www.label.pl | LAB-EL Elektronika Laboratoryjna
Elektronika Laboratoryjna

Przyrządy do stacji meteorologicznych profesjonalnych stacjonarnych

LB-490
Rejestrator danych LB-490, Ethernet, GSM/GPRS, karta SD
Rejestrator danych z interfejsem Ethernet, USB i GSM/GPRS. Karta pamięci. 16 wejść: cyfrowe S300 lub analogowe (napięciowe, binarne, termistorowe, Pt1000). Moduły dodatkowych opcji: RS-232, RS-485. Obsługa dowolnego czujnika z interfejsem S300. Obsługa protokołów: IPv4, IPv6, HTML, JSON, XML, SNMP, MODBUS/TCP. Samodzielna sygnalizacja alarmów przez SMS-y, e-maile i przekaźniki. Oprogramowanie SCADA LBX.
LB-480
Rejestrator danych, termometr internetowy Ethernet/GSM/GPRS, karta SD
Termometr internetowy - rejestrator danych z interfejsem Ethernet i GSM/GPRS. Karta pamięci. 8 wejść: cyfrowe S300 lub analogowe (napięciowe, binarne, termistorowe, Pt1000). Wkładki dodatkowych opcji: RS-232, RS-485, USB. Obsługa dowolnego czujnika z interfejsem S300. Obsługa protokołów: IPv4, IPv6, HTML, JSON, XML, SNMP, MODBUS/TCP. Samodzielna sygnalizacja alarmów przez SMS-y, e-maile i przekaźniki. Oprogramowanie SCADA LBX.
LB-901
Luksomierz, fotometr, pyranometr, albedometr promieniowania słońca
Miernik promieniowania słonecznego w różnych zakresach widmowych z wykorzystaniem różnych typów zewnętrznego czujnika promieniowania produkcji firmy Kipp & Zonen.
LB-710R
Termohigrometr zewnętrzny LB-710R, klatka meteorologiczna LB-719
Po umieszczeniu w dodatkowej osłonie (w klatce meteorologicznej LB-719) przeznaczony do pomiaru temperatury i wilgotności względnej powietrza na otwartej przestrzeni w stacji meteorologicznej. Dwuprzewodowy cyfrowy interfejs S300. Możliwość adiustacji (regulacji) i wystawienia świadectwa wzorcowania w laboratorium akredytowanym.
LB-710T
Termometr elektroniczny ze świadectwem wzorcowania LB-710T
Zakres pomiaru zależny od konstrukcji zewnętrznego czujnika temperatury, maksymalnie do -100..+200°C. Rozdzielczość 0,1°C lub 0,01°C. Dwuprzewodowy cyfrowy interfejs S300. Do zastosowania w dużych wieloczujnikowych systemach monitorowania temperatury.
LB-711
Termometr wielokanałowy, termometr pt100, termometr pt1000
Zakres pomiarowy zależny od konstrukcji zewnętrznych czujników, od 1 do 8 sztuk, maksymalnie -200...+550°C. Dwuprzewodowy cyfrowy interfejs S300. Możliwość adiustacji (regulacji) osobno każdego czujnika i wystawienia świadectwa wzorcowania w laboratorium akredytowanym.
LB-715
Barometr elektroniczny, barometr cyfrowy LB-715, LB-716
Barometr elektroniczny, higrometr, termometr. Pomiar i rejestracja ciśnienia atmosferycznego. Precyzyjny barometr cyfrowy, świadectwo wzorcowania.
LB-745
Zestaw czujników LB-745 do stacji meteorologicznej
Czujnik zewnętrzne stacji meteorologicznej: czujniki prędkości i kierunku wiatru oraz czujnik opadów atmosferycznych są zamontowane na uchwytach przymocowanych do masztu. Czujniki wiatru i opadów są dołączane przewodowo do koncentratora LB-480 lub panelu stacji meteorologicznej LB-490, które posiadają w swojej konfiguracji przygotowaną opcję bezpośredniej współpracy z tymi czujnikami.
LB-746
Wiatromierz wiatraczkowy LB-746, anemometr, kierunek i prędkość
Wiatromierz LB-746 to precyzyjny miernik prędkości i kierunku wiatru. Możliwość zapisu danych. Inne wiatromierze, anemometry i rejestratory pomiarów
LB-747
Wiatromierz czaszowy LB-747, anemometr, kierunek i prędkość
Elektroniczny wiatromierz czaszowy o metalowym korpusie do stacji meteorologicznych, zabezpieczony przed wyładowaniami. Urządzenia do rejestracji.
