Elektronika Laboratoryjna - Monitoring temperatury i wilgotności
www.label.pl | LAB-EL Logo | tel. +48 22 753 61 30 | fax +48 22 753 61 35
LAB-EL » Przyrządy » Regulatory » Sterownik kompostowni » Tablet 10" z programem SCADA LBX

Tablet Windows z programem SCADA LBX

Tablet z aplikacją SCADA LBX
  • Tablet 10" z systemem Windows
  • Klient LBX na tablecie z Windows

Klient LBX na Tablecie Windows

Tablety z systemem Windows znakomicie nadają się do zastosowań profesjonalnych do  monitorowania warunków klimatycznych po zainstalowaniu programu SCADA LBX. Program LBX jest skonfigurowany jako Klient. Poprzez sieć WIFI w firmie tablet z Klientem LBX łączy się w lokalnej sieci firmy z komputerem, na którym zainstalowano program SCADA LBX w opcji Serwer. Serwer SCADA LBX gromadzi bazę danych ze wszystkich pomiarów w systemie i udostępnia bieżące i historyczne dane pomiarowe Klientom.

Tablet z aplikacją SCADA LBX

Takie rozwiązanie z programem SCADA LBX na tablecie pozwala załodze swobodnie poruszać się po terenie całego zakładu, prowadząc jednocześnie kontrolę wartości pomiarów i sterując procesami. Obszarem przykładowych zastosowań mogą być zarówno magazyny hurtowni farmaceutycznych i spożywczych, jak i zakłady produkcji pieczarek, w których ciągła kontrola właściwego klimatu i urządzeń sterujących ma decydujące znaczenie dla zapewnienia jakości produktów.


Zobacz również
Zobacz również
starstarstarstarstar
Ocena produktu
Tablet z LBX
Program SCADA LBX i tablet z Windows 8 w zastosowaniu do profesjonalnych systemów sterowania i nadzoru warunków środowiskowych.
Ocena: 5/5, liczba głosów: 14
  • dodaj swoją ocenę