Elektronika Laboratoryjna - Monitoring temperatury i wilgotności
www.label.pl | LAB-EL Logo | tel. +48 22 753 61 30 | fax +48 22 753 61 35
LAB-EL » Dokumenty » Kontakt i zakupy » Koronawirus

Koronawirus COVID-19 - zmiany organizacji pracy

Bezdotykowe termometry - profilaktyka COVID

Częściowe ograniczenie działalności LAB-EL

W celu ochrony naszych klientów i pracowników wprowadzone zostało czasowe ograniczenie działalności firmy LAB-EL, polegające na:

  • skierowaniu pracowników do pracy w domu w takim zakresie, jaki jest możliwy,
  • zmiany danych kontaktowych, których wykaz będzie na bieżąco publikowany na stronie "Kontakty",
  • ograniczeniu przyjmowania przesyłek i wysyłania produktów do niezbędnego minimum.

Sytuacja epidemiczna zmienia się dynamicznie z godziny na godzinę, pojawiają się nowe obowiązujące powszechnie decyzje władz, w związku z powyższym trudno ponosić odpowiedzialności za możliwość wprowadzenia dalszych utrudnień w prowadzeniu normalnej działalności gospodarczej. Pojawiają się także zakłócenia w dostawie materiałów od poddostawców. W związku z powyższym liczymy na wyrozumiałość naszych klientów dla powstałych ewentualnie opóźnień w realizacji zamówień.

Koronawirus: aktualne informacje i zalecenia

Aktualne informacje i zalecenia dotyczące postępowania podczas epidemii koronowirusa są dostępne na stronach:

Oferta LAB-EL związana z profilaktyką COVID

Wychodząc naprzeciw bieżącym wyzwaniom oferujemy kilka wersji bezdotykowych termometrów, które pozwalają na prowadzenie skutecznej profilaktyki w wykrywaniu COVID u pracowników i klientów w urzędach i firmach.

Oferujemy zróżnicowany asortyment termometrów do bezdotykowego pomiaru temperatury ciała: od najprostszego ręcznego termometru typu „pistolet” (w bardzo przystępnej cenie), poprzez automatyczny termometr bezkontaktowy z funkcją odczytu głosowego, otwierania drzwi i rejestracji wyników w komputerze, przez zaawansowany terminal z kamerą i monitorem (z zaawansowaną funkcją rozpoznawania założenia maseczki i kontroli wejścia osób upoważnionych), aż do specjalistycznej kamery termowizyjnej do kontrolowania temperatury wielu osób w tłumie.

Posiadamy szeroką ofertę rejestratorów temperatury i termometrów do szczepionek i innych produktów medycznych do kontroli warunków ich  przechowywania, także w ekstremalnie niskich temperaturach -70°C.

Zapewniamy profesjonalne przyrządy pomiarowe: termometry i higrometry do monitorowania mikroklimatu: temperatury i wilgotności w pomieszczeniach zakładów produkcji farmaceutycznej, hurtowniach wyrobów medycznych, stacjach SANEPID oraz aptekach.

Instalujemy profesjonalne systemy monitorowania mikroklimatu zgodne z wymaganiami CFR-21 i zapewniamy dla nich serwis, świadectwa wzorcowania oraz wykonujemy dla nich walidację i kwalifikację zgodną z wymaganiami GAMP 5.

Wszystkie termometry, higrometry i termohigrometry są dostarczane ze świadectwami sprawdzenia z Akredytowanego Laboratorium Wzorcującego LAB-EL.

Zaufało nam wielu, zaufaj i TY!Zobacz również
Zobacz również