Elektronika Laboratoryjna - Monitoring temperatury i wilgotności
www.label.pl | LAB-EL Logo | tel. +48 22 753 61 30 | fax +48 22 753 61 35
LAB-EL » Dokumenty » O firmie » Oferty pracy

Oferta pracy w firmie LAB-EL

Oferta pracy w firmie LAB-EL
  • praca dla studenta studiów zaocznych
  • technik elektronik
  • technik metrolog
  • handlowiec

Praca dla studenta studiów zaocznych

Pracodawca

Powstała w 1989 roku firma LAB-EL Elektronika Laboratoryjna jest producentem aparatury kontrolno-pomiarowej przeznaczonej głównie do pomiarów i rejestracji parametrów klimatu i mikroklimatu w pomieszczeniach i w warunkach zewnętrznych. Oferta obejmuje przyrządy o dowolnej konfiguracji, począwszy od miniaturowych logerów, przenośnych i stacjonarnych higrometrów, termometrów i barometrów, przez rozbudowane systemy nadzoru klimatu w pomieszczeniach, regulatory-sterowniki przemysłowe i rolnicze, aż po stacje meteorologiczne o dowolnej konfiguracji (włącznie z radiową lub internetową transmisją wyników pomiarów). Firma oferuje usługi wzorcowania przyrządów pomiarowych w prowadzonym Laboratorium Wilgotności, Temperatury i Ciśnienia LAB-EL (akredytacja PCA AP 067) i usługi badania mikroklimatu pomieszczeń (akredytacja PCA AB 679). Szczegóły www.label.pl.

Stanowisko

Technik elektronik: montaż końcowy, uruchamianie, regulacja elektronicznych przyrządów pomiarowych. Merytoryczny kontakt z klientem (opcjonalnie).

Technik metrolog: pomiary i dokumentacja pomiarów fizykochemicznych (temperatura, wilgotność, ciśnienie).

Handlowiec: praca w dziale handlowym, kontakt merytoryczny z klientem, tworzenie ofert dla klienta (praca na miejscu).

Wymagania

Student studiów technicznych, ukończone technikum elektroniczne albo wykształcenie ogólne z hobbystyczną znajomością podstaw elektroniki (techniki cyfrowej i analogowej), zainteresowanie matematyką i fizyką.

Oferujemy

Praca w miłym zespole, możliwość ciągłego szkolenia i rozwoju zainteresowań technicznych.

Możliwość współpracy z uczelniami w zakresie dostarczenia tematyki i oraz opieki technicznej nad studenckimi pracami dyplomowymi.

Praca na miejscu w Regułach (róg ulic Regulskiej i Bodycha), w typowych godzinach biurowych (od poniedziałku do piątku), możliwość dopasowania godzin pracy do dodatkowych obowiązków studenckich.

Dojazd: 200 m od pętli autobusowej ZTM linii 191 i 207; 1 km od stacji kolejki WKD Michałowice; 1,6 km od stacji SKM Warszawa-Ursus.

Kontakt, dodatkowe informacje

Ofertę z CV proszę przesłać na  email al

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych.