www.label.pl | LAB-EL Elektronika Laboratoryjna
Elektronika Laboratoryjna

Lista referencyjna LAB-EL


  Nasi drodzy klienci


Listy referencyjne:



Nasi klienci:


  1. 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką - SPZOZ Bydgoszcz
  2. 3M Poland Sp. z o.o.  Nadarzyn
  3. 3M Wrocław Sp. z o.o. Wrocław
  4. 4Pharm Poland Sp. z o.o. Warszawa
  5. ABB Sp.z o.o. Warszawa
  6. Achem Piotr Lisowski Koszalin
  7. ACP PHARMA S.A. Warszawa
  8. Adagio Paweł Kmiecik Wojkowice Kościelne
  9. ADAMED Sp. z o.o. Pieńków
  10. Agencja Handlowo-Serwisowa MEGAZEC Sp. J. G. Karnowski, D. Siódmiak  Toruń
  11. Agencja Ochrony Szabel Sp z o.o. Koszalin
  12. Agencja Rynku Rolnego Warszawa
  13. AGM Dynamico Sp. J. R. Filus J. Totoń Katowice
  14. AGRODOLINA Sławomir Kołaciński  Rozprza
  15. AGROMYCEL Borys Krasowski Wojnowo  Ruciane-Nida
  16. AGRO-VET Wojciech Wieliczko Laboratorium Weterynaryjne  Wrocław
  17. AIR + S.C.  Łomianki
  18. AJINOMOTO POLAND Sp. z o.o. Warszawa
  19. Akkop Koperek S.J. Kraków
  20. Alchem Grupa Sp. z o.o. Toruń
  21. Alfa-Net Rachunkowość dla MSP Leszek Rąpała Lesznowola
  22. Alitech Automatyka Sp. z o.o.  Wrocław
  23. Amax Spółka Jawna M. Łoziński A. Pasierbski Gdańsk
  24. Ambra Sp. z o.o.Czechowice Dziedzice
  25. Amgen Sp. z o.o.  Warszawa
  26. Andrzej Marczak  Zbuczyn
  27. ANGA Uszczelnienia Mechaniczne Sp. z o.o. Kozy
  28. Anmar Polska Sp. z o.o. Łódź
  29. ANTAP Grupa Sp. z o.o.  Łomianki
  30. APAR Jerzy Rutkowski  Warszawa
  31. Apator Powogaz S.A. Poznań
  32. Apdar Dariusz Rajman Poznań
  33. APLAB Sp. z o.o. Aparatura Pomiary Laboratoria  Warszawa
  34. Apteka Alfa mgr Farm Ewa Handke Sztum
  35. APTEKA ASPIRYNKA mgr farm. Elżbieta Grzonkowska Człuchów
  36. AQM Lab Polska Sp. z o.o. Koleczkowo, Bojano
  37. Arcadis Sp. z o.o.  Warszawa
  38. ArcelorMittal Poland S.A. Dąbrowa Górnicza
  39. Arpack Polska Sp. z o.o Słubice
  40. Arrow Poland S.A. Warszawa
  41. AS Technology Szymon Świątkowski Masłowice
  42. ASSEL Sp. z o.o. Pruszcz Gdański
  43. A-Ster s.c. W. Araminowicz M. Marszał Kraków
  44. ASTER-ZAK Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle
  45. AUTOMATYKA Sp. z o.o. Tarnów
  46. Avio Polska Sp. z o.o.Bielsko-Biała
  47. Avon Operations Polska Sp. z o.o. Garwolin
  48. Avrentim Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
  49. Axxon Sp z o.o. Warszawa
  50. A-Z Medica Sp. z o.o. Gdańsk
  51. AZO-SERWIS Sp. z o.o. Warszawa
  52. Bank Krwi Pępowinowej Macierzyństwo Sp. z o.o. Sp. k. Kraków
  53. Bank Żywności SOS w Warszawie 
  54. BARG Laboratorium Sp. z o.o.  Warszawa
  55. Bater Sp. z o.o. Warszawa
  56. Bausch + Lomb Polska Sp. z o.o. Warszawa
  57. BAYER Sp. z o.o. Warszawa
  58. Baza-akt Adam Karpowicz Węgorzyno
  59. Bialskie Wodociągi i Kanalizacja WOD-KAN Spółka z o.o.  Biała Podlaska
  60. Bilfinger Berger Budownictwo S.A.  Warszawa
  61. BIOFARM Sp. z o.o. Poznań
  62. Biogen Idec Limited c/o PPD Global Ltd  Cambridge
  63. Biokom Systems Sidor M., Baka B., Olszewski Z., Gruchała-Węsierski M. Sp. J.  Janki
  64. bioMerieux Polska Sp. z o.o.Warszawa
  65. BIOTON S.A. Warszawa
  66. Biovena Pharma Sp. z o.o.  Warszawa
  67. BIOWET DRWALEW S.A.
  68. Biowet Puławy Sp. z o.o. Puławy
  69. Biuro Inicjatyw Gospodarczych i Obsługi Inwestycyjnej - Ireneusz Jarocki  Dziekanów Nowy
  70. Biuro Techniczne Hałat P. U.H. Hałat Józefa Andrychów
  71. BOLARUS S.A. Bochnia
  72. BOL-THERM Sp. z o.o. Bukowno
  73. Boryszew S.A. Oddział Maflow w Tychach
  74. BP Europa SE Oddział w Polsce Kraków
  75. BP Service Center Sopot
  76. BP Service Center Tarnowskie Góry
  77. BP Service Center Zabrze
  78. BREMBO Poland Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza
  79. BRIDGESTONE Poznań Sp. z o.o.
  80. Bristol-Myers Squibb Polska Sp. z o.o. Warszawa
  81. BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. Warszawa
  82. Budownictwo Instalacje Technologie Budintech Kraków
  83. Budrex-Kobi Sp. z o.o. Białystok
  84. Bułka z masłem Sp. z o.o.  Iłowo Osada
  85. Bumar Elektronika S.A.  Warszawa
  86. Bumar Żołnierz S.A. Warszawa
  87. BWI Poland Technologies Sp. z o.o.  Kraków
  88. Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne Belma S.A. Białe Błota
  89. C&C Partners Telecom Sp. z o.o. Leszno
  90. Carletti Polska Sp. z o.o. Pruszków
  91. Carlsberg Polska S.A.  Warszawa
  92. Casp System Sp. z o.o. Jaworzno
  93. CE2 Tech Consulting M. Dziewa i Wspólnicy Sp. J.  Lublin
  94. Cederroth Polska S.A. Radzymin
  95. CEFARM HURT Białystok Sp. z o.o.  Białystok
  96. Cefarm Rzeszów Sp. z o.o. Rzeszów
  97. CELSA Huta Ostrowiec Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski
  98. Cementownia Kraków-Nowa Huta Sp. z o.o.
  99. Cementownia Warta S.A.  Działoszyn
  100. CENREX Sp. z o.o. Warszawa
  101. Central European Engine Services Sp. z o.o.  Warszawa
  102. Centrala Farmaceutyczna CEFARM S.A.  Warszawa
  103. Centrala Farmaceutyczna CEFARM S.A. Radomsko
  104. CENTRALNA BAZA REZERW SANITARNO PRZECIWEPIDEMICZNYCH w Porębach
  105. Centralne Laboratorium Pomiarowo-Badawcze Sp. z o.o. Jastrzębie Zdrój
  106. Centralny Instytut Ochrony Pracy Państwowy Instytut Badawczy Warszawa
  107. Centralny Ośrodek Informatyki Górnictwa S.A. Katowice
  108. Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. z o.o. Lędziny
  109. Centrum Badań Jakości Sp. z o.o. Lubin
  110. Centrum Elektryczne Ania Boguccy i Spółka Sp. J.  Wieluń
  111. Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej im. Józefa Tuliszkowskiego PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY Józefów
  112. CENTRUM ONKOLOGII im. prof. Franciszka Łukaszczyka  Bydgoszcz
  113. Centrum Onkologii-Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie Oddział Gliwice
  114. Chemiczna Spółdzielnia Pracy Technochemia  Grójec
  115. Chemiczne Laboratorium Analizy Ścieków i Wody Kotłowej J. K. K. Podgórscy s.c.  Szczecinek
  116. Ciepło Pomiar Artur Kuźlan, Marcin Kalinowski Poznań
  117. Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o. Warszawa
  118. COMMON S. A. Łódź
  119. Comp S.A. Warszawa
  120. CONBEST Sp. z o.o. Firma Inżyniersko-Handlowa Kraków
  121. Constantia Teich Poland Sp. z o.o. Rogowiec, Kleszczów
  122. Control Process S.A.  Kraków
  123. Copy System. Leszek Stróż Bydgoszcz
  124. CORRECT - K.Błaszczyk i Wspólnicy Spółka Komandytowa LABORATORIUM Ociąż. Nowe Skalmierzyce
  125. CP TRADE Katowice Sp z o.o. Katowice
  126. Cube Corp.  Kraków
  127. Cursor S.A. Warszawa
  128. D.M.T. Sp. z o.o. Podkowa Leśna
  129. Dalkia Services Sp. z o.o. Warszawa
  130. Dalkia Zamość Sp. z o.o. Zamość
  131. Danfoss Poland Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki
  132. Danlab Danuta Katryńska  Białystok
  133. Danone Sp. z o.o. Warszawa
  134. DARCO Dariusz KulasińskiChwaszczyno
  135. Decor Prest Paweł Suder  Kraków
  136. Delphi Poland S.A. Kraków
  137. Delphi Poland S.A. Kraków  Oddział w Błoniu
  138. DELTA INWEST Techniki instalacyjno-budowlane Leszek Mikołajczyk Kostrzyn
  139. Depol Sp. z o.o. Warszawa
  140. DHL Exel Supply Chain (Poland) Sp. z o.o. Warszawa
  141. Dolina Nidy Sp. z o.o.  Pińczów
  142. Dom Handlowy Nauki Sp. z o.o. Warszawa Oddział w Poznaniu
  143. DONSERV Wojciech Kaca  Warszawa
  144. DOOSAN BABCOCK ENERGY POLSKA Sp. z o.o.  Rybnik
  145. Dr Gerard sp. z o.o.  Ożarów Mazowiecki
  146. Drewnocentrum Sp. z o.o.  Warszawa
  147. Drukpol.Flexo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. Nowy Dwór Mazowiecki
  148. DS Smith Polska S.A. Kielce
  149. DSE Draexlmaier Systemy Elektryczne Sp. z o.o.  Jelenia Góra
  150. DSV Road Sp. z o.o.  Ołtarzew
  151. DSV Solutions Sp. z o. o. Warszawa
  152. Dwie Doliny Muszyna - Wierchomla Sp. z o.o. Warszawa
  153. Dyckerhoff Polska Sp. z o.o.  Sitkówka-Nowiny
  154. Dźwignia Transport s.c. Tomasz Orłowski Łukasz Płonowski  Gdańsk
  155. EADS PZL Warszawa-Okęcie S.A. Warszawa
  156. Eco Investment Sp. z o.o. Kraków
  157. Ecoplan Ryszard KowalczykOpole
  158. Egis Polska Dystrybucja Sp. z o.o. Warszawa
  159. EKOMIAR LABORATORIUM Sp. z o.o. Końskie
  160. EKONAFT Sp. z o.o. Trzebinia
  161. EkoNorm Sp. z o.o.  Katowice
  162. Eksperckie Biuro Zarządzania Bezpieczeństwem Pracy Ostrowiec Św.
  163. ELBUD Katowice Sp. z o.o. ul. Ks. bpa. H. Bednorza 19 40-384 Katowice
  164. Electrolux Poland Sp. z o.o.Warszawa
  165. Elektrociepłownie Wybrzeże S.A. Gdańsk
  166. Elektromechanika Chłodnicza Grzegorz Skibiński Warszawa
  167. Elektrotek Sp. z o.o. Opole
  168. ELEKTROTERM Ryszard Glanc  Konin
  169. Elektrownia KOZIENICE S.A.  Kozienice
  170. ELSTER Kent Metering Sp. z o.o. Zgierz
  171. EL-TED Z.P.M.T. Wieczorkowski  Otwock
  172. EMERBI Paweł Trocki Warszawa
  173. EMIO Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Sp. z o.o. Wroclaw
  174. EMO-FARM Sp. z o.o. Ksawerów
  175. ENEA Wytwarzanie S.A.  Kozienice
  176. Energomontaż-Południe S.A.  Katowice
  177. Energomontaż-Północ Technika Spawalnicza i Laboratorium Sp. z o.o.  Warszawa
  178. EP&M Electronic Power And Market Sp. z o.o. ul. Junacka 7 78-400 Szczecinek
  179. EQUIMED Sp. J.  Kraków
  180. ERG ZUT s.c. J. H. Wojciechowscy Wrocław
  181. Eurosoft Sp. z o.o. Bielsko-Biała
  182. EURO-WELD J.Wenerski-M.Wenerski sp.j. Pszczółki
  183. EVELPAN sp. z o.o.  Płochocin
  184. EVOTHERM Mirosław Majchrzak Wrocław
  185. F. U.H.P. BEST s.c. Teresa Orłowska Stanisław Wiśniewski Toruń
  186. F.H.U. Ciszewski s.c. JC.P. Ciszewscy  Koniusza
  187. F.H.U. LabSERV Ryszard Porębski  Tarnów
  188. F.H.U. MASMAL  Worlubie
  189. F.H.U.P. Mach-Tech Electronic Edward Mach  Kamień
  190. Fabryka Armatur Jafar S.A. Jasło
  191. Fabryka Mebli Sękowski Bogdan Sękowski  Czersk
  192. Fabryka Narzędzi KUŹNIA S.A.Sułkowice
  193. Fabryka Osłonek Białkowych Fabios S.A. Maków Podhalański
  194. Fabryka Przyrządów i Uchwytów Bison-Bial S.A.  Białystok
  195. Fachowiec Szymon Barlak Łowicz
  196. Fagor Mastercook S.A. Wrocław
  197. Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy FILOFARM  Bydgoszcz
  198. Farmaceutyczne Przedsiebiorstwo Produkcyjno- Analityczno-Handlowe PROLAB Halkiewicz i Ratajczyk sp.j. Paterek,  Nakło n/Notecią
  199. FARMACOL S.A. Katowice
  200. FARMAK Sp. z o.o. Warszawa
  201. Faurecia Wałbrzych Sp. z o.o. Wałbrzych
  202. Feniks K&W Sp. z o.o. i Spółka komandytowa  Cieszyn
  203. Ferma OLDAR Aleksandra Dębska Sokołó, Komorów
  204. Fermy Drobiu KURAK Justyna Moskal  Bieżuń
  205. FHC-2 Sp. z o.o. Sp. komandytowa Krosno
  206. FHU Auto-Warsztat Zygfryd Kwiatkowski  Kościerzyna
  207. FHU GŁUCHOWSKI Piotr Głuchowski  Łosice
  208. FIN S.A.  Kolbuszowa
  209. Firma Handlowa El-Instal Jacek Pawłowicz  Bartoszyce
  210. Firma Handlowo-Usługowa AUKCETAR Piotr Baran Tarnów
  211. Firma Runopol Stanisław Szwarc Raków
  212. Firma Usługowo-Handlowa ELZACH Damian Zach Pisz
  213. Firma Wielobranżowa Virgo Zbigniew Łęcki Uprawa Pieczarek Sieroszewice
  214. FLEXTRONICS International Poland Sp. z o.o. Tczew
  215. FM Polska Sp. z o.o.  Mszczonów
  216. FPK-Kętrzyn Sp. z o.o. Kętrzyn
  217. FPM S.A.  Mikołów
  218. Fuji Seal Poland Sp. z o.o. Kutno
  219. Fundacja Centrum Europejskie-Natolin  Warszawa
  220. Fundacja Partnerstwa Technologicznego Technology Partners  Warszawa
  221. FUNGUS S.C. Bracia Marciniak Produkcja i Sprzedaż Pieczarek Rakoniewice
  222. Gabec S.C. P. J. Kotkowscy Radom
  223. Galon-Polska Sp. z o.o. Warszawa
  224. Gates Polska Sp. z o.o. Legnica
  225. Gawex Media Sp. z o.o. w Warszawie Oddział Szczecinek Szczecinek
  226. Gdańska Stocznia Remontowa im. J. Piłsudskiego S.A. Gdańsk
  227. Gdańskie Zakłady Nawozów Fosforowych Fosfory Sp. z o.o. uGdańsk
  228. Gdańskie Zakłady Teleelektroniczne TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.  Gdańsk
  229. GEALAN Polska Sp. z.o.o. Rzgów
  230. Gedeon Richter Polska Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki
  231. General Aviation Services Sp. z o.o.  Wiązowna
  232. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Zielonej Górze 0 Zielona Góra
  233. Gerdes MC Sp. z o.o.  Poznań
  234. Gerpol Sp. z o.o.  Warszawa
  235. Geyer&Hosaja Sp. z o.o. Zakłady Gumowe Radomyśl Wielki
  236. Glass-Service Sp. z o.o. Tychy
  237. GŁÓWNY INSTYTUT GÓRNICTWA Katowice
  238. GŁÓWNY URZĄD MIAR Warszawa
  239. Gmina Wólka Jakubowice Lublin
  240. Gmina Zębowice
  241. Gospodarstwo Ogrodnicze Anna Rojek Kamionna
  242. Gospodarstwo Rolne Agata Czyżewska Jastrowie
  243. GOSPODARSTWO ROLNE Baranowski i Woch s.c. Krzysztof Baranowski i Karolina Woch  Sława
  244. Gospodarstwo Rolne Grzegorz Grabarek  Bledzew
  245. Gospodarstwo Rolne Michał Michalski Wielichowo
  246. Gospodarstwo Rolne Mitura Waldemar  Rogozino
  247. Gospodarstwo Rolne Monika Szałkowska-Przybyłek  Grudziądz
  248. Gospodarstwo Rolne PIECZARKARSTWO Kazimiera Mozga Maków Kol.
  249. Gospodarstwo Rolne Produkcja i Sprzedaż Pieczarek Skup Joanna  Mordy
  250. Gospodarstwo Rolne Sulima Bogumiła Międzyrzec Podl.
  251. Gospodarstwo Rolne Szyc Emilian  Biała Podlaska
  252. Gospodarstwo Rolne Uprawa Pieczarek Stanisław Dubaniewicz Tuchorza
  253. Gospodarstwo Rolne Uprawa Pieczarek Wolszakiewicz Piotr Mogielnica
  254. Gospodarstwo Rolniczo-Pieczarkowe Wioletta Kaczmarek Sława
  255. Gospodarstwo Rolno-Ogrodnicze Kobos Krzysztof Łubnice
  256. Gospodarstwo Sadownicze Cezary Sałyga Warka
  257. Gospodarstwo Specjalistyczne Małgorzata Dubaniewicz Tuchorza
  258. Gospodarstwo Specjalistyczne Uprawa Grzybów Michał Płaszczewski  Zbąszyń
  259. Gospodarstwo Specjalistyczne Uprawa Pieczarek Henryk Obiegała  Wolsztyn
  260. GRAAL S.A. Wejherowo
  261. Gratka Technologie Sp. z o.o. Gdańsk
  262. Greinplast Sp. z o.o. Krasne
  263. GRODNO S.A. ul. Kwiatowa 14, Nieporęt
  264. Grupa ANIMEX Spółka Akcyjna Morliny Ostróda
  265. Grupa Kęty S.A. Kęty
  266. GRUPA ŻYWIEC S.A. Żywiec
  267. Grupowa Oczyszczalnia Ścieków w Łodzi Sp. z o.o.
  268. GST Automotive Safety Poland Sp. z o.o. Częstochowa
  269. Hama Plus S.A. Wolsztyn
  270. HAMMERmed Piotr R. Hammer Łódź
  271. HANNA INSTRUMENTS Sp. z o.o. Olsztyn
  272. HARPER HYGIENICS S.A. Warszawa
  273. Harris Calorific International Sp. z o.o.  Dzierzoniów
  274. Healthy Food Production S.A. Bielany Wrocławskie
  275. Heel Polska Sp. z o.o.  Warszawa
  276. Henkel Polska Sp. z o.o. Warszawa
  277. HM-TRANS Sp. z o.o. Tarczyn
  278. Hochland Polska Sp. z o.o. Kaźmierz
  279. Hodowla Roślin Strzelce Sp. z o.o. Grupa IHAR Strzelce
  280. Huf Polska Sp. z o.o. Tychy
  281. Hurtownia Farmaceutyczna Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne POLSKI TYTOŃ S.A. w Radomiu Zakład Sprzedaży w Grudziądzu
  282. Hutchinson Poland Sp. z o.o.  Łódź
  283. Hutchinson Poland Sp. z o.o. Zakład Bielsko-Biała
  284. I.M. System Irena Kopyś  Kielce
  285. IceTech Polska Polkowice
  286. ICN Polfa Rzeszów S.A.
  287. ICN Polfa Rzeszów S.A.  Rzeszów
  288. IDALIA Ireneusz Wolak Sp. J.  Radom
  289. IMPEX TRADE SP. Z O.O.  Katowice
  290. INEA S.A. Poznań
  291. Inergy Automotive Systems Poland Sp. z o.o.Lublin
  292. Inlader Krzysztof Kacprzak Piła
  293. Innowacyjno Wdrożeniowe Laboratorium Farmaceutyczne LABOFARM - mgr farm. Tadeusz Pawełek Starogard Gdański
  294. Inspekcja Ochrony Środowiska Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Lublinie
  295. Inspekcja Weterynaryjna Państwowy Inspektorat Weterynarii w Jędrzejowie
  296. Inspekcja Weterynaryjna Państwowy Inspektorat Weterynarii w Staszowie
  297. Inspekcja Weterynaryjna Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Gdyni
  298. Inspekcja Weterynaryjna Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Przysusze 
  299. Inspekcja Weterynaryjna Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Kielcach
  300. Inspekcja Weterynaryjna Wojewódzki Inspektorat Weterynarii we Wrocławiu
  301. Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji Bosmal Sp. z o.o. Bielsko-Biała
  302. Instytut Badawczy Dróg i Mostów  Warszawa
  303. Instytut Badawczy Leśnictwa  Raszyn
  304. INSTYTUT BIOTECHNOLOGII I ANTYBIOTYKÓW  Warszawa
  305. Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego Warszawa
  306. Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED S.A.  Kraków
  307. Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych Oddział IPMB w Opolu
  308. Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych Oddział Szkła i Materiałów Budowlanych w Krakowie
  309. INSTYTUT ELEKTROTECHNIKI  Warszawa
  310. Instytut Energetyki Instytut Badawczy Oddział Techniki Cieplnej ITC w Łodzi
  311. Instytut Energetyki Instytut Badawczy Warszawa
  312. Instytut Farmaceutyczny Warszawa
  313. Instytut Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego Polskiej Akademii Nauk  Kraków
  314. INSTYTUT GEODEZJI i KARTOGRAFII  Warszawa
  315. Instytut Geografii i Przestrzennego Zagospodarowania PAN Warszawa
  316. Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc Warszawa
  317. Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin Państwowy Instytut Badawczy Radzików  Błonie
  318. INSTYTUT LOTNICTWA  Warszawa
  319. INSTYTUT ŁĄCZNOŚCI PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZYWarszawa
  320. Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego Warszawa
  321. Instytut Metali Nieżelaznych w Gliwicach Oddział Metali Lekkich Skawina
  322. INSTYTUT METEOROLOGII I GOSPODARKI WODNEJ Oddział Morski w Gdyni
  323. INSTYTUT METEOROLOGII I GOSPODARKI WODNEJ Warszawa
  324. Instytut Nafty i Gazu  Kraków
  325. Instytut Ochrony Roślin Państwowy Instytut Badawczy Oddział Sośnicowice
  326. Instytut Ochrony Roślin Państwowy Instytut Badawczy Poznań
  327. Instytut Przemysłu Organicznego Warszawa
  328. Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych Warszawa
  329. INSTYTUT TECHNIKI BUDOWLANEJ Warszawa
  330. Instytut Techniki i Aparatury Medycznej ITAM Zabrze
  331. INSTYTUT TECHNOLOGII DREWNA  Poznań
  332. INSTYTUT TECHNOLOGII EKSPLOATACJI Państwowy Instytut Badawczy u Radom
  333. Inter Cars S.A. Warszawa
  334. International Paper-Kwidzyn Sp. z o.o. Kwidzyn
  335. Intersnack Poland Sp. z o.o. Słomniki
  336. Inwestycje Rurociągowe Wschód (IReast) Sp. z o.o. Małaszewicze
  337. ISD Huta Częstochowa Sp. z o.o.
  338. Isowent Sp. z o.o. Berzyna
  339. Isuzu Motors Polska Sp. z o.o. Tychy
  340. ITM Baza Poznańska Sp. z o.o.  Poznań
  341. Itron Polska Sp. z o.o. Kraków
  342. Izba Celna w Przemyślu Przemyśl
  343. Izba Celna w Warszawie Warszawa
  344. J&J&J Jacek Damięcki Dąbrówka
  345. J.S. HAMILTON POLAND Ltd. Sp. z o.o.  Gdynia
  346. JARS Sp. z o.o. Łajski, Legionowo
  347. Jednostka Opiniująca, Atestująca i Certyfikująca Wyroby TEST Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie
  348. Jednostka Ratownictwa Chemicznego Sp. z o.o.  Tarnów
  349. Jednostki Wojskowe
  350. Jeppesen Poland Sp. z o.o. Gdańsk
  351. JM Jerzy Maciejczyk Warszawa
  352. JM-Tronic Sp. z o.o.  Warszawa
  353. JOHNSON & JOHNSON POLAND Sp. z o.o.  Warszawa
  354. KAJ Sp. z o.o.  Działdowo
  355. Karpacka Spółka Gazownictwa sp. z o.o. w Tarnowie O/ZG w Rzeszowie
  356. Karpacka Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. w Tarnowie Oddział Zakład Gazowniczy w Lublinie
  357. Karpacka Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. w Tarnowie ul. Oddział Zakład Gazowniczy w Sandomierzu
  358. KART-PAK Robert Piotr Drągowski, Marek Paweł Drągowski s.c. Otwock
  359. Kato Labs Sp. z o.o. Warszawa
  360. Katowickie Wodociągi S.A. Katowice
  361. Keiper Polska Sp. z o.o. Świebodzin
  362. KGHM Polska Miedź S.A. z siedzibą  Lublin
  363. KIMBALL ELECTRONICS POLAND Sp. z o.o.  Tarnowo Podgórne
  364. KM TRANS Katarzyna Andrzejewska Warszawa
  365. KMW Engineering Sp. z o.o. Solec Kujawski
  366. KNIFF AUTOMATION Automatyka i Pomiary Marek Trójca Kobiór
  367. KO-BE S.Beba B. KOłodziej sp.jawna Głogów
  368. KOELNER RAWLPLUG IP Sp. z o.o.  Wrocław
  369. Kol-Dental J.Piłko i J.Nurzyński Spółka Jawna  Warszawa,
  370. KOLME Kruszewski i inni Sp. J. Warszawa
  371. Kombinat Koksochemiczny Zabrze S.A. Zabrze
  372. Komenda Portu Wojennego Gdynia (Służba MPS)
  373. Komenda Stołeczna Policji Warszawa
  374. Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach
  375. Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie
  376. Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu
  377. Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu
  378. KOMP Serwis Leszek Zasztowt Koszalin
  379. Kongsberg Automotive Sp. z o.o. Pruszków
  380. Konkret Plus Leszek Ozioro  Kielce
  381. Kopalnia Węgla Brunatnego KONIN w Kleczewie S.A.Kleczew
  382. Kosmepol Sp. z o.o. Kanie
  383. KOZDRYK Sp. z o.o. Waplewo
  384. Krajowa Spółka Cukrowa S.A. o/ Cukrownia Malbork
  385. Krakowskie Zakłady Zielarskie Herbapol w Krakowie S.A.
  386. Krawczyk Zbigniew Wołomin
  387. Kreisel Technika Budowlana Sp. z o.o.  Poznań
  388. Krzysztof Płożański  Biała Podlaska
  389. Krzysztof Szewczuk  Łosice
  390. LabAnalityka Sp. z o.o. Brzeg Dolny
  391. LABART Sp. z o.o.  Gdańsk
  392. Labindex s.c. Marcin Grzelka, Michalis Stambuldzys  Warszawa
  393. Labo-Eko-Pomiar Zdzisław Nowakowski Laboratorium Ochrony Środowiska Żnin
  394. LABO-MIX Sp. J. Krystyna Skałka, Andrzej Wencław Łódź
  395. Laboratorium Analiz Lekarskich Piotr Zieliński Rybnik
  396. Laboratorium Analiz Mleka LAB-MLEK Sp. z o.o. Olsztyn
  397. Laboratorium Analiz Żywności i Pasz RYPIN Sp. z o.o. Rypin
  398. Laboratorium Badań Zinstal Mazur Henryk Zielona Góra
  399. Laboratorium Medyczne Fryda Bielsko-Biała  Bielsko-Biała
  400. Laboratorium Pomiarowe MUTECH Tadeusz Mucha i Wspólnicy Sp. J.  Łowicz
  401. Laboratorium Usługowo-Badawcze Biochemik Sp. z o.o. Śmiłowo,
  402. LAB-SERWIS Laboratorium Badań Środowiska s.c. Częstochowa
  403. Lafarge Cement S.A.  Małogoszcz
  404. Lantmannen Axa Poland Sp. z o.o. Poznań
  405. Lantmannen Unibake Poland Sp. z o.o. Stanisławów Pierwszy Nieporęt
  406. LARS Andrzej Szymański  Poznań
  407. Legipol Sp. z o.o.  Wałbrzych
  408. LEK S.A.  Stryków
  409. Lekkerland Polska S.A.  Warszawa
  410. Lemitor Ochrona Środowiska Sp. z o.o. Wrocław
  411. Lepus Sp. z o.o Sp. k. Hurtownia Farmaceutyczna  Kraków
  412. LexisNexis Polska Sp. z o.o.  Warszawa
  413. Libet S.A.Wrocław
  414. Lina Medical Polska Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne
  415. Linkservice Jolanta Wojeńska Pruszków
  416. Logwin Air + Ocean Poland Sp. z o.o. Piaseczno
  417. LOTOS Lab Sp. z o.o.  Gdańsk
  418. LOTOS Petrobaltic S.A. Gdańsk
  419. Lowcold Zbigniew Guziczak Wrocław
  420. Lubelska Agencja Ochrony Środowiska S.A.  Świdnik
  421. Lubelski Węgiel Bogdanka S.A.Puchaczów
  422. Lubuskie Zakłady Aparatów Elektrycznych Lumel S.A. Zielona Góra
  423. Maco Productions Polonia Sp. z o.o. Wrocław
  424. Magfarm Sp. z o.o. Warszawa
  425. Maha Polska Sp. z o.o.  Tarnowskie Góry
  426. Makarony Polskie S.A. Rzeszów
  427. MAN Trucks Sp. z o.o. Niepołomice
  428. Marcin Woźny  Olszanka
  429. MARKOS Sp. z o.o.  Słupsk
  430. MarSerwis Marcin Chrupek Węgrów
  431. Martex Jan Martyniuk  Olsztyn
  432. MB Pharma Sp. z o.o. Sp. Komandytowa  Leszno
  433. MEDDENT Lewiccy, Perek, Wojaczyńska Spółka Jawna  Kraków
  434. MEDICAL MAGNUS Sp. z o.o.  Łódź
  435. MEDICOFARMA S.A. Warszawa
  436. MEDIGEN Sp. z o.o. Warszawa
  437. Medivet S.A.  Śrem
  438. Mega Sierpc Sp. z o. o. Sierpc
  439. MEGASERW s.c. Palica Andrzej, Janik Artur  Wrocław
  440. Mera Bellows Sp. z o.o. Wiązowna
  441. MERAZET S.A.   Poznań
  442. MESSERVICE Henryk Michalczewski Kraków
  443. Metro-Lab Agnieszka Greń  Żary
  444. Metro-Term Sp. z o.o. Wrocław
  445. Miasto Stołeczne Warszawa Warszawa
  446. Miejska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. Koszalin
  447. Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Kęty
  448. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Nowym Sączu
  449. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Będzin
  450. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie Spółka Akcyjna
  451. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Wodociągi Puławskie Spółka z o.o.  Puławy
  452. MIEJSKIE WODOCIĄGI Spółka z o.o. Chojnice
  453. Mikołaj Korol Siemiatycze
  454. Mirosław Kozłowski Biała Podlaska
  455. MK Serwis Warszawa
  456. MM Marek Markowski Płock
  457. MOLEX Sp. z o.o.  Sulęciń
  458. Mondi Solec Sp. z o.o.  Baniocha
  459. Mondi Świecie S.A. Świecie
  460. Mosso Kwaśniewscy Sp. J. Puchały, Raszyn
  461. MSM Energetyka  Warszawa
  462. Multi-Serwis RTV i komputery Chojnowski Jacek  Łomża
  463. Muzeum Warmii i Mazur Olsztyn
  464. Myrra Power Sp. z o.o. Kaluszyn
  465. Nadleśnictwo Gubin
  466. Narodowe Centrum Badań Jądrowych Ośrodek Radioizotopów Polatom Otwock
  467. Narodowy Instytut Leków Warszawa
  468. Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego Państwowy Zakład Higieny Warszawa
  469. Nasza Przychodnia Sp. z o.o. Częstochowa
  470. Natur Produkt Zdrovit Sp. z o.o. Warszawa
  471. Netbox Sp. z o.o. S.K.A.  Gostyń
  472. Neuca S.A. Toruń
  473. NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.  Gliwice
  474. Nifco Poland Sp. z o.o. Świdnica
  475. Nobipharm Sp. z o.o. Warszawa
  476. Norbert Kałużny Gospodarstwo Rolne Miedzichowo
  477. Nordenia Polska Poznań Sp. z o.o.  Dopiewo
  478. NordGlass II Sp. z o.o. Koszalin
  479. Novartis Poland Sp.z o.o. Warszawa
  480. Novo Nordisk Pharmaceutical Services Sp. z o.o.  Warszawa
  481. NSK Bearings Polska S.A.  Kielce
  482. NSK STEERING SYSTEMS EUROPE (Polska) Sp. z o. o. Wałbrzych
  483. NUTRICIA Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o.  Opole
  484. O.B.P.P. i W.O.Ś. i B. OIKOS Sp. z o.o. Święta Katarzyna
  485. Ogrodnictwo Marcin Dziubak Witnica
  486. Okna, Drzwi, Schody Marek Jankowski Mirsk
  487. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole
  488. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu Łowicz
  489. Okręgowy Urząd Mia w Gdańsku
  490. Okręgowy Urząd Miar w Łodzi
  491. Okręgowy Urząd Miar w Szczecinie
  492. OMC ENVAG Sp. z o.o. Warszawa
  493. OMEGA REX Sp. J.  Warszawa
  494. OPALEX Sp. z o.o.Wałbrzych
  495. OPEC Grudziądz Sp. z o.o. Grudziądz
  496. Operator Logistyczny Paliw Płynnych Sp. z o.o. Płock Baza Paliw  Koluszki
  497. Operator Logistyczny Paliw Płynnych Sp.z o.o.  Płock Baza Paliw w Małaszewiczach
  498. ORLEN Laboratorium Sp. z o.o. Płock
  499. Ośrodek Szkolenia, Konsultacji i Doradztwa Ochrony Pracy  Sieradz
  500. OŚRODEK WCZASOWO-LECZNICZY Maria Drobenko Sękowa
  501. P.H. EWAPOL Warszawa
  502. P.H.A.M. I M.O. MEDAN Sp.J. Hurtownia Farmaceutyczna Władysław Pawlak & Grzegorz Arndt i s-ka  Bydgoszcz
  503. P.H.P. UNIKOST Sp. J. U. Sztandera, A. Gajowniczek Gołąbek,  Skórzec
  504. P.H.U. MUTECH Tadeusz Mucha  Łowicz
  505. P.H.U. Techpil Bogusław Schabowski  Piła
  506. P.H.U.P. DOM-EL-SERWIS Aleksandra i Mieczysław Kwiatkowscy Warszawa
  507. P.P.H. Amika Petelska Lucyna Chełm
  508. P.P.H. EXPORT-IMPORT ZOMAR Marek Róg Sanniki
  509. P.P.H. Mencel Sp. J.  Słubice
  510. P.P.H.U. ALERT Elektronika Przemysłowa Sosnowiec
  511. P.P.H.U. Kombud s.c. W. Pacierpnik H. Skiba Częstochowa
  512. P.P.H.U. TRELPOL Zbigniew Trela  Łódź
  513. P.P.U. Andrzej Skrobol Wisła Wielka
  514. P.P.U.H. ATMO-CONTROL  Siedlce
  515. P.T.H.U. Bielaszka Stanisław Bielaszka Jastrzębie Zdrój
  516. P4 Sp. z o.o. Warszawa,
  517. Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi
  518. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa Tarnów
  519. Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie
  520. Państwowy Instytut Weterynaryjny Państwowy Instytut Badawczy  Puławy
  521. Państwowy Instytut Weterynaryjny Państwowy Instytut Badawczy w Puławach Zakład Pryszczycy w Zduńskiej Woli
  522. PARAFARMACJA Andrzej Tarasiewicz Izabelin
  523. Partner XXI Sp. z o. o. Zabrze
  524. Pelikan Teresa Zielińska Żyrardów
  525. PERN Przyjaźń S.A. Płock
  526. PFLEIDERER Prospan S.A. Wieruszów
  527. PGE GiEK S.A. Bełchatów POddział Elektrownia Turów  Bogatynia
  528. PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Elektrociepłownia Lublin Wrotków Sp. z o.o.
  529. PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów
  530. PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów Rogowiec
  531. PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Turów
  532. PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Zespół Elektrociepłowni Bydgoszcz
  533. PGNiG TERMIKA S.A. Warszawa
  534. PH Inpol K. Kolada, R. Zieliński Inowrocław
  535. Pharma Innovations Sp. z o.o.  Warszawa
  536. Pharmalink Sp. z o.o.  Łódź
  537. Philips Lighting Poland S.A. Piła, Kętrzyn
  538. Phoenix Pharma Polska Sp. z o.o.  Warszawa
  539. PHP DEXTER Maria Mucha-Piekarska, Leszek Piekarski Kraków
  540. PHP Primex Ostrowiec Świętokrzyski
  541. PHU FAX Knurów
  542. PHU Romar - Roman Maryszczak Racibórz
  543. PIECZARKARNIA Bogdan Bartosik  Piotrków Trybunalski
  544. PIECZARKARNIA Kazimierz Kupczak Bolesławiec
  545. PIECZARKARNIA Maciej Gaweł Głogów Młp.
  546. PIECZARKARNIA Wielkie Radowiska Mirosław Sankiewicz  Wąbrzeźno
  547. PIECZARKARNIA Wojciech Łochina Łomazy
  548. PIECZARKARSTWO Bogusław Brąś Krzyszczynka
  549. PIECZARKARSTWO Jarosław Górny Czempiń
  550. PIECZARKI MAZURSKIE Mariola Fedor Mrągowo
  551. Piekarnia Józef Kazana Warka
  552. Pierwsza Fabryka Lokomotywy w Polsce Fablok S.A. Chrzanów
  553. Pietrzak Stanisław Goszczyn
  554. PILKINGTON AUTOMOTIVE POLAND Sp. z o.o. Sandomierz
  555. PI-W ARMPOL Sp. z o.o.  Sulejówek
  556. Plastique Sp. z o.o. Dopiewo
  557. Poczta Polska S.A. Centrum Infrastruktury Centrala Warszawa
  558. Podanfol S.A. Chodzież
  559. Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie
  560. Polarica Poland Sp. z o.o. Niemierzyno
  561. POL-AURA Arkadiusz Ławrynowicz  Dywity
  562. Polcargo-Medyka Sp.z o.o. 
  563. POLDRIP Sp. z o.o.Łódź
  564. POL-EKO-APARATURA Sp. J. A. Polok-Kowalska, S. Kowalski  Wodzisław Śląski
  565. POL-EPO Marzna Borycka Warszawa
  566. Polex Sp. z o.o. Warszawa
  567. POLIKAT S.A. Brzozów
  568. Polimex-Mostostal S.A. Warszawa
  569. Polindus Sp. z o.o.  Kraków
  570. Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki  
  571. Politechnika Łódzka Katedra Materiałoznawstwa, Towaroznawstwa i Metrologii Włókienniczej
  572. Politechnika Opolska
  573. Politechnika Poznańska
  574. Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza
  575. Politechnika Śląska Gliwice
  576. Politechnika Warszawska  Filia w Płocku
  577. Politechnika Warszawska Uczelniane Centrum Badawcze Energetyki i Ochrony Środowiska
  578. Politechnika Warszawska Wydział Fizyki
  579. Politechnika Wrocławska
  580. POLL LAB Sp. z o.o.  Bielsko-Biała
  581. POLMARS Robert Ziółkowski i s-ka Spółka Komandytowa Warszawa
  582. POLMLEK RACIĄŻ Sp. z o.o.Raciąż
  583. POL-NIL S.A. Warszawa
  584. POLON-ALFA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. Bydgoszcz
  585. Polska Agencja Żeglugi Powietrznej Warszawa
  586. POLSKA WYTWÓRNIA PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH S.A.  Warszawa
  587. Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. Warszawa
  588. Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. w Warszawie Oddział w Zielonej Górze
  589. POLTRAF Sp. z o.o. Błonie
  590. POLYPHARM S.A. Warszawa
  591. Port Handlowy Świnoujście Sp. z o.o. Świnoujście
  592. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Białej Podlaskiej
  593. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bochni
  594. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Brzozowie
  595. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bytomiu
  596. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Drawsku Pomorskim
  597. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Ełku
  598. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Inowrocławiu
  599. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Koninie
  600. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krotoszynie
  601. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lęborku
  602. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Piotrkowie Trybunalskim
  603. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Radomiu
  604. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Radzyniu Podlaskim
  605. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Siedlcach
  606. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Słupsku
  607. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Suwałkach
  608. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Tychach
  609. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Wadowicach
  610. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Wałbrzychu
  611. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Wieluniu
  612. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Zamościu
  613. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Zielona Góra
  614. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Złotoryji
  615. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna we Włocławku
  616. Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Kielcach
  617. Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Otwocku
  618. PPH Techno-Fax Sp. z o.o.  Wrocław
  619. PPHU POL-SKÓR Krystyna Bednarek  Łódź
  620. PPSG Technologie Szklarniowe  Opatówek
  621. PPU System i Urządzenia Komputerowe TELDREAM S.C. Andrzej Kusiuk, Dariusz Krukowski Gdańsk
  622. Primar Krzysztof Adamski  Michałowice
  623. PRO Sp. z o.o. Warszawa
  624. Produkcja i sprzedaż pieczarek FUNGI-EM Małgorzata Jabłońska  Ujazd
  625. Produkcja Pieczarek Arkadiusz Zając  Lębork
  626. Produkcja Pieczarek Leopold Skoczeń  Tłuszcz
  627. Profarm PS Sp. z o.o. Stara Iwiczna
  628. PROFIT Przemysław Wójtowicz Biała Podlaska
  629. PROGROUP Tomasz Sternadel  Łomianki
  630. Pro-Medica w Ełku Sp. z o.o.  Ełk
  631. Promont – Automatyka Sp. z o.o. Psary
  632. PRO-WAM Sp. z o.o. Koszalin
  633. Przedsiebiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Zamość
  634. Przedsiębiorstwo Badawczo-Wdrożeniowe Acrylmed Ludwika Własińska Śrem
  635. Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa Spółka Akcyjna  Lubin
  636. Przedsiębiorstwo EKO Sp. z o.o. Miedziana Góra
  637. Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne JELFA S.A. Jelenia Góra
  638. Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o. Zakroczym
  639. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Kolbuszowa
  640. Przedsiębiorstwo Górnicze SILESIA Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice
  641. Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Mercus Sp. z o.o.  Polkowice
  642. Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Ochrony Środowiska EKOTEST A.P. Socha Andrychów
  643. Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane Instal-Eko Tadeusz Pawlik Leszno
  644. Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe FEDOR Wiesław Fedor  Mrągowo
  645. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe BM-EKOS Sp. z o.o. Poznań
  646. Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Wist-Bud W. Lewandowski, S. Dąbrowska Sp.J. u Proboszczewice Nowe
  647. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych POL-AQUA S.A. Warszawa
  648. Przedsiębiorstwo Robót Specjalnych Torfbud Dawid Szopa Chorzów
  649. Przedsiębiorstwo SOLGROUD Sp. z o.o. Grudziądz
  650. Przedsiębiorstwo Usług Naukowych i Technicznych Ndtest Sp. z o.o. Warszawa
  651. Przedsiębiorstwo Usługowe LAB-TOP Katarzyna Rokossowska Poznań
  652. Przedsiębiorstwo Usługowe Sezam Sp. z o.o. Nowy Sącz
  653. Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne ELTUR-SERWIS sp. z o.o.  Bogatynia
  654. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Melix Sp. z o.o. Chełm
  655. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Ostróda Sp. z o.o.
  656. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.  Inowrocław
  657. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. we Wrześni
  658. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. Starachowice
  659. Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP  Warszawa
  660. Przemysłowy Instytut Motoryzacji Warszawa
  661. PUH Popławski Wojciech Popławski Świdnica
  662. R&J Sztandera Sp. J.  Skórzec
  663. RADIOLOG S.C. Tadeusz Piotrowski, Janusz Rzepka Szczecin
  664. Radiometer Sp. z o.o. Warszawa
  665. RASCO Rafał Kośmicki Warszawa
  666. RAWONA Jolanta Piórko, Rafał Piórko Sp. J. uPszczyna
  667. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa  Opole
  668. Reinraumtechnik Polska Sp. z o.o. Poznań
  669. Remondis Drobin Komunalna Sp. z o.o.  Drobin
  670. Rieber Foods Polska S.A.  Włocławek
  671. Riva A. Fraś P. Izydorek Sp. Jawna  Bielsko-Biała
  672. Robert Olejniczek  Lubartów
  673. Roche Polska Sp. z o.o. Warszawa
  674. ROSSMANN SUPERMARKETY DROGERYJNE POLSKA Sp. z o.o. Łódź
  675. Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. Gliwice
  676. SAINT-GOBAIN HPM Polska Sp. z o.o.  Koło
  677. SAINT-GOBAIN POLSKA Sp. z o.o. Oddział Glassolutions w Jaroszowcu Wrocław
  678. SAINT-GOBAIN SEKURIT HANGLAS POLSKA Sp. z o.o.  Dąbrowa Górnicza
  679. Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Płońsku
  680. SANLAB S.C. Jacek Kaczorek, Magdalena Bińczak  Warszawa
  681. Sanockie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil Sanok S.A.
  682. Sanplast S.A.  Strzelno
  683. Sante A. Kowalski Sp. J.  Warszawa
  684. SANTECH Sp. z o.o.  Warszawa
  685. Savi Sp. z o.o.Oborniki Śląskie
  686. Savitor Sp. z o.o.  Gniezno
  687. SBM DEMBUD Warszawa
  688. SCANDIC FOOD Sp. z o.o.  Warszawa Zakład Produkcyjny Chojny Stare  Łomża
  689. Schenker Sp. z o.o. Magazyn Logistyczny  Gliwice
  690. Schulke Polska Sp. z o.o.  Warszawa
  691. Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz Sp. z o.o. PBukowiec
  692. SEBNAR Sebastian Ciesielski Wrocław
  693. Septodont - Polska sp. z o.o.  Warszawa
  694. Sertop Spółka z o.o. Tychy
  695. Servier Polska Services Sp. z o.o.  Warszawa
  696. Serwis Słupsk Sp. z o.o. Słupsk
  697. Serwis Techniki Medycznej s.c. K. Pancerz, A. Zakrzewski, Z. Zebranowski Bytom
  698. SEWIK Tatrzańska Komunalna Grupa Kapitałowa Sp. z o.o. Zakopane
  699. SEWS-Cabind Poland Sp. z o.o.Żywiec
  700. SGS EKO-PROJEKT Sp. z o.o.  Pszczyna
  701. SGS Polska Sp. z o.o. Warszawa
  702. Silesian Grain Sp. z o.o. Ziębice
  703. Silvermedia Sp. z o.o. Kraków
  704. SIMA S.C. P. Sikora, M. Gniadzik  Warszawa
  705. SKANSKA S.A.  Warszawa
  706. SLW Biolab s.c. Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne Ostróda
  707. Smurfit Kappa Polska Sp. z o.o. Oddział w DrezdenkuDrezdenko
  708. Socopol Sp. z o.o.  Warszawa
  709. Soldream Polska Sp. z o.o.  Błonie
  710. SOLGAM Sp. z o.o. Jasło
  711. Sonel S.A. Świdnica
  712. Specjalistyczne Laboratorium Badawcze ITA-TEST s.c. Małgorzata Czajkiewicz, Irena Kruszelnicka-Szapałas  Warszawa
  713. Społem WSS Wola Warszawa
  714. SPORTIS S.A. Koleczkowo
  715. Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA Wysokie Mazowieckie
  716. Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska w Warszawie
  717. Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów Zdrowie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Olsztynie
