Elektronika Laboratoryjna - Monitoring temperatury i wilgotności
www.label.pl | LAB-EL Logo | tel. +48 22 753 61 30 | fax +48 22 753 61 35
LAB-EL » Oprogramowanie » Warunki użytkowania

Oprogramowanie LAB-EL – warunki użytkowania i aktualizacjiUprzejmie informujemy, że zamieszczone na stronie www.label.pl programy komputerowe są sprzedawane na następujących zasadach:

  1. Zamieszczenie programów na stronie www.label.pl ma na celu wyłącznie świadczenie usług gwarancyjnych dla naszych klientów.
  2. Użytkownik każdego legalnie zakupionego programu ma prawo do jego bezterminowego użytkowania oraz, w ramach świadczenia przez LAB-EL usług gwarancyjnych, do pobrania i zainstalowania najnowszej aktualizacji w okresie 12 miesięcy licząc od daty zakupu (umieszczonej na fakturze VAT) lub od daty wpisanej w otrzymanym indywidualnym kluczu do programu.
  3. Po okresie 12 miesięcy użytkownik ma możliwość zakupu licencji przedłużającej prawo do pobierania i instalowania kolejnych aktualizacji, zgodnie z ofertą przedstawioną w cenniku.
  4. Do pobrania i użytkowania programów uprawnia wyłącznie zapłacona w 100% faktura VAT oraz indywidualny klucz do programu przekazany nabywcy.
  5. Programy zamieszczone na stronie www.label.pl są opublikowane wyłącznie do krótkotrwałych testów w celu przedstawienia potencjalnym nabywcom ich właściwości (parametrów technicznych) i nie udzielamy licencji na jego nieodpłatne użytkowanie. Programy te są sprzedawane po otrzymaniu zamówienia, a dowodem otrzymania licencji na te programy jest zapłacona w 100% faktura VAT.
  6. Programy komputerowe typu BASIC stanowią wyposażenie sprzedawanych przez nas przyrządów pomiarowych, są wliczone w cenę sprzedawanych przyrządów, a do ich użytkowania uprawniają wyłącznie zapłacone w 100% faktury VAT, będące dowodem nabycia danego przyrządu pomiarowego.
  7. Szczegółowa umowa licencyjna programów LAB-EL, której użytkownik ma obowiązek przestrzegać, jest zamieszczona w każdym z programów, należy się z nią zapoznać podczas instalowania danego programu i jej zaakceptowanie jest warunkiem niezbędnym do przeprowadzenia instalacji tego programu.
W razie wątpliwości i pytań prosimy o kontakt przez formularz.

LAB-EL Elektronika Laboratoryjna s.j.
ul. Herbaciana 9
05-816 Reguły, POLSKA

Zobacz również
Zobacz również