Elektronika Laboratoryjna - Monitoring temperatury i wilgotności
www.label.pl | LAB-EL Logo | tel. +48 22 753 61 30 | fax +48 22 753 61 35
LAB-EL » Dokumenty » Kontakt i zakupy » Targi » Promocja 2024

Zapraszamy na Targi i Konferencje z udziałem LAB-EL w 2024 r.

Imprezy Targowe LAB-EL
 • Targi Wyposażenia i Technologii Laboratoryjnych LABS EXPO
 • Wiosenna Konferencja Farmaceutyczna
 • Targi Farmaceutyczne i Kosmetyczne PCI Days
 • Warsaw Medical Expo

Targi Wyposażenia i Technologii Laboratoryjnych LABS EXPO

Targi Wyposażenia i Technologii Laboratoryjnych LABS EXPO


W dniach 19-20 marca 2024 odbędzie się druga edycja Targów Wyposażenia i Technologii Laboratoryjnych LABS EXPO , najważniejszego wydarzenia w branży laboratoryjnej w Polsce. Targi zgromadzą osoby decyzyjne oraz profesjonalistów pracujących w różnego rodzaju laboratoriach, działach kontroli jakości, działach R&D, uczelniach wyższych i placówkach naukowo-badawczych.

W targach udział wezmą czołowe polskie i zagraniczne firmy, które zaprezentują sprzęt i najnowocześniejsze rozwiązania dla laboratoriów medycznych, przemysłowych, analitycznych, biologicznych, spożywczych, farmaceutycznych, środowiskowych, kosmetycznych i innych. Celem tego unikalnego wydarzenia jest stworzenie doskonałej platformy do nawiązywania kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń oraz edukacji.


Linki: Strona targów

Wiosenna Konferencja Farmaceutyczna

Wiosenna Konferencja Farmaceutyczna

Zmieniające się otoczenie geopolityczne, dostęp do substancji czynnych, rosnące koszty energii, nacisk na jakość i terminowość... branża farmaceutyczna musi nieustannie dostosowywać się do zmian. Niezbędne są narzędzia usprawniające procesy produkcyjne, innowacyjne rozwiązania technologiczne, optymalizacja procesów wytwórczych, zarządzanie ryzykiem, a i przede wszystkim pamiętanie o jakości i bezpieczeństwie leku. Firma BMP, organizator, oraz Phytopharm Klęka, Honorowy Gospodarz, zapraszają na Wiosenną Konferencję Farmaceutyczną 26-27 marca 2024 r.

Linki: Strona targów

Warsaw Industry Automatica

Warsaw Industry Automatica

Warsaw Industry Automatica to branżowe specjalistyczne wydarzenie odbywające się w Ptak Warsaw Expo, Największym Centrum Targowo – Kongresowym w Europie Środkowej w dniach 14-16.05.2024. Ma ono na celu skupienie wszystkich gałęzi branży automatyki przemysłowej oraz robotyki i stworzenie dogodnych warunków do profesjonalnych kontaktów biznesowych. Warsaw Industry Automatica to doskonała okazja by porównać i dokładnie przeanalizować wszystkie dostępne na polskim rynku oferty dedykowane branży.

Linki: Strona targów

Targi Farmaceutyczne i Kosmetyczne PCI Days

Targi Farmaceutyczne i Kosmetyczne PCI Days

Targi Farmaceutyczne i Kosmetyczne PCI Days mające miejsce w dniach 19-20.06.2024 to wydarzenie B2B integrujące w jednym miejscu przemysł farmaceutyczny i kosmetyczny. Wydarzenie jest doskonałą okazją do zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami i produktami firm z obu branż jednocześnie! Wystawcami PCI Days są dostawcy dla przemysłu kosmetycznego i farmaceutycznego, mający w swojej ofercie:
 • opakowania,
 • surowce,
 • maszyny do produkcji,
 • urządzenia i usługi laboratoryjne,
 • urządzenia etykietujące i znakujące,
 • private label,
 • usługi logistyczne,
 • IT i inne.
Oferta wystawowa jest skierowana do przedstawicieli firm produkujących leki i kosmetyki: właścicieli zakładów kosmetycznych, prezesów, pracowników działu badań i rozwoju, pracowników działu jakości i bezpieczeństwa, pracowników laboratoriów, pracowników działu zaopatrzenia, pracowników działu utrzymania ruchu, technologów, inżynierów procesów, pracowników działu planowania produkcji, pracowników działu pakowania, dostawców produktów i usług, dyrektorów ds. sprzedaży i marketingu, decydentów w działach zakupów, przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży.
Naszą firmę znajdziecie Państwo na stoisku G.07.

Linki: Strona targów

Warsaw Medical Expo

Warsaw Medical Expo 

Warsaw Medical Expo to największe wydarzenie odbywające się w Centrum Targowo – Kongresowym Ptak Warsaw Expo, dedykowane szeroko pojętej branży medycznej. Podczas targów zaprezentowane zostaną aparatury medyczne, sprzęt rehabilitacyjny, wyposażenie szpitali, klinik, gabinetów i laboratoriów.
Jest to jedyna okazja do zapoznania się z ofertami różnych producentów i dystrybutorów oraz zdobycia rzetelnych informacji dotyczących produktów.
Warsaw Medical Expo to doskonała okazja byś mógł porównać i dokładnie przeanalizować wszystkie dostępne na polskim rynku oferty dedykowane branży. Wydarzenie to stanowi również doskonałą okazję do uczestnictwa w konferencjach, warsztatach oraz kongresach branży medycznej rozwijających znajomość rynku oraz pokazujących działanie najnowszych technologii. 
Zapraszamy serdecznie na stoisko F4.34b w czasie trwania targów: 26-28.11.2024.

Linki: Strona targów