  718. Stacja Paliw T. Krajewska, J. Chylińska Sp. J.  Brodnica
  719. Stadler Polska Sp. z o.o.  Siedlce
  720. Stanisław Pałkowski Kotulin
  721. Staniszewski i S-ka s.c Warszawa
  722. STATOR P. Marczuk, G. Kozanka Sp. J.  Wrocław
  723. STOCZNIA GDAŃSKA S.A. Gdańsk
  724. Storkpharm Sp. z o.o. Częstochowa
  725. Stowarzyszenie Elektryków Polskich Warszawa
  726. SubRest Sp. z o.o. Warszawa
  727. Sumika Electronic Materials Poland Sp. z.o.o. Łysomice
  728. SuperHost.pl Sp. z o.o. Gdynia
  729. Supravis Group S.A.  Bydgoszcz
  730. SVANTEK Sp. z o.o.  Warszawa
  731. Swedwood Poland Sp. z o.o. Oddział Goleniów
  732. SymPhar Sp. z o.o. Warszawa
  733. Systherm Danuta Gazińska Sp. J. Poznań
  734. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
  735. Szpital Solec Sp. z o.o. Warszawa
  736. Szpital Specjalistyczny w Jaśle
  737. Szpital Specjalistyczny w Prabutach
  738. Szpital Wojewódzki nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie
  739. Szpitale Polskie S.A. ul.Czajek 41, 40-534 Katowice Szpital Polski Sztum NZOZ
  740. Szybki Serwis Komputerowy Łukasz Jeż  Elbląg
  741. Tartak Olczyk Ludwik Olczyk  Krasocin
  742. Tatra Spring Polska Sp. z o.o.  Garwolin
  743. Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe  Zakopane
  744. Tauron Dystrybucja S.A.  Kraków
  745. TCL Operation Polska Sp. z o.o. Żyrardów
  746. Techko Sp. z o.o. Warszawa
  747. Techno-Service S.A. Gdańsk
  748. TEKOM Technologia Sp. z o.o. Radom
  749. TERMO-PRECYZJA Sp. J. Krystyna Barańska  Wrocław
  750. Tesat Sp. z o.o. Poznań
  751. Teva Operations Poland Sp. z o.o. Warszawa
  752. Tomasz Kościuczyk Drezów
  753. TOP 2001 Sp. z o.o. Białystok
  754. TOP TEN SP.Z O.O.  Olsztyn
  755. TORA Paweł Goszczyński Malcanów, Wiązowna
  756. ToRoPol Sp. z o.o.  Warszawa
  757. Towarzystwo Gospodarcze FEROX Ferner Roman Kwidzyn
  758. TPA Instytut Badań Technicznych Sp. z o.o. u Pruszków
  759. Transport Krajowy i Międzynarodowy Lutek-Trans Andrzej Schayer  Gorzów Wielkopolski
  760. TRW Polska Sp. z o.o.  Częstochowa
  761. TRW Steering Systems Poland Sp. z o.o. Automotive Electronics Division  Pruszków
  762. Ubojnia Drobiu BRYCHCY Sp. z o.o. Kargowa
  763. Ubojnia Drobiu Franek Sp. J. Iwona i Lech Frankowscy Mściwojów
  764. UCB Pharma Sp. z o.o. Warszawa
  765. UL International Polska Sp. z o.o. Sękocin Nowy k. Warszawy
  766. Unica Arkadiusz Marciniszyn Raszyn
  767. UNICHŁÓD Wiesław Kosiorek Kiernozia
  768. Uniwersytet Gdański Gdańsk
  769. Uniwersytet Medyczny Białystok
  770. Uniwersytet Mikołaja Kopernika  Toruń
  771. Uniwersytet Opolski
  772. Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny Siedlce
  773. Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
  774. Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja Kraków
  775. Uniwersytet Warmińsko Mazurski w Olsztynie
  776. Uniwersytet Warszawski Warszawa
  777. UNIWHEELS Production (Poland) Sp. z o.o. Stalowa Wola
  778. UP System Sp. z o. o.  Gdynia
  779. Uprawa Grzybów Andrzej Czyżewski  Poznań
  780. Uprawa Pieczarek Damian Figołuszka Pszczyna
  781. Uprawa Pieczarek Elżbieta Pawłowska  Łosice
  782. Uprawa Pieczarek Grzegorz Wróblewski Wągrowiec
  783. Uprawa Pieczarek Jacek Walczak DŁowicz
  784. Uprawa Pieczarek Jucyk Andrzej Biała Podlaska
  785. Uprawa Pieczarek Kamila TomczakRogoźno
  786. Uprawa Pieczarek Marek Rozynek Belęcin
  787. Urząd Gminy Niedrzwica Duża
  788. Urząd Gminy Sieraków  Sieraków
  789. Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
  790. Urząd Miasta Legionowo
  791. Urząd Miejski w Bielsku-Białej
  792. Urząd Morski w Szczecinie
  793. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów Warszawa
  794. US Pharmacia Sp. z o.o. Wrocław
  795. Usługi Transportowe Marek Siennicki Węgrów
  796. Usługowy Zakład Techniki Sanitarnej ZUTiS Piotrków Trybunalski
  797. VAC AERO KALISZ Sp. z o.o.
  798. Vet-Trade Polska Sp. z.o.o u Lesznowola
  799. VIKI Plast S.A. Skarżysko Kamienna
  800. VIPHARM S.A. ul. A i F  Ożarów Mazowiecki
  801. Vivena Natura Sp. z o.o. Wrocław
  802. Volkswagen Poznań Sp. z o.o.
  803. VOSKO Sp. z o.o. Kutno
  804. VOSS Automotive Polska Sp. z o. o. Nowa Wieś Legnicka
  805. Wagi Wielkopolska Henryk Ossowski  Puszczykowo
  806. WAG-LAB Włodzimierz Kozłowski  Tarnowskie Góry
  807. Walczak Ziemowit Waltech Przecław
  808. Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. ul.
  809. Warszawski Dom Handlowy S.A.
  810. Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A. Warszawa
  811. WaterSmile Sp. z o.o. Gliwice
  812. Wawel S.A.  Kraków
  813. WODKAN Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.  Ostrów Wielkopolski
  814. WODOCIĄGI BIAŁOSTOCKIE Sp. z o.o. Białystok
  815. Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Białymstoku
  816. Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bydgoszczy
  817. Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie
  818. Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lublinie
  819. Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łodzi
  820. Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Opolu
  821. Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poznaniu
  822. Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna we Wrocławiu
  823. Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Opolu
  824. Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
  825. Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Katowicach
  826. Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Bydgoszczy
