Elektronika Laboratoryjna - Monitoring temperatury i wilgotności
www.label.pl | LAB-EL Logo | tel. +48 22 753 61 30 | fax +48 22 753 61 35
LAB-EL » Przyrządy » Rejestratory danych » Drukarki, terminale
Kategoria Drukarki, terminale

Drukarki i terminale przenośne do aplikacji TRANS-LOGGER

System TRANS-LOGGER jest zestawem urządzeń i oprogramowania na system ANDROID służącym do dokumentowania warunków transportu, kontrolując temperaturę i otwarcie drzwi. Jest niezbędnym wszędzie tam, gdzie nadzorowany jest łańcuch zimnych dostaw produktów wrażliwych na temperaturę, tzw. cold chain.

System TRANS-LOGGER składa się z urządzeń z własnym niezależnym zasilaniem: Rejestratora danych w kabinie kierowcy (terminala zintegrowanego z drukarką z systemem ANDROID albo tabletu lub smartfonu z systemem Android z zewnętrzną drukarką Bluetooth) i czujników temperatury i otwarcia drzwi LB-523TD umieszczonych w strefach kontrolowanych.

Aplikacja TRANS-LOGGER na system Android umożliwia pobranie danych pomiarowych z rejestratora poprzez port USB, katalogowanie pomiarów w rejestratorze dla kolejnych dostaw, umożliwia prezentację historii pomiarów w formie graficznej dla zadanego okresu czasu od-do, umożliwia eksport historii pomiarów z zadanego okresu czasowego do plików w formatach CSV oraz PDF, umożliwia wysłanie elektroniczną pocztą email historii pomiarów z zadanego okresu czasowego w plikach w formacie CSV i PDF, umożliwia ciągłe przesyłanie przez siec telefonii komórkowej GSM danych pomiarowych wraz z aktualną lokalizacja GPS rejestratora do nadrzędnego systemu kontroli transportu opartego o program SCADA LBX pracującego pod kontrolą systemy Windows.