Elektronika Laboratoryjna - Monitoring temperatury i wilgotności
www.label.pl | LAB-EL Logo | tel. +48 22 753 61 30 | fax +48 22 753 61 35
LAB-EL » Systemy pomiarowe » Elementy systemów » Czujniki bezprzewodowe
Kategoria Czujniki bezprzewodowe

Czujniki bezprzewodowe do systemów pomiarowych | Oferta LAB-EL

Firma LAB-EL oferuje swoim Klientom szeroki wybór czujników przeznaczonych do instalacji w ramach bezprzewodowych systemów pomiarowych. Nasz asortyment obejmuje czujniki do pomiaru temperatury, wilgotności, ciśnienia różnicowego i barometrycznego, a także innych parametrów, których pomiar pozwala na stworzenie precyzyjnego opisu mikroklimatu pomieszczenia.

Poniżej znajdą Państwo niektóre z najczęściej stosowanych czujników w systemach pomiarowych bezprzewodowych. Jeśli nie są Państwo pewni, który czujnik będzie najodpowiedniejszy w przypadku Państwa systemu pomiarowego, serdecznie zapraszamy do kontaktu – nasi eksperci postarają się wskazać produkt, który najlepiej spełni Państwa oczekiwania.

Składanie zamówień

Zajmujemy się produkcją, wdrażaniem, instalacją, serwisem i sprzedażą elektronicznych urządzeń i systemów pomiarowych.

W cenniku zawarto ceny standardowych produktów oraz usług wzorcowania. W celu złożenia zamówienia należy skontaktować się mejlowo lub telefonicznie z działem handlowym LAB-EL. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową termohigrometrów i innych mierników, zamówione urządzenia można także odebrać osobiście.

Udzielamy rabatów na jednoczesne wzorcowanie kilku urządzeń tego samego typu.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu obejmującą poza termohigrometrami szeroką gamę urządzeń pomiarowych.