  827. Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Krakowie  Delegatura w Tarnowie
  828. Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Łodzi
  829. Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Opolu
  830. Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Szczecinie
  831. Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Warszawie
  832. Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Warszawie Delegatura w Ciechanowie
  833. Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska we Wrocławiu
  834. Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Białymstoku
  835. Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Olsztynie
  836. Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Opolu
  837. Wojewódzki Inspektorat Weterynarii Z/S w Krośnie
  838. Wojewódzki Inspektorat Weterynarii Zakład Higieny Weterynaryjnej Kraków
  839. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie
  840. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Korczaka  Słupsk
  841. Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą  Częstochowa
  842. Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego  Warszawa
  843. Wojskowe Centralne Biuro Konstrukcyjno-Technologiczne S.A. Warszawa
  844. Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 1 S.A. Łódz
  845. Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 2 S.A. Bydgoszcz
  846. Wojskowe Zakłady Mechaniczne S.A. Siemianowice Śl.
  847. Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A.  Grudziądz
  848. Wojskowy Instytut Chemii i Radiometrii  Warszawa
  849. Wojskowy Instytut Łączności im. prof. Janusza Groszkowskiego Zegrze
  850. Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej Warszawa
  851. Wojskowy Instytut Techniczny Uzbrojenia Zielonka
  852. Wojskowy Instytut Techniki Pancernej i Samochodowej  Sulejówek
  853. WOKAS S.A. Łosice
  854. WPPU Jan-Ko Sp. z o.o. Wrocław
  855. Wrocławskie Zakłady Zielarskie HERBAPOL S.A.  Wrocław
  856. WSL Sp. z o.o.  Świętochłowice
  857. XDISC S.A. Warszawa
  858. X-Ray-Labor  Kielce
  859. ZACHĘTA Narodowa Galeria Sztuki  Warszawa
  860. Zakład Aparatury Medycznej Gryfmed s.c. E. Twór, T. Meger  Gryfice
  861. Zakład Aparatury Pomiarowej Henryk Iszczek  Bestwinka
  862. Zakład Automatyki Przemysłowej INTEC Sp. z o.o.  Wrocław
  863. Zakład Badań Środowiska Pracy Izabela Grabowska  Warszawa
  864. Zakład Badań Środowiska VIBROSON S.C. mgr Edward Mazik, Tadeusz Wnuk Będzin
  865. Zakład Farmaceutyczny ADAMED PHARMA S.A. Ksawerów
  866. Zakład Gospodarki Komunalnej Nowa Sarzyna Sp. z o.o. Nowa Sarzyna
  867. Zakład Obróbki i Procesów Specjalnych Sp. z o.o. Stalowa Wola
  868. Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie
  869. Zakład Pomiarowo-Badawczy Energetyki ENERGOPOMIAR-ELEKTRYKA Sp. z o.o. Gliwice
  870. Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich  Zawiercie
  871. Zakład Produkcyjny IRA Andrzej Wiśniewski Jedlnia Letnisko
  872. Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB Import-Eksport Józef Bałdyga  Łyse
  873. Zakład Przetwórstwa Mleka MLECZ Sp. z o.o. Wolsztyn
  874. Zakład Robót Instalacyjno-Inżynieryjnych CEWOKAN Krzysztof Cichy  Łowicz
  875. Zakład Usług Elektronicznych Bartoszyce
  876. Zakład Usług Elektrycznych i Automatyki Krzysztof Białowski Wolsztyn
  877. Zakład Usług Instalacyjnych i Handel Łukasz Kania Nowy Sącz
  878. Zakład Usług Instalacyjnych i Handel Wod.-Kan. C.O. i Gaz Kania Łukasz  Nowy Sącz
  879. Zakład Usług Szkoleniowych i Doradztwa w Zakresie Ochrony Pracy DEMERGO Edward Borak  Żywiec
  880. Zakład Usług Technicznych Michalin A. Modzelewski Otwock
  881. Zakład Usługowo-Handlowy Tomasz Przybylski Kraków
  882. Zakład Usługowo-Serwisowy LabMatic Sp. z o.o. Brzeg Dolny
  883. Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski
  884. Zakład Wielobranżowy Galwanizernia Sp. z o.o. Żagań
  885. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Andrychów
  886. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Szczecin
  887. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Tczew
  888. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. Skawina
  889. Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Ciechanowie Sp. z o.o.
  890. Zakład Zastosowań Elektroniki Przemysłowej LABORTRONIC Tomasz Schabikowski Bielsko-Biała
  891. Zakład Zielarski KAWON - HURT Nowak sp.j.  Gostyń
  892. Zakłady Azotowe w Tarnowie-Mościcach S.A.  Tarnów
  893. Zakłady Badań i Atestacji Zetom im. prof. F. Stauba w Katowicach Sp. z o.o.
  894. Zakłady Chemiczne POLICE S.A.
  895. ZAKŁADY CHEMICZNE Siarkopol TARNOBRZEG Sp. z o.o.  Tarnobrzeg
  896. Zakłady Farmaceutyczne Polfa-Łódź S.A.
  897. Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. Starogard Gdański
  898. Zakłady Metalowe Dezamet S.A. Nowa Dęba
  899. Zakłady Podzespołów Radiowych MIFLEX S.A. Kutno
  900. Zakłady Pomiarowo-Badawcze Energetyki ENERGOPOMIAR Sp. z o.o.  Gliwice
  901. Zamet-Głowno Adam Pruski, Zdzisław Łuczak S.J.  Głowno
  902. Zbigniew Marczak  Siedlce
  903. Zbigniew Rola i Spółka Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Izotechnik Sp. z o.o. Płock
  904. Zdania Sp. z o.o. Kraków
  905. ZEMOT S.A. Warszawa
  906. Zespół Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin S.A. Konin
  907. Zespół Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu
  908. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im Władysława Stanisława Reymonta Chorzele
  909. ZEUP Pozyton Sp. z o.o.  Częstochowa