Elektronika Laboratoryjna - Monitoring temperatury i wilgotności

www.label.pl | LAB-EL Logo | tel. +48 22 753 61 30 | fax +48 22 753 61 35
» » » Do lodówek 1

Monitoring temperatury w lodówkach farmaceutycznych w małych obiektach

Monitoring temperatury w lodówkach farmaceutycznych w małych obiektach prowadzony jest bezprzewodowym termometrem-rejestratorem LB-524T4, który posiada do czterech zewnętrznych czujników temperatury umieszczanych w kontrolowanych obszarach. Termometr, w zależności od konstrukcji zewnętrznych czujników, potrafi mierzyć z dużą dokładnością w szerokim zakresie temperatur (-200...+550°C), co rozszerza jego zakres zastosowań także na zamrażarki niskotemperaturowe. Termometr jest zasilany z wbudowanych baterii i buforowo z zewnętrznego zasilacza sieciowego. Po przekroczeniu ustawionych progów alarmowych, lub po zaniku zasilania sieciowego lodówek, termometr wysyła alarmowe SMS-y na zaprogramowane numery telefonów.

Dane pomiarowe zbierane w pamięci termometru-rejestratora są w każdej chwili dostępne przez interfejs USB termometru oraz są transmitowane przez wbudowany modem telefonii komórkowej GSM do zewnętrznej bazy danych - Serwera LBX, który prowadzi archiwizację, wizualizację, przygotowuje raporty PDF i sygnalizuje stany alarmowe (e-mailem, komunikatami głosowymi lub uruchamiając zewnętrzne sygnalizatory).

Jeżeli ten opis jest niewystarczający, to skontaktuj się z LAB-EL, a nasz ekspert przedstawi szczegółową ofertę dostosowaną do Twoich wymagań!


Monitoring temperatury w lodówkachOcena produktu
Monitoring temperatury w lodówkach - mały
Monitoring temperatury w lodówkach farmaceutycznych w małych obiektach, bezprzewodowy termometr-rejestrator, cztery zewnętrzne termometry
Ocena: 5/5, liczba głosów: 14
  • dodaj swoją ocenę