczności zatrudniania administratora. Zamiast tego, usługę obsługuje dostawca, który dba o regularne aktualizacje oprogramowania oraz ochronę infrastruktury przed zagrożeniami cybernetycznymi.

Kolejną zaletą jest wyższy poziom bezpieczeństwa danych. Usługa "LBX w chmurze" wykorzystuje profesjonalne centra danych, które są zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i niezawodności. Centra te są monitorowane przez specjalistów i chronione przed zagrożeniami fizycznymi oraz cybernetycznymi, takimi jak ataki DDoS, włamania i kradzieże danych. Dzięki temu dane klientów są bezpieczne i chronione przed utratą lub kradzieżą

Urządzenia współpracujące z usługą

Usługa jest przeznaczona do obsługi urządzeń, które wykorzystują sieć Internet do komunikacji z programem LBX. W pule obsługiwanych urządzeń wchodzą:

Współpraca z usługą okcloud.pl

Usługa okcloud.pl to innowacyjna platforma, która umożliwia wizualizację pomiarów poprzez dostęp do danych zebranych w programie LBX. Działa na zasadzie aplikacji w przeglądarce internetowej, co oznacza, że klienci mogą korzystać z niej będąc w dowolnym miejscu, w którym mają dostęp do sieci.

Usługa okcloud.pl jest uzupełnieniem programu LBX, ponieważ umożliwia wizualizację danych zebranych w programie LBX oraz monitorowanie procesów produkcyjnych w czasie rzeczywistym przy wykorzystaniu przeglądarki www na komputerze albo na smartfonie. Współpraca obu usług pozwala klientom na pełne wykorzystanie potencjału programu LBX.

Zobacz również
Zobacz również