LB-797
Wilgotnościomierz do gleby i mat. sypkich: miernik wilgotności LB-797
Wilgotnościomierz do gleby oraz innych materiałów sypkich to precyzyjny miernik wilgotności. Producent wilgotnościomierzy ze świadectwem wzorcowania.
LB-900
Światłomierz, luksomierz, fotometr promieniowania słońca
Miernik promieniowania słonecznego do pomiaru natężenia w zakresie widmowym odpowiadającym zakresowi oka ludzkiego z wykorzystaniem wewnętrznego czujnika promieniowania - fotodiody krzemowej.
ARG100
Deszczomierz - pomiar ilości opadów atmosferycznych
Niezawodny i wytrzymały deszczomierz ARG100, pomiar opadów atmosferycznych, współpraca z rejestratorami wyposażonymi w interfejs Ethernrt i GSM-GPRS.
FT722
Wiatromierz ultradźwiekowy - pomiar kierunku i prędkości wiatru
Anemometr elektroniczny firmy FT TECHNOLOGIES typu FT722 służy do precyzyjnego pomiaru prędkości i kierunku wiatru. Wiatromierz jest idealny do zastosowań wymagających dokładnego i niezawodnego pomiaru w ekstremalnych warunkach klimatycznych. Wytrzymałość i niezawodność wiatromierza FT722 sprawiły, że jest on używany na całym świecie przez czołowych światowych producentów turbin wiatrowych w układach ich sterowania.
FT742
Wiatromierz ultradźwiekowy - pomiar kierunku i prędkości wiatru
Wiatromierz FT742 dostępny jest w czterech opcjach montażu. Czujniki FT742-FF (Flat Front) z płaskim przodem oraz FT742-PM (Pipe Mount) do montażu na rurze są zwykle używane w układach sterowania turbiną wiatrową. Czujnik FT742-DM (Direct Mount) przeznaczony jest do bezpośredniego montażu na typowej rurze jedno-calowej, dzięki czemu idealnie nadaje się do szerokiej gamy zastosowań w aplikacjach meteorologicznych. Wiatromierz FT742-SM (Surface Mount) przeznaczony jest do montażu powierzchniowego w szerokiej gamie systemów inżynieryjnych i jest dodatkowo wyposażony w kompas.
MeteoTemp
Termohigrometr MeteoTemp i klatka klmatyczna MeteoShield
Termohigrometr BARANI DESIGN MeteoTemp RH+T to czujnik meteorologiczny dwa-w-jednym z wodoodpornym złączem elektrycznym. Służy do określania temperatury powietrza i wilgotności względnej. Wersja termohigrometru MeteoTemp RH+T+PRESSURE - bez zwiększenia zużycia energii do już doskonałej sondy temperatury i wilgotności dodaje czujnik baryczny. Czujnik MeteoTemp RH+T+PRESSURE.
MeteoWind 2
Wiatromierz czaszowy - pomiar kierunku i prędkości wiatru
Anemometr MeteoWind 2 wyposażony jest w standardowy interfejs RS-485 używający protokół Modbus RTU oraz ASCII, przez co zapewnia niezawodność danych i kompatybilność z przemysłowymi systemami SCADA. Na życzenie dostępne są również standardy wyjścia: częstotliwość, napięcie 0-10 V, pętla prądowa 4-20 mA, RS232, RS422. Swoją dokładnością pomiarów wiatru wykracza poza wymagania WMO, MEASNET dla przyrządów klasy 1.
RG50
Deszczomierz - pomiar ilości opadów atmosferycznych
Niezawodny i wytrzymały deszczomierz RG50, opcja zimowego ogrzewania, współpraca z rejestratorami wyposażonymi w interfejs Ethernrt i GSM-GPRS.
YOUNG 50202
Czujnik opadu atmosferycznego
W przeciwieństwie do konwencjonalnych deszczomierzy z pojemnikiem wywrotowym i czujnikiem wagowym, wskaźnik opadu YOUNG 50202 nie ma żadnych ruchomych części, co czyni go idealnym do użycia na ruchomych platformach, takich jak boje i statki.
