Elektronika Laboratoryjna - Monitoring temperatury i wilgotności
www.label.pl | LAB-EL Logo | tel. +48 22 753 61 30 | fax +48 22 753 61 35
LAB-EL » Dokumenty » Kontakt i zakupy » Targi » electronica 2014

electronica 2014: Witamy w przyszłości

11-14 listopada 2014, Monachium

Planet e - electronica Monachium electronica 2014: Witamy w przyszłości

Cały elektroniczny wszechświat zebrał się w jednym miejscu w listopadzie 2014 na targach „Planet e - electronica 2014“ w Monachium. Firma LAB-EL  była też w gronie wystawców.

50-ta edycja targów electronica pobiła kolejny rekord: ponad 73000 gości z ponad 80 krajów i 2737 wystawców z 50 krajów było obecnych na jednej z największych imprez światowego przemysłu elektronicznego. Kolejny raz, liczba międzynarodowych gości wzrosła, tym razem z 47 do 50 procent.

Na 143 000 m² zostały zaprezentowane najnowsze rozwiązania w dziedzinie elektroniki – sprzęt i komponenty, oprogramowanie oraz kompletne systemy i aplikacje.

Dr Reinhard Pfeiffer, Delegat Ceo Messe München, podsumował: "Targi electronica pokazały, że świat rozwija się wspólnymi siłami. Potrzebujemy globalnych platform wymiany informacji, takich jak electronica, by zrobić kolejny krok naprzód."

Sektory takie jak motoryzacyjny i opieka medyczna, jak również przemysł wytwórczy stymulują ciągły wzrost w branży elektronicznej. Perspektywy rozwoju zapewniały optymistyczną atmosferę w halach wystawowych. Oczekuje się, że rynek światowy podzespołów elektronicznych urośnie w najbliższym roku o ponad cztery procent by osiągnąć wartość około 527 miliardów USD. 

Biorąc pod uwagę liczbę gości, najwięcej odwiedzających przybyło z Niemiec, a dalej z Włochy, Austrii, Wielkiej Brytania i Irlandii Północnej, Szwajcarii, Francja, Republika Czeska i USA. Znacząco wzrosła liczba gości z Włoch, Chin, Austrii, Indii i Słowenii.

Biorąc pod uwagę liczbę wystawców, wiodącym krajem były Niemcy, a dalej Chiny, Tajwan, USA, Wielka Brytania, Hongkong, Włochy, Francja, Szwajcaria i Korea Południowa.

electronica 2014 - stoiski LAB-ELStoisko
LAB-EL prezentacjePrezentacje
electronica dyskusjeDyskusje
nasza misjaNasza misja

Po obowiązkach był również czas na relaks i zwiedzanie

electronica miejsce na chwile relaksuChwila relaksu - pomiedzy
halami targowymi
Zamek Neuschwanstein - widok z oknaPo godzinach - Zamek
Neuschwanstein - widok z okna
Zamek NeuschwansteinPo godzinach - Zamek
Neuschwanstein
Zamek HohenschwangauPo godzinach - Zamek
Hohenschwangau