Elektronika Laboratoryjna - Monitoring temperatury i wilgotności
www.label.pl | LAB-EL Logo | tel. +48 22 753 61 30 | fax +48 22 753 61 35
LAB-EL » Dokumenty » Kontakt i zakupy » Koronawirus

Koronawirus COVID-19 - zmiany organizacji pracy

Bezdotykowe termometry - profilaktyka COVID

Częściowe ograniczenie działalności LAB-EL

W celu ochrony naszych klientów i pracowników wprowadzone zostało czasowe ograniczenie działalności firmy LAB-EL, polegające na:

  • skierowaniu pracowników do pracy w domu w takim zakresie, jaki jest możliwy,
  • zmiany danych kontaktowych, których wykaz będzie na bieżąco publikowany na stronie "Kontakty",
  • ograniczeniu przyjmowania przesyłek i wysyłania produktów do niezbędnego minimum.

Sytuacja epidemiczna zmienia się dynamicznie z godziny na godzinę, pojawiają się nowe obowiązujące powszechnie decyzje władz, w związku z powyższym trudno ponosić odpowiedzialności za możliwość wprowadzenia dalszych utrudnień w prowadzeniu normalnej działalności gospodarczej. Pojawiają się także zakłócenia w dostawie materiałów od poddostawców. W związku z powyższym liczymy na wyrozumiałość naszych klientów dla powstałych ewentualnie opóźnień w realizacji zamówień.

Koronawirus: aktualne informacje i zalecenia

Aktualne informacje i zalecenia dotyczące postępowania podczas epidemii koronowirusa są dostępne na stronach:

Oferta LAB-EL związana z profilaktyką COVID

Wychodząc naprzeciw bieżącym wyzwaniom oferujemy kilka wersji bezdotykowych termometrów, które pozwalają na prowadzenie skutecznej profilaktyki w wykrywaniu COVID u pracowników i klientów w urzędach i firmach.

Posiadamy pełny asortyment przyrządów do bezdotykowego pomiaru temperatury: od najprostszego ręcznego termometru typu „pistolet” (w bardzo przystępnej cenie), poprzez automatyczny termometr bezkontaktowy z funkcją odczytu głosowego, otwierania drzwi i rejestracji wyników w komputerze, przez zaawansowany terminal z kamerą i monitorem (z opcjonalną funkcją rozpoznawania twarzy dla instytucji z kontrolowanym dostępem osób), aż do specjalistycznej kamery termowizyjnej do kontrolowania temperatury wielu osób w tłumie.

Zobacz również
Zobacz również