YOUNG 73000
Sensor widzialności
Czujnik widzialności YOUNG 73000 mierzy widoczność atmosferyczną (meteorologiczny zasięg optyczny) metodą określania ilości światła rozproszonego przez cząsteczki w powietrzu (dym, pył, mgła, deszcz i śnieg). Czujnik wykorzystuje zasadę rozpraszania światła.
YOUNG 91000
Wiatromierz ultradźwiękowy mierzy: kierunek i prędkość wiatru
Anemometr ultradźwiękowy YOUNG ResponseONE™ jest kalibrowany i testowany w tunelu aerodynamicznym i dokładnie mierzy prędkości wiatru do 70 m/s (252 km/h). Wbudowany wewnętrzny kompas zapewnia prawidłową orientację pomiaru kierunku wiatru. Dostępne standardy cyfrowego wyjścia szeregowego RS-232 lub RS-485 obejmują formaty SDI-12, NMEA i tekstowy ASCII.
YOUNG 92000
Zespolony czujnik mierzy: wiatr, ciśnienie, temperaturę, wilgotność
Ultradźwiękowy wiatromierz do pomiaru prędkości i kierunku wiatru zawiera dodatkowo czujnik barometryczny, wilgotności względnej oraz temperatury powietrza, które są scalone w jednej obudowie optymalizowanej pod kątem trwałości, odporności na przepływ powietrza i promieniowanie słoneczne. Dostępne standardowe formaty cyfrowego wyjścia szeregowego RS-232 lub RS-485 obejmują SDI-12, NMEA i tekst ASCII.
LB-341
Ochronnik linii pomiarowych
LB-341 zabezpiecza urządzenia elektroniczne przed skutkami przepięć i przetężeń impulsowych lub ciągłych pochodzących od wyładowań atmosferycznych
LB-342
Ochronnik przepięciowy do wiatromierza LB-745
Ochronnik LB-342 zabezpiecza przewody wiatromierza LB-745 przed przepięciami od wyładowań atmosferycznych lub indukowanych z sieci energetycznej.
LB-380
Konwerter wiatromierza
prędkość wiatru, kierunek wiatru, 4..20mA, 0..10V, wyjścia analogowe, konwerter, wiatromierz, wyjście prądowe, wyjście napięciowe, wyjścia prądowe,
LB-770
Drogowa stacja meteorologiczna LB-770, stacje pogodowe
Drogowa stacja meteorologiczna przeznaczona jest do monitorowania wybranych parametrów klimatu na drogach i autostradach - producent stacji meteo.
LB-781A
Czujnik drogowy, pomiary stanu nawierzhni: LB-781A
Zintegrowany czujnik drogowy przeznaczony do pomiaru temperatury, ilości wody i innych parametrów powierzchni drogi. Inne mierniki stanu nawierzchni.
LB-910
Czujnik zalania wodą - konduktometr z przekaźnikiem
Czujnik zalania wodą - konduktometr z przekaźnikiem. Systemy monitoringu, inne czujniki, rejestratory danych, oprogramowanie. Zapraszamy.
DSC111
Zdalny czujnik stanu nawierzchni, drogowy czujnik pogody
Zdalny czujnik stanu nawierzchni drogi. Oferujemy stacje meteorologiczne, czujniki meteorologiczne, drogowe czujniki pogody, rejestratory temperatury.
SR50
Czujnik głębokości śniegu lub wody SR50
Pomiar głębokości śniegu lub wody
DST111
Zdalny Czujnik Temperatury Nawierzchni DST111
Czujnik temperatury nawierzchni - czujnik do pomiaru temperatury drogi. Drogowy czujnik pogody do wykorzystania w stacji meteorologicznej.
PWD
Czujniki pogody i widzialności PWD, czujnik mgły
Czujnik pogody i widzialności, czujnik mgły, czujnik opadu. Oferujemy czujniki pogody, przyrządy meteorologiczne, automatyczne stacje meteorologiczne.
WXT520
Czujnik meteorologiczny WXT520 - sprzęt meteorologiczny
Czujnik meteorologiczny dla stacji meteorologicznej. Pomiar opadu, temperatury, siły i kierunku wiatru. Oferujemy profesjonalny sprzęt meteorologiczny
Maszty
Stacje meteorologiczne - maszty dla stacji meteorologicznych
Maszty dla stacji meteorologicznych. Oferta masztów kratownicowych, rurowych i łamanych. Stacje meteorologiczne, czujniki meteorologiczne, rejestracja