Elektronika Laboratoryjna - Monitoring temperatury i wilgotności
www.label.pl | LAB-EL Logo | tel. +48 22 753 61 30 | fax +48 22 753 61 35
LAB-EL » Przyrządy » Regulatory » Uprawa grzybów » SR3

SR3 - Obudowa metalowa do regulatora LB-762A do pieczarkarni

SR3 - Obudowa metalowa do zespołu regulatora LB-762A do pieczarkarni - zamknięta
  • Wygodna obsługa klawiatury
  • Miejsce na modułowe bezpieczniki zasilania i transformator 24V do siłowników

Opis

Regulator LB-762A wyposażony jest w klawiaturę umożliwiającą programowanie parametrów pracy i dodatkowych funkcji, jak na przykład podlewanie. Obudowa SR-3 została zaprojektowana specjalnie dla zapewnienie wygodnego dostępu do klawiatury regulatora bez konieczności otwierania klapy obudowy. Zamiast drzwiczek z szybą, jak to było w obudowie SR-1, drzwiczki są pełne z otworem dopasowanym do klawiatury regulatora i wyposażonym w uszczelkę.

W wyposażeniu obudowy znajduje się dodatkowa listwa z 12 zaciskami do wygodnego rozprowadzenia zasilania do siłowników 24 V/AC.

Obudowa SR-3 jest wykonana ze stali, która przed lakierowaniem proszkowym, jest poddawana technologii kataforezy. Kataforeza to nowoczesna technologia zabezpieczająca stal przed korozją.

Obudowa w wersji SR-3N może jest wykonana ze szlachetnej stali nierdzewnej i nie jest lakierowana (dla stali nierdzewnej - cena wymaga indywidualnego potwierdzenia).

SR3 - Obudowa metalowa do zespołu regulatora LB-762A do pieczarkarni - otwartaSR3 - Obudowa metalowa do zespołu regulatora LB-762A do pieczarkarni - otwartaSR3 - Obudowa metalowa do zespołu regulatora LB-762A do pieczarkarni - z regulatorem , zamknięta

Dane techniczne

Obudowa SR-3 (SR-3N)
 Wysokość
 60 cm
 Szerokość
 40 cm
 Głębokość
 16 cm
 Otwór w osłonie na bezpieczniki modułowe - szerokość
 21,5 cm
 Waga
 ok. 8,7 kg
Zobacz również
Zobacz również
starstarstarstarstar
Ocena produktu
Obudowa metalowa do zespołu regulatora LB-762A do pieczarkarni SR3
Obudowa SR-3 została zaprojektowana specjalnie dla zapewnienie wygodnego dostępu do klawiatury regulatora LB-762A bez konieczności otwierania klapy obudowy.
Ocena: 5/5, liczba głosów: 14
  • dodaj swoją ocenę