www.label.pl | LAB-EL Elektronika Laboratoryjna
Elektronika Laboratoryjna

Regulatory wilgotności

LB-474A2
Regulator temperatury i wilgotności, termometr, psychrometr
Regulator temperatury i wilgotności (z psychrometrem), zewnętrzne czujniki Pt-1000, stacjonarny, duży, czytelny wyświetlacz LED, interfejs USB/RS-485 i S300. Sterowanie w dwóch torach regulacji progowej. Wielkością stabilizowaną może być temperatura, wilgotność bądź różnica temperatur.
LB-474A3
Regulator uniwersalny PID LB-474A3 - pomiar temperatury, wilgotności
Precyzyjny termometr 2-kanałowy Pt-1000, psychrometr wilgotność, higrostat, we-wy 0-10V, 4-20mA, 4 kanały regulacji PID on-off, 7 przekaźników.
LB-720
Osuszacz powietrza - sterownik osuszaczy LB-720
Zestaw (termohigromtr, regulator-wyświetlacz i pilot) przeznaczony do do regulacji wilgotności względnej w pomieszczeniach zamkniętych, przy współpracy z dynamicznym osuszaczem powietrza (DOP) realizującym nadmuch przesuszonego powietrza. Przeznaczony do osuszania magazynów uzbrojenia.
LB-720C
Regulator temperatury i wilgotności LB-720C, świadectwo wzorcowania
Zestaw (termohigromtr, regulator-wyświetlacz i pilot) przeznaczony do do regulacji progowej temperatury i wilgotności w pomieszczeniach i komorach klimatycznych.
LB-725
Regulator wilgotności i temperatury z sondą: LB-725
Regulator progowy, histereza, cztery wyjścia sterujące, pamięć pomiarów, interfejs do PC. Duży, czytelny, dwukolorowy wyświetlacz LED. Wykorzystuje zewnętrzny termohigrometr LB-701. Możliwość przedłużenia połączenia z sondą do 15m. Do regulacji temperatury i wilgotności w pomieszczeniach i komorach klimatycznych.
Suszarnia do drewna - suszenie drewna: LB-474
Suszenie drewna w praktyce - sterownik do suszarni. Suszarnia do drewna - opis suszenia przy pomocy regulatora wilgotności i temperatury. Zapraszamy!