www.label.pl | LAB-EL Elektronika Laboratoryjna
Elektronika Laboratoryjna

Rejestrator temperatury z raportem PDF - LB-519

 • funkcje: termometr,  rejestrator (logger, termograf)
 • pomiar: temperatura
 • monitoring temperatury w transporcie leków, szczepionek, żywności
 • miniaturowa, wytrzymała i szczelna obudowa
 • interfejs USB
 • raport PDF po dołączeniu do USB w PC
 • nie wymaga dodatkowego oprogramowania
 • jednorazowy zapis do 60 dni
 • prosty w użyciu
Termometr rejestrator, rejestrator temperatury LB-519 z raportem PDF

Opis rejestratora temperatury

60-cio Dniowy Rejestrator Temperatury PDF USB logger LB-519 jest miernikiem i rejestratorem temperatury. Rejestrator tworzy raport z pomiarów w formacie PDF, który może być odczytany na dowolnym komputerze bez konieczności instalowania jakiegokolwiek oprogramowania.

Rejestrator LB-519 jest przeznaczony do monitorowania temperatury w transporcie i podczas przechowywania towarów wrażliwych na temperaturę w tzw. zimnym łańcuchu dostaw ( cold chain), np. farmaceutyków, szczepionek, żywności, chemikaliów i innych produktów.

Rejestrator służy do jednorazowego zapisania historii pomiarów temperatury w okresie do 60 dni od uruchomienia rejestracji inicjalizowanej przyciskiem START. Rejestrator zapisuje w swojej pamięci pomiary temperatury w stałych odstępach czasu co 10 minut. Rozpoczęcie pomiarów i zapis pierwszego wyniku następuje po 30 minutach od uruchomienia rejestracji tak, aby rejestrator zdążył wyrównać swoją temperaturę z temperaturą miejsca, w którym został umieszczony. Rejestracja kończy się po 60 dniach lub po naciśnięciu przycisku STOP. Po włożeniu do gniazda USB w komputerze PC można odczytać szczegółowy raport z pomiarów w formacie PDF, podobnie jak plik ze standardowej pamięci flash.

Rejestrator ma zaprogramowane na stałe progi alarmowe: dolny 2ºC i górny 8ºC, których przekroczenie jest sygnalizowane.

Rejestrator jest jednorazowego użytku i po zakończeniu rejestracji służy jako dokument z nagranym na stałe raportem, który należy zachować w archiwum jako dowód warunków transportu.

Rejestrator jest hermetycznie zamknięty w foliowym opakowaniu, dzięki czemu jest odporny na wodę i zanieczyszczenia oraz przed umieszczeniem w przesyłce może być odkażony środkami nieagresywnymi dla foli polietylenowej. Dzięki dodatkowemu przylepnemu krążkowi umocowanemu do opakowania rejestrator może być łatwo przyklejony w odpowiednim miejscu do przesyłanych produktów i nie będzie przemieszczał się w czasie transportu.

Rejestrator, na życzenie zamawiającego, może posiadać Świadectwo Wzorcowania z akredytowanego Laboratorium LAB-EL. Sprawdzenie rejestratora można przeprowadzić przed sprzedażą i przed rozpoczęciem rejestracji albo po zakończeniu rejestracji.

Instrukcja obsługi rejestratora temperatury

Rejestrator temperatury - termometr rejestrator z raportem PDF - LB-519

Dane techniczne

POMIAR TEMPERATURY
Niepewność pomiaru  +/- 0,5 °C (w zakresie -20...40 °C)
 +/- 1 °C (poza zakresem -20...40 °C)
Zakres pomiaru  -20..+60 °C
Rozdzielczość pomiaru  0,1 °C
PAMIĘC POMIARÓW
Parametr Zakres odczytu Rozdzielczość Pojemność Odstęp pomiarów
Zapis pomiarów temperatury
 -20..+60 °C  0,1 °C  10000 rekordów / 60 dni
 10 minut
ZASILANIE, DANE MECHANICZNE
Źródło zasilania  3,0V
 bateria litowa CR2031
Gwarantowany czas pracy z baterii 2 lata  czas oczekiwania na uruchomienie
Wymiary  69 x 33 x 5 mm  z uwzględnieniem złącza USB
Waga  ok. 10 g  
Stopień ochrony obudowy  IP 65
 w zamkniętym opakowaniu foliowym

Inne wersje rejestratora temperatury

Rejestrator temperatury na zamówienie może być wykonany z innymi progami alarmowymi lub z innym czasem odstępu rejestracji.

See also
Zobacz również
STORE-LOGGER STORE-LOGGER
Aplikacja STORE-LOGGER na system ANDROID jest przeznaczona do prowadzenia monitoringu mikroklimatu (temperatury, wilgotności względnej powietrza, otwarcia drzwi) w pomieszczeniach, w których przechowywane są produkty wrażliwe na warunki klimatyczne.
TRANS-LOGGER TRANS-LOGGER
System TRANS-LOGGER jest zestawem urządzeń i oprogramowania służącym do dokumentowania warunków transportu, kontrolując temperaturę i otwarcie drzwi. Jest niezbędnym wszędzie tam, gdzie nadzorowany jest łańcuch zimnych dostaw produktów wrażliwych na temperaturę, tzw. cold chain. Bezprzewodowa łączność z czujnikami, 4 czujniki temperatury i otwarcia drzwi, raporty warunków dostawy na drukarkę, raporty CSV i PDF wysyłane mejlem z rejestratora kierowcy, lokalizacja GPS, transmisja GSM do centralnej bazy danych
Termohigrometr LB-532 Termohigrometr LB-532
Wyświetlacz LCD, długowieczna bateria, duża pamięć do rejestrowanych pomiarów, odczyt przy pomoc USB.
Ocena produktu
LB-519
Rejestrator temperatury raportem w formacie PDF, do odczytu na dowolnym komputerze bez konieczności instalowania jakiegokolwiek oprogramowania
Ocena: 5/5, liczba głosów: 14
 • dodaj swoją ocenę
 •